Powiedzonka goistów
-> Forum ogólne

#1: Powiedzonka goistów Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Śr wrz 28, 2005 12:07 pm
    ----
Witam!

Trochę linków z cytatami goistycznymi jest. Ja jednak chciałbym zapytać was o powiedzonka które słyszeliście, lub których jesteście autorami. Ewentualnie o jakieś opowiastki

tu kilka przykładów

- życie na krawędzi - czyli grupa robiąca oczy na pierwszej lini
- "spij, spij... zamknij oczęta" - gracz nucił to sobie zabijając grupę przeciwnika
- "piękne oczy masz... komu je dasz" - tak samo jak wyżej

itd
Jak cos sobie przypomnę to dopisze

#2: Re: Powiedzonka goistów Autor: aczSkąd jesteś: Mielec/Kraków PisanieNadesłano: Śr wrz 28, 2005 4:31 pm
    ----
"Nie ma to jak stracić grupke Bardzo szczęśliwy " (zaszłyszane na kurniku)

#3: Re: Powiedzonka goistów Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt paźdź 07, 2005 11:18 am
    ----
Z powiedzonek grygusiowych:
W czasie pościgu dwóch grup "Kot goni mysz. Mysz chowa się do dziury. Kot mówi brzydkie wyrazy" (kto wie, z czego to cytat??)
W czasie mojej partii z Silkiem: "jeszcze moment, jeszcze chwilka i nie będzie śladu z Silka" (przesadził, wygrałem kilkoma punktami).
"Jeśli coś przynosi ci zarobek, to jest to praca; jeśli coś przynosi ci rozrywkę, to jest to hobby; jeśli coś przynosi ci załamanie nerwowe, to jest to Go"
Niech odpoczywa w pokoju. Wiecznaja pamiat'!.

#4: Re: Powiedzonka goistów Autor: bl4cky PisanieNadesłano: Pt paźdź 07, 2005 3:14 pm
    ----
Nie znam powiedzonek, ale znam ulubione piosenki goistów:

The Corrs - Breathless
Berlin - Take my breathe away
Prodigy - Breathe
Bonnie Tyler - Eyes of the fool

Puszczający oczko

znacie coś więcej ?

#5: Re: Powiedzonka goistów Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pt paźdź 07, 2005 8:30 pm
    ----
hmmm cos w tym prodigim jest bo 99% goistow go slucha chyba ale mi sie lepiej gra przy "claustrophobic sting" Uśmiech AA i jeszcze limp bizkit -"my way"
noo i cala gama japonskiego stuffu z sondtrackami z hikaru na czele.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1