Hikaru - postacie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
-> Manga & Anime

#46:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn wrz 07, 2003 11:47 am
    ----
A ja powiem cos kontrowersyjnego. Sai moim zdaniem wyglada jak kobieta i zachowuje sie jak kobieta. Gdyby nie ten niski glos, to mozna by powiedziec, ze jest calkiem niezla, zwalszcza w czolowce.
Znalazlem stronke z zapisem partii z Hikaru no go.
www.xs4all.nl/~rongen1...ru001.html

#47:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn wrz 07, 2003 5:50 pm
    ----
kaisuj - lepiej uciekaj przed Piotrkiem Wesoły

#48:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt paźdź 28, 2003 3:47 am
    ----
Teraz moge podac postacie ktore mi sie najbardziej podobaly.
1. Sai - jest to postac bardzo tragiczna. jest mi go troche zal. ale potrafil takze mnie rozsmieszac, oddany go
2. Touya Koyo - honorowy, oddany go
3. Tsu Tsui - podobny troche do mnie z charakteru i wygladu Uśmiech

#49:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Śr paźdź 29, 2003 12:41 am
    ----
Kisui uciekaj Uśmiech nie wiesz o tym ze nie wazne jak wygladasz, wazne jak grasz ? wkoncu nie szata zdobi czlowieka ....

#50:  Autor: Michalbardock PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 8:39 pm
    ----
Ja głosuje na Akari, tylko dla czego nie ma jej w ankiecie (może była już o tym mowa w tym poscie, ale mi się go czytać nie chce).

#51: Re: Hikaru - postacie Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Pn May 29, 2005 7:31 pm
    ----
oczywiście Sai a którzby inny?

#52: Re: Hikaru - postacie Autor: Sasukekun1Skąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pn May 29, 2005 9:47 pm
    ----
Ja oddałem głos na Isumiego ^^ Spoko koleś i jego dązenie do bycia lepszym w go ^^ Kiedy sie postara to potrafi zaszalec na gobanie Uśmiech

#53: Re: Hikaru - postacie Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Śr czerw 08, 2005 8:34 pm
    ----
Sai oczywiście albo Akira Touya za jego ciężką pracę.

#54: Re: Hikaru - postacie Autor: DelitaSkąd jesteś: Pabianice PisanieNadesłano: Cz czerw 09, 2005 2:45 pm
    ----
Ej, a czemu w ankiecie nie ma tego kolesia który przechodził ulicą w 12 minucie 38 odcinka?:P A tak serio to lubie Koyo Touya, luzak z niego. Akari tez lubie, za to Hikaru to cieć. Widać, że laska go podrywa a on nic.. może gay?:P

#55: Re: Hikaru - postacie Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Cz czerw 09, 2005 3:42 pm
    ----
Też nie lubię Hikaru jedna z moich NIEulubionych postaci.

#56: Re: Hikaru - postacie Autor: KosiarZSkąd jesteś: 2 metres behind you, below you and rising. PisanieNadesłano: Pn sierp 14, 2005 10:31 pm
    ----
Ja Touya-Sensei lubię, taka majestatyczna postać Bardzo szczęśliwy I Ogatę. Jeździł chyba moim ukochanym Mitsubishi 3000GT więc jak mam go nie lubić Puszczający oczko



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
Strona 4 z 4