Ranki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#31:  Autor: DominikSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 6:52 pm
    ----
a ty tommel co chcialbys byc aji co ?;) piotrek ma specjalne zaslugi i ma aji

#32:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 8:21 pm
    ----
nie no tandeta

#33:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 9:13 pm
    ----
No cos Ty, jakies aji Drwiący Wole byc tenuki :} Bede juz niedluugooo :}

#34:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 9:20 pm
    ----
a mi sie moje sente podoba Drwiący

A tak przy okazji to nie powinno byc na odwrot. Od najslabszych ruchow do najmocniejszych, ktorych sie nie przetnie ?? Tak dyktuje logika, a jest na odwrot

#35:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 11:40 pm
    ----
nooo...teraz to na pewno nie zostanę...Manuelą
LOL

#36:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 10:14 am
    ----
I tam, ja wole i tak byc tenuki bo ladnie brzmi :}

#37:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 12:39 pm
    ----
Dlaczego zaraz ranki musza byc zwiazane z Go? Cala strona jest o grze, wiec zrobmy odskocznie. Mi sie podobaly propozycje methoda. Cos sarkastycznego, ironicznego, bez zadecia. Takie jest moje skromne zdanie. Moze np jakies szkolne odniesienia? Szatniarz, sprzatacz, woźny, wuefista, sekretarka itd? Bardzo szczęśliwy Fajne sa tez tytuly wojskowe i na dodatek jest ich duzo - szeregowy itd. Nikt z Was nie chcial nigdy być sierżantem? Puszczający oczko

#38:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 1:22 pm
    ----
kiedys bylem starszym szeregowym Bardzo szczęśliwy chetnie wroce do wspomnien jest za pmyslem dede by zrobic ranki wojskowe Bardzo szczęśliwy przeciez ranki to tytlu za ilosc postow a w wojsku sie glownie krzyczy czyli na jedno wychodzi

#39:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 3:31 pm
    ----
ale zieby samuraje i siogunowie tesh byli, nyu @.@

(a jak juz ma byc goistycznie, to czemu ruch, a nie formacja na przyklad? jednooki, dwuoczny, a potem xyz (tylko dlaczego nazwy sa lepsze dla grup smiertelnych...hm...) i nakade na koncu, heh....

#40:  Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:06 pm
    ----
method method method!!! mysle ze zdecydowanie ta propozycja a pozniej dluuugo dluugo nic Puszczający oczko choc szatniarz sprzatacz itd tez jest niezle Bardzo szczęśliwy ja oddaje swoj glos na methoda

#41:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:16 pm
    ----
A nie moze zostac to co jest..? :} Poza tym takie fajne byly kiedys ranki z karmy z Fallouta.. kto gral ten pamieta :}

#42:  Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:31 pm
    ----
a Tommel siedzi i zawija w sreberka Puszczający oczko hihihi mysle ze niedlugo bedzie mial najwiecej gwiazdek. Ja wciaz obstaje przy methodzie a ostatni w stopniowaniu to cos w rodzaju"gadacz od rzeczy" Puszczający oczko (to juz nie do Tommela)

#43:  Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Wt May 13, 2003 5:35 pm
    ----
sorki poprawka, "ględziarz" jakis gadacz tam juz jest Puszczający oczko

#44:  Autor: BlackOmenSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 12:18 am
    ----
Ja chce zostac przy kosumi Drwiący bo tak nazywa sie klub Go w moim miescie albo zmiencie mi na tengen Rozsierdzony Rozsierdzony

#45:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr May 14, 2003 12:26 am
    ----
Rangi specjalne nadajemy za specjalne zaslugi...



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 3 z 4