Konkurs na logo...
-> Forum ogólne

#1: Konkurs na logo... Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn paźdź 24, 2005 1:12 pm
    ----
Witam!

Ogłaszam dwa konkursy na logo.

1. Logo na koszulkę IAG - Internetowa Akademia Go
2. Logo na koszulkę LSG - Letnia Szkoła Go

Każda osoba może wziąć udział w jednym lub obu konkursach.

Aby to zrobić należy wysłać własny projekt logo (uwzględniające podane niżej specyfikacje) na adres benerit @ cps.pl jako plik .jpg o wielkości mniejszej niż 0,5mb. W temacie należy umieścić dopisek [konkurs na logo], a w treści umieścić podstawowe dane osobowe.

Uwaga: wysłana praca (o podanych ograniczeniach wielkości) ma tylko służyć ocenieniu i wybraniu najlepszych projektów. Na koszulkę oczywiście użyje się oryginalnego obrazku autora, który może być zapisany w dowolnym ogólnie znanym formacie graficznym.

Ilość prac nadesłanych przez każdą osobę jest nieograniczona.

Nagrodami w konkursach jest oczywiście wykorzystanie projektu na koszulce, jak i otrzymanie takowej koszulki.

A oto specyfikacje
1. Logo IAG
- koszulka biała, logo czarno-biale, lub kolorowe
- logo z przodu koszulki (format A4), lub niewielkie logo na prawej stronie koszulki na wysokości piersi (około 12x8 cm)
- logo musi zawierać napis Internetowa Akademia Go, oraz adres akademia.go.art.pl
- wszelkie pozostałe rzeczy są w kwestii autora

2. Logo LSG
- koszulka biała, logo czarno-biale, lub kolorowe
- logo z przodu koszulki (format A4), lub niewielkie logo na prawej stronie koszulki na wysokości piersi (około 12x8 cm)
- logo musi zawierać następujące składniki:
a) napis VII Letnia Szkoła Go („VII” może być też cyfrą arabską)
b) napis memoriał im. Jerzego Sacharewicza
c) powinno (ale nie musi) w jakiś sposób wiązać się z polem namiotowym „Przystanek Alaska” alaska.babel.pl/ - np. przez wykorzystanie motywu łosia.
- wszelkie pozostałe rzeczy są w kwestii autora

prace przyjmowane są do 15 grudnia 2005 roku. Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronach IAG do 25 grudnia 2005 roku.

Paweł "Benerit" Noga

#2: Re: Konkurs na logo... Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn list 28, 2005 10:39 pm
    ----
przypominam, że do końca konkursu nie zostało już wiele czasu.

Do tej pory nikt niestety sie nie zgłosił... a szkoda...

#3: Re: Konkurs na logo... Autor: 361 PisanieNadesłano: Pt grud 02, 2005 1:19 am
    ----
Nikt się nie zgłosił ? Może przedłużyć termin i rozpropagować wśród grafików ?

#4: Re: Konkurs na logo... Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pt grud 02, 2005 9:48 am
    ----
361 wrote:
Nikt się nie zgłosił ? Może przedłużyć termin i rozpropagować wśród grafików ?

Jak się nikt nie zgłosił? Mam 3 zgłoszenia. Może to nie dużo, ale projekty fajne Uśmiech Terminu na koszulkowe logo IAG nie będę przedłużał. LSG może owszem.

#5: Re: Konkurs na logo... Autor: EmTomSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pt grud 02, 2005 11:52 am
    ----
A może dałoby się opublikować te nadesłane propozycje?

#6: Re: Konkurs na logo... Autor: mariquitaSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt grud 02, 2005 3:19 pm
    ----
Przed końcem konkursu? Chyba lepiej nie...

#7: Re: Konkurs na logo... Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Sb grud 03, 2005 11:18 am
    ----
benerit wrote:
prace przyjmowane są do 15 grudnia 2005 roku. Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronach IAG do 25 grudnia 2005 roku.

A jakie będą kryteria oceniania?
widzimisię Benerita? Drwiący

A może będzie jakaś ankietka na ten temat? Bardzo szczęśliwy

#8: Re: Konkurs na logo... Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb grud 03, 2005 5:10 pm
    ----
Dobromila wrote:

A jakie będą kryteria oceniania?
widzimisię Benerita? Drwiący

Tak, moje widzimisię Uśmiech

Przydałoby się jednak mnieć z czego wybierać Uśmiech

#9: Re: Konkurs na logo... Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pt grud 16, 2005 9:20 am
    ----
Rozwiązanie konkursu na Logo Akademii

Postanowiłem nagrodzić dwie osoby
- Małgorzata Palej
- Joanna Rutkowska

Poniższe logo jest połączeniem ich pomysłów które przedstawiły w swych projektach.

Nagrodami są koszulki, które oczywiscie najpierw trzeba wydrukowac Uśmiech

Konkurs na logo LSG zostaje nierozwiązany.
- Informuję, że można przysyłać swoje prace na logo LSG w terminie 15.II.06. Wykorzystam i nagrodzę najlepsze pomysły.


#10: Re: Konkurs na logo... Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn grud 18, 2005 2:21 pm
    ----
A czy mógłbyś udostępnić oryginalne prace przed skompilowaniem?
I również inne, nienagrodzone prace?
Być może komuś akurat spodobała by się inna koncepcja i chciałby wykonać sobie alternatywną koszulkę czy inny gadżet IAG, może ogół akademii mógłby przyznać "nagrodę publiczności" itp. Uważam, że warto byłoby odtajnić prace konkursowe.

#11: Re: Konkurs na logo... Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn grud 18, 2005 4:00 pm
    ----
Prac nie udostępnię z prostych przyczyn:

1. Ktoś mógły sobie tego nie życzyć
2. Ludzie przysyłali po kilka projektów - często tylko szkiców (pomysłów) mi pozostawiając bardziej profesjonalne wykonanie - i nie wiem jaki jest sens udostepniania tych szkiców.

3. Jeśli ktoś chce się przed publiką pochwalić swoją pracą, lub zaprezentować jakis inny projekt choćby dotyczący LSG - prosze bardzo - od tego jest forum.

#12: Re: Konkurs na logo... Autor: ShaaSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Pn grud 18, 2005 11:35 pm
    ----
O. Cieszę się i gratuluję Joasi. Szkoda, że mi nikt nie powiedział i musiałam się dowiedzieć przypadkiem ;)

PS. Tylko czcionka mi się nie podoba :>

#13: Re: Konkurs na logo... Autor: lsnienieSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn grud 26, 2005 2:21 pm
    ----
Shaa - nawzajem gratuluję. Mialam okazję zobaczyć Twój projekt w oryginalnej wielkosci Bardzo szczęśliwy - spodziewałam się nawet że wygra...a tu -niespodzianka...i kompilacja ; )

#14: Re: Konkurs na logo... Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Wt lut 28, 2006 9:34 pm
    ----
Konkurs na logo LSG wygłała Małogrzata Wiczk.
Serdecznie gratuluję.


#15: Re: Konkurs na logo... Autor: adziu PisanieNadesłano: Śr marca 01, 2006 5:07 pm
    ----
swietna, gratuluje rowniez



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1