gobase - jak dlugo trwa rejestracja ?
-> Początkujący

#1: gobase - jak dlugo trwa rejestracja ? Autor: prebus PisanieNadesłano: Wt May 10, 2005 2:01 pm
    ----
Znalazlem strone : gobase.org/ Wyslalem list z danymi i czekam na rejestracje. Jak dllugo sie czeka na rejestracje na tej stronie ? Chcialbym choc kilka gier prosow i danowcow z tej strony. Czekam na podanie hasla i mozliwosc sciagania informacji. Ostatnio na stronie glownej sa problemy dnia, rozwiazalem je i jeden ostatnio udalo mi sie zastosowac w grze. Byl to problem stworzenia seki - pole niczyje. Bardzo mi sie podoba ta strategia dazenia do stworzenia seki. Moze ktos zna inne strony, na ktorych sa zapisy gier mistrzow. Podaje moj adres prebus @ poczta.onet.pl. Jezeli ktos ma zapisy gier prosow i danowcow, to prosze przeslac. Czy ktos zna na kgs nicki, ktore sa prosami ? Nie mam problemow z znalezieniem na kgs danowcow, ale chcialbym miec tez gry prosow.

Ostatnio zmienił(a) prebus dnia Wt kwiet 04, 2006 8:21 am, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Wt May 10, 2005 2:26 pm
    ----
Pro na kgs to np. lyonweiqi.

#3:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Wt May 10, 2005 7:39 pm
    ----
albo breakfast - 1 pro z Niemiec

#4:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt May 10, 2005 10:42 pm
    ----
Polkolordek wrote:
albo breakfast - 1 pro z Niemiec

Hehe... To że facet nazywa się Dinerchtein nie oznacza jeszcze, że jest z Niemiec... Jest Rosjaninem, który studiował jako insei w Korei. Dobrze byłoby wiedzieć choć kilka rzeczy o kimś, kto wygrał Mistrzostwa Europy w Tucholi w ubiegłym roku... Bardzo szczęśliwy :D

#5:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Wt May 10, 2005 11:04 pm
    ----
no dobra Puszczający oczko , ale pewnie ma pochodzenie niemieckie Drwiący



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1