Sprzedam Hikaru no go na CD !!!
-> Ogłoszenia

#1: Re: Sprzedam Hikaru no go na CD !!! Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn wrz 04, 2005 11:57 am
    ----
10 zł za płytke??
Sory, ale to jest normalne piractwo!!

#2: Re: Sprzedam Hikaru no go na CD !!! Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Pn wrz 04, 2005 3:02 pm
    ----
jakie piractwo?

#3: Re: Sprzedam Hikaru no go na CD !!! Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Pn wrz 04, 2005 3:07 pm
    ----
pozatym jeśli nie chcesz to nie kupuj w cene jest wliczona płytka wysłanie z priorytetem i opłata za usługę dla mnie co nie?

#4: Re: Sprzedam Hikaru no go na CD !!! Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn wrz 04, 2005 3:17 pm
    ----
Uprzejmie prosze o zamieszczanie ogloszeń sprzedazy materialow ORYGINALNYCH.

Co do wszelkich mniej oryginalnych materialow radze sie ograniczyc do podawania linkow gdzie mozna je za darmo sciagnac.

#5: Re: Sprzedam Hikaru no go na CD !!! Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Pn wrz 04, 2005 5:59 pm
    ----
Ok ok jak chesz....ja swoje ściągnęłem z torrentów i radzę użyć jakiejś wyszukiwarki by znaleść ową mangę.

#6: Re: Sprzedam Hikaru no go na CD !!! Autor: Stokrotka1Skąd jesteś: Wodzisław PisanieNadesłano: Wt grud 13, 2005 2:29 pm
    ----
to ja poproszę o link strony gdzie mozna ściagnąć Drwiący



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1