Ranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#16:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 11:35 pm
    ----
asumi wrote:
Tommel, a marcin powiedzial... Puszczający oczko
...że jego taka powiedział... Drwiący
Tak mi się jakoś skojarzyło Puszczający oczko

To...co w końcu z tymi rankami? :>

#17:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 11:39 pm
    ----
Hi

Tę klasyfikację: insei, kisei, senpai, pro itp. widziałem już na jakimś forum; wydaje mi się że dobrze mieć oryginalną klasyfikację ranków.

#18:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Wt May 06, 2003 2:01 pm
    ----
Forum takiego nie widziałam, ale pewnie istnieje tam taki system - w końcu nie ma to jak stara dobra tradycja japońskich tytułów...
hm.... Pomysł to może od cesarza w dół? tylko nie za bardzo wiem co jest niżej, oprócz szoguna i samuraja... Zdziwiony
Marcinie, Wielki Bracie :), może powinieneś zasugerować kategorię, w której tworzyć ranki - bo jak na razie, to patrząc na twój...Big Brother? (a potem...uczestnicy finału? półfinału? help Puszczający oczko )

A może by tak system z "Avalonu"? Przewracający oczami

#19:  Autor: ketchupSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Wt May 06, 2003 3:45 pm
    ----
marcin wrote:
Hi

Tę klasyfikację: insei, kisei, senpai, pro itp. widziałem już na jakimś forum; wydaje mi się że dobrze mieć oryginalną klasyfikację ranków.

Taka klasyfikacja jest całkiem ciekawa i może się sprawdzić w wielu miejscach (np. na stronie dotyczącej Hikaru no Go), ale nie ma sensu na forum goistycznym. Już jest miejsce gdzie można wpisać, że jest się Kisei, pro, insei albo 20k. Ja mam poki co 5k i dobrze sie z tym czuje Puszczający oczko
Rangi, podobnie jak avatary, to tylko zabawa nie majaca wiele wspolnego z meritum, nalezy do nich podchodzic z duzym Puszczający oczko
Podstawowe rangi opisują aktywność na forum, a nie merytoryczny wkład w prowadzone dyskusje.

Oto moja, niezbyt przemyslana, propozycja.

Rangi za aktywność:
nobi
kosumi
keima
ogeima
...
tenuki

Rangi specjalne:
pomagający w rozwoju serwisu - aji
administratorzy (aktualnie marcin i ja) - tesuji
honorowi uczestnicy Akademii - honte
założyciel Akademii (dede) - tengen

Napiszcie co o tym myślicie i ewentualnie zgłoście poprawki.

#20:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt May 06, 2003 9:27 pm
    ----
ketchup wrote:


Rangi za aktywność:
nobi
kosumi
keima
ogeima
...
tenuki

Hihi dobry pomysl - rozwiniecia od najbardziej solidnych do najdalszych...
Proponuje: nobi, kosumi, ikken tobi, keima, ogeima, hazama tobi

Rank dla moderatorów nie należących do innych kategorii: sente

#21:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 2:49 pm
    ----
Tylko skoro od najsolidniejszych, to czy co bedzie szybciej: nikken tobi czy keima ?

#22:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 5:43 pm
    ----
Generalnie ikken tobi uważane jest za solidniejsze od keimy, jako pozostawiające mniej słabości. Jest to ruch bardziej defensywny, keima służy do ataku, wtedy, gdy otoczenie jest bardziej przyjazne, nasze wpływy większe.

#23:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 6:02 pm
    ----
Tak, tak, IKKEN tobi jest solidniejsze od keimy, ale czy NIKKEN tobi jest solidniejsze? Bo tu skok o dwa, a tu z kolei jak skoczek szachowy..

#24:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 8:44 pm
    ----
...a po co się wysilać, jeśli jest to akademia, wykorzystajmy hierarchię uczelni, jaką dał w dowcipach Wielki Brat K....

...i wtedy ketchup zostanie panią z dziekanatu Rozsierdzony

#25:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 9:02 pm
    ----
hihi - nikt nie lubi pań z dziekanatu... Tommell, w mojej propozycji nie ma nikken tobi.

#26:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 10:04 pm
    ----
E tam, malo tych stopni :} Robcie co chcecie :}

#27:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 10:54 pm
    ----
niemowa, podnosacz, odburkiwacz, szeptacz, gadacz, pyskacz, krzykacz

lol

(z serii windziasz prysznicarz)

#28:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 12:00 am
    ----
rewelacja Drwiący chyba trzeba bedzie zorganizować ankiete Uśmiech

#29:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 9:24 am
    ----
mi sie nie za bardzo podobaja te aji, keimy iken tobi itd. Wedlug mnie lepiej zrobic cos bardziej normalnego. Tamte co byly wczesnie bardziej mi sie podobaly.

#30:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 6:39 pm
    ----
Aa! Jestem keimą! :}
A tak wlasciwie, to czemu Ty Piotrze jestes Aji? Specjalne zaslugi..? :>



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 2 z 4