Sprzedam goban
-> Ogłoszenia

#1: Sprzedam goban Autor: VinceSkąd jesteś: Gliwice PisanieNadesłano: Pn May 30, 2005 10:26 pm
    ----
Kupiony na www.e-go.pl nieuzywany, bo jednak nie udalo mi sie nikogo "nawrocic" na go w moim miescie.

Deska goban-4, dodatkowo ja nawoskowalem woskiem pszczelim i terpentyna, teraz ma ladny, nieco ciemniejszy odcien.

Kamienie komfort +

Do tego wszystkiego pokrowiec z plotna na deske.

Cena za calosc 130zl. wraz z wysylka.

#2: Re: Sprzedam goban Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Śr czerw 08, 2005 8:51 pm
    ----
Jak będziesz miał goban który tam sprzedają pod nazwą "goban 16" to daj znać bo narazie staram się zdobyć kasę na taki goban a tam jest dość drogo (jak dla mnie).

#3: Re: Sprzedam goban Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Śr czerw 08, 2005 8:52 pm
    ----
Poszukuję też drewnianych gosu (w miarę tanio jeśli się da) mogą być urzywane (to samo tyczy się planszy) ale nie zniszczone.

#4: Re: Sprzedam goban Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Śr czerw 08, 2005 8:54 pm
    ----
Prosiłbym o odzew takrze innych w mojej sprawie jeśli macie goban (gruby) lub gosu (drewniane) i zamierzacie sprzedać to piszcie.

#5: Re: Sprzedam goban Autor: VinceSkąd jesteś: Gliwice PisanieNadesłano: Wt wrz 20, 2005 4:26 pm
    ----
moje ogloszenie nieaktualne.

A ty Xellos sobie swoj temat zaloz a nie zasmiecaj czyjes...

#6: Re: Sprzedam goban Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Wt wrz 20, 2005 5:38 pm
    ----
Dobra dobra wybacz że się na tyle postów rozpisałem



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1