Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Kamienie do Go
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn stycz 14, 2007 2:40 pm    Temat wiadomości: Re: Kamienie do Go Odpowiedz cytując

roning wrote:
Akademia powinna dać linka do strony e-go.pl.
Kuzyn szukał zestawu do gry tam, gdzie Akademia kieruje. Kupił w Rebelu i teraz okazało się, że dużo przepłacił. Sprawdziłem, taki sam zestaw można kupić w e-go dużo taniej.
O sklepie z Tucholi w ogóle nie ma co mówić, taki sam zestaw magnetyczny jest tam o ponad połowę droższy niż w e-go.

Ze sklepem e-go akademia jakis czas temu zakonczyla wspolprace (ze względu na proponowane zmiany sponsorowania akademii) - dlatego linku nie ma.

Sklepy sa różne niektore towary mają lepsze inne gorsze. Tuchola ma tańsze i lepsze deski niż e-go. e-go ma tansze magneciaki, go-dan ma jeszcze tańsze magneciaki niz tuchola i e-go. e-go ma lepsze kamienie niz tuchola. itp
Mozesz zaleznosci wymieniac ile się da. Wniosek jest jeden. Planujac zakup warto poczytać jak najwiecej informacji a nie opierac sie na ogolnych opiniach.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn stycz 14, 2007 2:48 pm    Temat wiadomości: Re: Kamienie do Go Odpowiedz cytując

lsnienie wrote:

Co do kamieni z muszli - czy ktoś ma takie kamienie wystarczająco długo, by wiedzieć, czy żółkną na starość? :>

Nie wiem czy 15 lat to starość czy nie, ale wlasnie takimi gralem.
I róznice wielkości były znaczące. Były to kamienie podarowane przez ambasadę japońską. Właściciel mówił, że nie grał nimi dużo jednak sporo z nich przez lata popękało. Ale żółte się nie zrobiły.
Powróć na górę
kkamil
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): lip 09, 2005
Wiadomości: 123
Skąd jesteś: Brwinów

PisanieNadesłano: Pn stycz 14, 2007 11:50 pm    Temat wiadomości: Re: Kamienie do Go Odpowiedz cytując

roning wrote:
Akademia powinna dać linka do strony e-go.pl.
Link jest - wystarczy sprawdzic dzial Nauka -> Linki
Powróć na górę
marmez
Keima
Keima


Dołączył(a): paźdź 11, 2005
Wiadomości: 70
Skąd jesteś: Szczecin (Poznań)

PisanieNadesłano: Pn czerw 17, 2007 7:08 pm    Temat wiadomości: Re: Kamienie do Go Odpowiedz cytując

Powznawiam sobie wątek Uśmiech

Znajomy mnie zapytał czy warto kupić taki goban: (bambusowy!)
www.skarbychin.pl/prod...hp?prod=31
ja o tym pierwszy raz w życiu usłyszałem, Czy widział ktoś z Was to na oczy własne? jakie doświadczenia? warto?

i jeszcze tajemnicze kamienie Yunzi (http://www.skarbychin.pl/product.php?prod=15 ) nie podają ani wagi, wymiarów, nic oprócz komplementów - jak to sklep Drwiący

Goban wygląda intrygująco, zawsze coś innego Puszczający oczko

jeszcze jakieś grubsze z innego sklepu wrzucę:
www.ymimports.com/Items/yn-tb002-c?
zestaw www.ymimports.com/Item...n-sb001-a?

Pozdrawiam marmez
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy