Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym.
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dpc5
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 02, 2006
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Pn wrz 08, 2008 1:06 pm    Temat wiadomości: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

Czołem wszystkim.

Niedawno doprowadziłem do stanu użyteczności swój zaliczeniowy program z przedmiotu "Java w Urządzeniach Mibilnych". Żeby nie martnować czasu postanowiłem napisać coś sensownego, co przyda się mnie i może innym: aplikację do gry w Go.

Stronę projektu znajdziecie tutaj:
dpc.wikidot.com/lab:dpcgoban

Grać można lokalnie (podając komórkę z ręki do ręki) lub na dwie i więcej komórek przy użyciu Bluetootha.

Idealny na lekcje w szkole, nudne wykłady czy w miejsca gdzie nie ma jak dotrzeć ze sporą drewnianą deską i pudełkami kamyków. Uśmiech

Program jest Open Source, darmowy, w pełni funkcjonalny. Obecnie poszukuję:
użytkowników - raportów o błędach, propozycjach usprawnień itd.
programistów - chętnych pomagać mi w jego rozwoju

Zachęcam do spróbowania. Namiary na mnie znajdziecie w sekcji "Contact" na mojej stronie.

Proszę też o propozycje, gdzie możnaby obwieścić jeszcze światu, że taka aplikacja istnieje i może się przydać. Uśmiech

Pozdrawiam wszytkich goistów!
Powróć na górę
kelahcim
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 08, 2005
Wiadomości: 13

PisanieNadesłano: Pn wrz 08, 2008 1:37 pm    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

Hejka,

moze sprobuje sie oglosic tutaj:

senseis.xmp.net/
Powróć na górę
dpc5
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 02, 2006
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Pn wrz 08, 2008 2:12 pm    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

senseis.xmp.net/?Mobilephone

Dzięki bardzo. Znalazłem tam kilka niezły programów, niektóre z nich także są z otwartymi źródłami. Dodałem swój. Niech żyje mnogość wyboru. Uśmiech
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pn wrz 15, 2008 2:01 pm    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

Propozycja nowej funkcjonalności: rozwiązywanie problemów, najlepiej z możliwością dołączania baz problemów.
Powróć na górę
dpc5
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 02, 2006
Wiadomości: 3

PisanieNadesłano: Pn wrz 15, 2008 3:26 pm    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

Przyjąłem. Uśmiech
Powróć na górę
muzyczka
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 15, 2008
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: wrocław

PisanieNadesłano: Cz paźdź 23, 2008 11:05 am    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

a czy spotkał się ktoś z programem podobnym do igowin na tel. komórkowy ? tzn. z możliwością gry z graczem komputerowym (telefonowym ;))
Powróć na górę
enigm4
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 25, 2007
Wiadomości: 23
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Cz paźdź 23, 2008 11:28 am    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

Jest kilka takich programow, ale poziom ich gry jest tragiczny (oscyluje w granicach 30k) np: JWeichiango

_________________
KGS enigm4 3k


Ostatnio zmienił(a) enigm4 dnia Cz paźdź 23, 2008 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
muzyczka
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 15, 2008
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: wrocław

PisanieNadesłano: Cz paźdź 23, 2008 11:31 am    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

szkoda - miło by było zagrać sobie w autobusie w drodze do domu .. Puszczający oczko
Powróć na górę
krzykr
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 11, 2009
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: bip

PisanieNadesłano: Cz czerw 11, 2009 12:06 pm    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

przydała by się możliwość gry przez internet na komórce i plansza 19x19 dla tych którzy mają wieksze wyświetlacze...

edit: zainstalowałem gre jest plansza 19x19. faja zabawa...
co do bezprzewodowej łączności nie mam jak sprawdzic...
i jezyk szkoda ze nie po polsku ale te 10 słówek nie ma znaczenia
Powróć na górę
Sentinel
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 21, 2005
Wiadomości: 7
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt wrz 08, 2009 11:01 am    Temat wiadomości: Re: dpcgoban - graj w Go na swoim telefonie komórkowym. Odpowiedz cytując

Witam, mam pytanie czy ten programik czyta pliki sgf? Korzystam z YAMGT i mgo ale one nie czytają sgf więc gry do przeglądania trzeba wprowadzać ręcznie. Właśnie perspektywa przeglądania gier wydaje mi się najbardziej atrakcyjna w programach Go na komórki.
Pozdrawiam
Bartek
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy