niedzialajacy link...
-> Bugi

#1: niedzialajacy link... Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pt czerw 17, 2005 5:03 pm
    ----
Link uczestnicy=> sortuj wg miast nie dziala. Niby nikt z tego niekorzysta ale ja lubie czasami na ta liste rzucic okiem, jakos tak dziwnie a pozatym szeryfowie iag kazali zglaszac wszelkie usterki wiec wlasnie to robie Fajny
Mam nadzeje ze nikt mnie nie posadzi o czepialstwo:P

#2: Re: niedzialajacy link... Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt lip 01, 2005 3:10 pm
    ----
Mi działa: akademia.szkolareklamy...age&pid=20

#3: Re: niedzialajacy link... Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pt lip 01, 2005 3:36 pm
    ----
nie no teraz juz dziala(czyli od jakis 3 tygodni)

#4: Re: niedzialajacy link... Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt lip 01, 2005 9:03 pm
    ----
3 tygodnie =21 dni. 21 dni minus 1 lipca = 10 czerwca. Czyli reportowałeś buga kiedy już od tygodnia go nie było?

#5: Re: niedzialajacy link... Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pt lip 01, 2005 11:12 pm
    ----
marcienie drogi gdyby ten link dzialal to badz pewny niezawaracal bym tobie sobie ani nikokomu innemu gitary wiec dobrze zamieszcze(uwaga trudne slowo)errate do mojej wiadomosci na forum:link dziala od kiedy zglosilem ze niedzala, za co komus serdecznie dziekuje i koncze juz wiec marcienie mozesz schowac swoje ciete uwagi dla kogos innego:P

#6: Re: niedzialajacy link... Autor: arkoSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Pt kwiet 20, 2007 12:14 pm
    ----
Przy próbie otwarcia działu "Nauka"--> "Dla początkujących" pojawia się komunikat:

The URL that you requested, /ndex.php?name=Content&pid=56, could not be found. Perhaps you either mistyped the URL or we have a broken link.

Już działa, dzięki za informacje. /Mandos



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1