Anime
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny  :| |:
-> Manga & Anime

#46:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 7:20 pm
    ----
heh. Ja tez jestem pokoleniem SM a nawet Gigi i Daimosa Bardzo szczęśliwy a DB obejrzalem dwa razy i bardzo mi sie podobalo. Inna sprawa ze jak zaczalem ogladac po raz trzeci to po kilku odcinkach mialem dosc Bardzo szczęśliwy

#47:  Autor: Jaczak PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 9:17 pm
    ----
ja szczęśliwie stałego dostępu do rtl/tvn7 nie mam, i zjawisko db-anime dosięgło mnie na któryś wakacjach. przez tydzień za 5minut miał wybuchnąć Namek. to mnie wykończyło.

GiGi/Daimos/Yataman są qltowe. jednakże nie markują "nowej fali" tak jak sm. btw właśnie jestem na 13ep p

#48:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Sb kwiet 10, 2004 12:17 pm
    ----
Jeżeli chodzi o Kenshin'a to zgadzam sie z Rucą OAV'ki (1-4) po prostu są genialne, niesamowite, wspaniałe ... po prostu wymiatają. Z serialu obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś mnie nie zachwycił (niestety Smutny ), moze jeszcze do tego wrócę (ale te bodajże 90 kilka odcinków troche mnie przeraża) . Fim przejrzałem (dosyć dokładnie) i miałem podobne odczucia jak te odnośnie serialu. Za to OAV'ki które kończą serię znowu są znakomite, tylko niestety mają jędną dość dużą wadę, trzeba znać (przynajmniej pobieżnie) serial, aby "zlokalizować" cz

#49:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 4:01 pm
    ----
Ja polecam wszystko z mojego spisu Uśmiech I jeśli był by ktoś zainteresowany wymianą lub jeśli ktoś chciał by coś z mojego spisu to niech napisze na private :] nie biore pieniędzy za nagranie płyty jedynie czego oczekuje to zwrotu czystych CD.



A co do oavek kenshina są super a seria tv jest zrobiona bardziej komediowo dlatego może si nie podobać.
Ja oglądam teraz Full Metal Alchemist i musze powiedzieć że jest to chyba najlepsze anime


Ostatnio zmienił(a) Gibson dnia Śr kwiet 14, 2004 7:47 pm, w całości zmieniany 2 razy

#50:  Autor: lonewolfSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 9:38 pm
    ----
Hmm... nie wiem czemu, ale coś mi to zalatuje jakby hmm... piractwem. Bardzo wściekły Może nie na forum takie rzeczy? Ale to tylko tak na boku, bo od tego jest moderator, a on jakoś nic nie mówi...

Pozdraw

#51:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 10:37 pm
    ----
Nie wiem czy można to nazwać piractwemz 2-óch powodów
1. większość z tych tytułów nie ma licencji na polskim rynku
2. Jak już napisałem nie chce tym chandlować chce jedynie sie powymieniać lub jeśli ktoś nie ma nic na wymiane to czyste CD

A po 3 polecałem fajne anime a skoro wszystkie są fajne to pol

#52:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 11:40 pm
    ----
Gibson : ja to conajmniej odebralem jako chwalenie sie i po czesci piractwo wklejanie swojego spisu, poniewaz jestem na hm... 90 % pewien, ze nie lubisz wszystkich tam serii... Uśmiech
Tak zroznicowane typy anime sie tam znajduja... sam nie wiem..

A do tego: zaczalbys czytac mange Drwiący
Np. Tokyo Babylon jest super... a manga X to juz niebo Uśmiech

#53:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 11:56 pm
    ----
Czytuje mange ale do mangi mam jeszcze trudniejszy dostęp i jest ozcywiście droższa.


A co do spisu naprawde wszystko mi sie podoba juz tak mam j wszystkie anime trawie

Aspis wklejiłem między innymi dlatego że mam taką zasade "Fan dla Fana" i chętnie sie z innymi

#54:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 12:13 am
    ----
Ja podzielam opinie Ruci i lonewolfa. uwazam ze jak juz trzeba bylo zamiescic dopisek ze mozesz sie wymienic na anime czy cus w tym stylu i ze pogadac mozna na priva (lepiej by wygladalo co nie znaczy ze podobaloby mi sie) Uwazam ze fora tego typu powinny byc bez tego rodzaju ogloszen

#55:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 4:13 pm
    ----
Skoro fan dla fana, to idz do zainteresowanych fanow Uśmiech Ale nie ma co o taka blachostke jakiej klotni wzniecac...

Powiadasz, ze masz trudniejszy dostep do mang? To skad masz tyle anime? Drwiący
Podejzewam, ze z neta. Mangi jeszcze latwiej znalezc w necie niz anime Drwiący

Wystarczy tylko poszukac....

#56:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 7:45 pm
    ----
Chodziło mi tu raczej o mangi wydawane po polsku i nie lubie czytać mangi przy kompie, tylko wygodnie sie połozyć i zacząć zcytać Uśmiech

A co do spisu żeby nie było niepotrzebnych sprzeczek Uśmiech zaraz zrobie edita i spisu nie

#57:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Śr kwiet 14, 2004 9:11 pm
    ----
O - dzieki Uśmiech jakos lepiej wyglada, bo wtedy trzeba bylo przewijac i przewijac Bardzo szczęśliwy

Ja tez nie lubialem czytania mang przy kompie, ale pewnego dnia bylem chory (jeszcze nie wiedzialem co to go), anime za dlugo sie sciaga ( a wszystko co mialem na dysku ogladniete), wiec poszedlem w strone mangi... i od tamtego czasu raczej czytam duzo na kompie.. chociaz masz racje - co papier to papier Uśmiech

A co do mang i polskich tlumaczen - uwazam, ze JPF bardzo dobrze tlumaczy - nie wiem jak inni, bo innych nie kupuje. Slyszalem duzo ludzi krytykujacych - jezeli ktos taki bedzie to czytal, moze do niego do trafi - ludzie!!! docencie to, ze chociaz ktos probuje tlumaczyc i wydawac mangi, a nie tylko krytykujcie (w zlym sensie oczywiscie) tlumaczenia! Uśmiech

#58: ... Autor: yebisuSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pt czerw 04, 2004 5:15 am
    ----
tak w ogole chcialem od siebie dodac ze poza ciaglym nudnawym motywem 'nigdy nie zabije' manga Rurouni Kenshin'a jest kilka razy lepsza od serii TV :)
i jest w niej rowniez to na podstawie czego powstala seria OAV - ale dopiero pod koniec mangi gdy Himura zdaje relacje ze swojej przeszlosci... tzn mowie o 4 podstawowych epsach bo Seisouhen to jest rekonstrukcja calej reszty mangi...

#59:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Pn czerw 07, 2004 2:10 am
    ----
A właśnie ma ktoś może serie tv kenshina ??
ale dobrą jakość bo syfu nie zbieram

#60:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Cz czerw 10, 2004 6:20 pm
    ----
ja mam..
jakos taka sobie, taka jaką dostałam.
Ale syfu nie zbierasz



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny  :| |:
Strona 4 z 5