Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


GO i linux
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salmon
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 09, 2005
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Bielsko-Biała

PisanieNadesłano: Pn list 21, 2005 10:18 pm    Temat wiadomości: GO i linux Odpowiedz cytując

Niedawno w magazynie Linux+ ukazał się artykuł, o pojawieniu się nowej wersji dystrubucj linuxa specjalnie przygotowanej do gry w GO:
łhttp://www.lpmagazine.org/pl/modules/sections/index.php?op=viewarticle&artid=30
Powróć na górę
kkamil
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): lip 09, 2005
Wiadomości: 123
Skąd jesteś: Brwinów

PisanieNadesłano: Śr stycz 04, 2006 1:56 pm    Temat wiadomości: Re: GO i linux Odpowiedz cytując

link do strony z dystrybucja Linux Live poswiecona Go:

www.hikarunix.org/
Powróć na górę
KosiarZ
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 11, 2005
Wiadomości: 25
Skąd jesteś: 2 metres behind you, below you and rising.

PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2006 12:45 am    Temat wiadomości: Re: GO i linux Odpowiedz cytując

Omg, niektórzy co robić nie mają, to sobie robią distro XD Ciekawe czy tego ktoś w ogóle używa... Ja mam Gentoo i na nim wszystko, czego mi aktualnie potrzeba do grania (cGoban1 & cGoban2). Ale opisane programiki na tej stronce są ciekawe, przydadzą się, przydadzą ;]

_________________
Johny 11 Fingers - Pierwsze Polskie Forum Poświęcone Ekstremalnym Sportom Manualnym
KGS: KosiarZ
Siła: ~17 kyu
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2006 2:37 pm    Temat wiadomości: Re: GO i linux Odpowiedz cytując

Nawet sobie wypaliłem tę płytkę. Fajny pomysł nawet jeśli nikt nie będzie tego używał na stałe. Jest to po prostu genialna promocja Go wśród linuxiarzy i genialna promocja Linuxa wśród goistów.

Poza tym uważam że do celów goistycznych doskonale się Linux nadaje. Z wybitnych programów polecam jeszcze Kombilo (i pod Windę i pod Pingwina) - edytor sgfów i przeszukiwacz baz danych (pomyślany bardziej jako to drugie, ale mnie się edytuje idealnie).
Powróć na górę
Glonojad
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 10, 2005
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Śr stycz 18, 2006 9:20 pm    Temat wiadomości: Re: GO i linux Odpowiedz cytując

KosiarZ wrote:
Ciekawe czy tego ktoś w ogóle używa...
A owszem, nie tylko uzywam, ale tez bardzo sobie cenie... Zawsze kiedy gdzies jade bez kompa zabieram ze soba plytke... tak na wszelki wypadek, jakby gdzies sie znalazl jakis komp.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy