Anime
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny  :| |:
-> Manga & Anime

#1: Anime Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 3:18 pm
    ----
Zna ktos moze jakies fajne anime (ale nie takie jak pokemony Bardzo szczęśliwy )? Jesli tak to niech poda odrazu z adresem skad mozna je sciagnac ...

#2:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 4:21 pm
    ----
GunParade March Drwiący Polecam probowanie na DC, albo mozesz sie pobawic BitTorrentem na animesuki.com/series.php/90.html

#3:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:06 am
    ----
ja znam całkiem sporo Bardzo szczęśliwy
Po pierwsze - "Wolf's Rain" - ten film po prostu zwala z nóg! (przynajmniej mnie zwalił ;)) Leci właśnie w Japonii (póki co wyszło 14 odcinków), a ściągnąć go można tutaj: a.scarywater.net/live-evil - potrzebny jest jedynie programik BitTorrent. W ogóle to na stronie a.scarywater.net jest cała masa anime różnych funsub'ów.
Inne anime, jakie bym poleciła to: "Serial Experiments Lain", "Digi Charat" (koniecznie! :)), "Angel Sanctuary" (wersja OAV), "DNA", "Chobits", "Hoshi No Koe" (cuuudo), "Metropolis" oraz wszystkie filmy Mizayakiego Uśmiech Co ja będę zresztą wymieniać, najlepiej zainstalować sobie DirectConnect i ściągnąć wszystko, co tylko się da Puszczający oczko

#4:  Autor: BlackOmenSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 12:36 am
    ----
Nie seria TV a film NINJA SCROLL sciaganie niestety tylko KaZa Płaczący lub bardzo smutny ale da sie sciagnac a wie ktos skad sciagnac serie TV?
KATANY W RUCH! Rozsierdzony

#5:  Autor: UukSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 12:56 am
    ----
A skąd ściągnąć programik BitTorrent? Uśmiech

#6:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 1:40 am
    ----
Najprosciej z bitconjurer.org/BitTor...nload.html
Z drugiej strony link do programu jest zawsze podawany na stronach udostepniajacych pliki BT, wiec dziwne, ze dotychczas na niego nie wpadlas..

#7:  Autor: UukSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 4:22 pm
    ----
Dzięki.
Wcale nie dziwne - nigdy nie ściągałam żadnych plików wymagających tego programu. Co prawda na Toriyamie jest coś w stylu "BitTorrent link", ale nie sprawdziłam do czego prowadzi Smutny

#8:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb May 17, 2003 4:26 pm
    ----
Hmm.. No wlasciwie ja wole DC od Bit-Torrenta, ale tym ostatnim da sie chociaz ciagnac najnowsze suby..

#9: do ataku! Autor: SlagoSkąd jesteś: z Warszawy PisanieNadesłano: Śr sierp 06, 2003 3:36 am
    ----
Mi sie podoba Final Fantasy Unlimited ale jest on smacznym kąskiem tylko dla fanów serii FF. Następny w kolejce jest Trigun, można sie turlać ze śmiechu bez końca a także zobaczyc: "Neo-Cowboy's" czyli zwykli Kałboje z karabinami maszynowymi bądź np. Księdza ubranego w stylu lat 70 o "neko-chan" nie wspomne... Bardzo szczęśliwy Na koniec zostawiam sobie Golden Boy ...hmmm... jest to anime dla...hmmm... specyficznej grupy ludzi ... facetów znaczy sie... no cóż, te anime jest napewno komedią dla panów (nie żeby jakieś Hentai ... najwyżej ecchi Puszczający oczko ), ja osobiście sie pokładałem ze śmiechu.

FFU - 26 odc.
Trigun - 26 odc.
Golden Boy - 6 odc.


#10:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Śr sierp 06, 2003 12:56 pm
    ----
ja podam tylko to co zobaczylem w ostatni miesiac:D

Gundam SEED - seria jest mocno zakręcona i fabuła bardzo dobra a kreska jedna z lepszych. 43 prztlumaczone - ale seria już się zakończyła i ma 52 odcinki.

Witch Hunter Robin - dla tych którzy lubią Tejemnice troche Grozy i Historie o Wiedżmach i ich łowców. 26 epk'ów

Onegai Twins - komedia która nawiazuje do serii Onegai Teacher chodż wpierwszych 3 epkach nie znacznie to jednak polecam najpierw obejrzeć poprzednią serie. CI co oglądali poprzednią serie napewno nie będą sie nudzić. Seria jest dopiero wywietlana w japonii. Narazie mi wiadomo o przetlumaczonych 3 epkach Bardzo szczęśliwy

#11:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 7:51 pm
    ----
Podam to, co podoba mi się najbardziej...
Angel sanctuar- Sa tylko 3 oavki...Ale jak dla mnie bardzo ciekawe
Haibane Renmei- słodkie, a przy tym smutne..Bardzo smutne

NGEvangelion - bardzo ciekawe, a w ogole w koncu to klasyk:] ( thanks to Tommell:* )

#12:  Autor: dobranockaSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 4:56 pm
    ----
Mnie z kolei, poza A. Sanctuary i Witch Hunter Robin baaardzo spodobało się Ayashi no Ceres...polecam, podobnie jak wszystkie filmy studia Ghilbi (mój stary przez cały dzień siedział tylko przed kompem i oglądał Totora i Laputę)

#13:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn wrz 28, 2003 4:46 pm
    ----
Ta, Ayashi tez nie jest najgorsze..Tzn. ja tylko czytalam mange, ale jakies pojecie o tym anime mam:)
Ja tak czy fuck polecam Eve, albo Angel Sanctuary, czy Vision of Escaflowne...*-*

#14:  Autor: XellosikSkąd jesteś: Kielce PisanieNadesłano: Pt paźdź 17, 2003 3:47 pm
    ----
Fajne ANIME to WOLF'RAIN A dozo anime JEST NA KAZIE !!!!!!!!!!!!!!!!! Fajny

#15:  Autor: CALADIUSSkąd jesteś: Gliwice PisanieNadesłano: Pn paźdź 19, 2003 7:46 pm
    ----
Według mnie to wszystko jest warte objerzenia:
Neon Genesis Evangelion(26 odcinków + 2 filmy pełno metrażowe)- Seria która wzrószyła mnie, rozbawiła i dała mi do myślenia.
Rurouni Kenshin( OAV 1-4 + nowe 5-6) - Piękne opwoiadanie o człowieku który był samurajem.( od neigozaczeła sie moja przygoda z Iaido kulturą japońską)
Wolf's Rain (1-26)- moroczne i piekne
Hellsing(1-13)- Moje pwierwsze "poważne anime"
Trigun (1-26)
Cowboy Bebop( 1-26 + film-film jest dostepny w niktórych wypozcyzalniach kaset video i DVD)
Princes Mononoke
OH! My Goddess+Oh! My mini Goddess+Film
Lain(13 odcinków)
Ghost in the shell- film
Ghost in the shell: Stand alone complex (26 odcinków ale narazie w internecie jest 19 przetłumaczonych)
Saikano( 1-13)
Jin-Roh( The wolf Brigade)- film
Chobits



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny  :| |:
Strona 1 z 5