Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


gobase.org - rejestracja
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyberain
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 22, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Siemianowice Śląskie

PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 9:32 am    Temat wiadomości: gobase.org - rejestracja Odpowiedz cytując

Witam wszystkich.
Czy udało się komuś zarejestrować na gobase.org?
Jeśli tak, to chętnie się dowiem w jaki sposób bo mój już drugi mail z prośbą o rejestrację pozostał bez echa Smutny
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 10:46 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Owszem, mnie się udało. Dosyć dawno co prawda, ale jednak.
Ponoć największe problemy wynikają z adresu e-mail. Nie wiadomo dlaczego część z nich uważana jest przez adminów gobase jako komercyjne.
Spróbuj więc po prostu z innego e-maila.
Nie pamiętam z jakiego ja się rejestrowałam, ale było to albo wp.pl albo o2.pl. Więc oba są darmowe. Po prostu popróbuj.
Powróć na górę
cyberain
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 22, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Siemianowice Śląskie

PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 2:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dobromila wrote:

Nie pamiętam z jakiego ja się rejestrowałam, ale było to albo wp.pl albo o2.pl. Więc oba są darmowe. Po prostu popróbuj.

Tylko że obecnie raczej nie działa gdyż jak piszą:
We will not process requests coming from anonymous and/or free E-mail services such as: hotmail, usa.net, yahoo, msn, aol, gmx, softhome, wp.pl, mail.*, webmail.*, ...

Ech, nawet wp.pl się załapało... Będę jednak próbował dalej.
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 3:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

cyberain wrote:
Tylko że obecnie raczej nie działa gdyż jak piszą:
We will not process requests coming from anonymous and/or free E-mail services such as: hotmail, usa.net, yahoo, msn, aol, gmx, softhome, wp.pl, mail.*, webmail.*, ...

Ech, nawet wp.pl się załapało... Będę jednak próbował dalej.

Zalogowałem się z wp.pl w zeszłym roku. Musisz podać jak najwięcej danych dzięki którym będzie można cię zweryfikować: nicka KGS, numer EGF, dane z PSG.

JK

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
cyberain
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 22, 2004
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Siemianowice Śląskie

PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 10:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nick'a podałem ale na rankingu ani na PSG ani
EGF jeszcze nie mam. Jak się dorobię to spróbuję znowu. Dzięki za info wszystkim.
Powróć na górę
shuu
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 19, 2004
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Wt paźdź 12, 2004 6:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

mi sie udalo jakos przed wakacjami...podalem swoj nick na wszystkich serwerach jakich gralem a takze sile PSG konto mailowe mam na onecie...o podalem tez swoje pelne dane...jak sienazywam gdzie mieszkam itp Puszczający oczko
Powróć na górę
gwynbleidd
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 15, 2006
Wiadomości: 9
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt list 10, 2006 10:10 am    Temat wiadomości: Re: gobase.org - rejestracja Odpowiedz cytując

Może ktoś wie co teraz trzeba zrobić aby się na tej stronie zarejestrować? Próbowałem już chyba wszystkich sposobów, z maila providera netu (icpnet), z uczelnianego (@au.poznan.pl), podawałem wszystkie wymagane dane, nicki z KGS, Pandy, DGS, link do rankingu PSG i mój nr. i zero odzewu....
może po prostu dyskryminowane są maile z końcówką .pl?
Jeśli ktoś ma jakąś radę to byłbym wdzięczny.

_________________
"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
Powróć na górę
Prometeusz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 12, 2005
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Bydgoszcz

PisanieNadesłano: Pt May 25, 2007 12:36 am    Temat wiadomości: Re: gobase.org - rejestracja Odpowiedz cytując

Instrukcje podał ktoś na liście GO-L w listopadzie 2006
Trzeba chyba podać dodatkowo link do swojego profilu z listy playerów EGF
wtedy zostaniesz wzięty za goistę. Bardzo szczęśliwy i zarejestrowany...
Prometeusz
Powróć na górę
salmon
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 09, 2005
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Bielsko-Biała

PisanieNadesłano: Pt May 25, 2007 10:02 am    Temat wiadomości: Re: gobase.org - rejestracja Odpowiedz cytując

Prometeusz wrote:
Instrukcje podał ktoś na liście GO-L w listopadzie 2006
A dokładnie: www.man.torun.pl/cgi-b...amp;P=6687
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy