Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Hasla na koszulke
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 7:39 pm    Temat wiadomości: Hasla na koszulke Odpowiedz cytując

Czesc.
Jesli ktos z Was ma jakis pomysl na logo albo nadruk na koszulke, umiesccie je tutaj. Nie musza to byc realizacje.
Mój pomysl: mózg ze skrzydełkami (albo napietymi barami, takimi napakowanymi), a pod spodem napis. Np 'Gram w Go' albo 'IAG'. Fajne?
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 7:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nadruk na koszulke? Proponuje goban. Taki ladny, dwudziestocentymetrowy z nozkami i kayi..
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 7:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

proponuję ideogram GO w okręgu a dookoła napis "Dzieci gobanu".... Rozsierdzony
(GOtykiem oczywiscie Puszczający oczko )

PS po tym poscie ukazal sie napis:
Nasi użytkownicy napisali 666 wiadomości
Rozsierdzony

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer


Ostatnio zmienił(a) asumi dnia Sb May 24, 2003 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 9:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ciekawym po jakim poscie bylo 69 :}
A co do znaku: Dariuszu, planujesz zrobic jakies koszulki, czy tylko udostepnic znak na stronie?
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 10:23 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mózg mi sie wybitnie nie podoba, za to kanji - spox, plus jakiś cytacik z Konfucjusza albo to o Marsie (kto to powiedzial nie pamietam, jest w Kraszku).
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Sb May 24, 2003 11:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

....Mars?
"Mars krzepi"? Przewracający oczami
"GO krzepi"? Pomysł ale to raczej do mózgu by dede Puszczający oczko

Wydaje mi się, że na koszulkę to cytat z Konfucjusza jest za długi.
Natomiast gdyby to miało być logo akademii, propoowałabym wizerunek dłoni z kamieniami zawieszonych nad liniami gobanu przecinającego przestrzeń kosmiczną w tle, a zbiegających się u znaku kanji... Wstrząśnięty
(zrobiłam sobie kiedyś coś takiego schematycznie na paint - okropnośc pod względem wykonania Puszczający oczko - ale jako tapeta prezentowalo się przyjemnie dla mnie, hiehie... [teraz mam czern z shindou w rogu :D])

co do tematu koszulek - przypomniała mi się jedna, z HnG chyba, gdzie było "just 5" - raczej nie probujmy z tym, chyba że ktoś chce wskrzesić legendę pop, khe khe...

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 12:02 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Chodziło o "Jeśli na Marsie istnieją rozumne istoty, to grają w Go", ale to tylko propozycje, jest wiele cycatów o Go...
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 2:19 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dobre logo albo znak firmowy musza byc proste. I wcale niekoniecznie na temat. Przypomnijcie sobie znak firmowy np mercedesa. Koncepcje oparte o 2 kamienie sa banalne, a te oparte o znak yin-yang zbyt pachna filozofia i religia.
Jesli chodzi o koszulki, to przekaz musi byc prosty i dowcipny. Mi szczegolnie odpowiadaloby cos zaskakujacego, takie rzeczy latwo wpadaja do glowy. Kiedys mialem fajna koszulke z napisem 'Brigde players know all the tricks'.
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 12:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tia. To może "Jestem sztywno połączony z Go", albo "Goistki mają najładniejsze kształty"...
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 12:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

własnie pracuje nad koszulka, wiec jak projekt bedzie skonczony zeskanuje go i wrzuce na forum Bardzo szczęśliwy

_________________
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 2:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

proste? KOCHAM GO - murowany efekt, zwlaszcza na koszulce faceta Puszczający oczko
Powróć na górę
ketchup
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 02, 2003
Wiadomości: 66
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 2:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Od kilku lat nie nosze koszulek ze sloganami. Nie mam tez juz od dawna Garbusa, przestalem sluchac Queen, a w Go przestane grac jak na liscie Grabola bedzie wiecej niz 50 tys osob - mierzi mnie owczy ped Puszczający oczko

Jednak w ramach poswiecenia dla sprawy moge nosic koszulke z nieduzym kandji na piersi i jeszcze mniejszym go.art.pl ponizej i sloganem na plecach.

Co do sloganow koszulkowych dede ma 100% racji, one rzadza sie swoimi prawami. Musze byc zaskakujace, zabawne i mile widziany jest absurd. Przyslowia goistyczne wyrwane z kontekstu sa w sam raz Puszczający oczko
Prawie kazde sie nadaje:

Quote::
Smierc czai sie w hane.
Wielkie smoki nigdy nie umieraja.
W bambusie kryje sie dusznosc.
Nie strasz tam, gdzie mozesz ciac.

Pewnie na koszulke wypadaloby skrocic:

Quote::
Smierc w hane
Smoki nie umieraja
Dusznosc w bambusie
Nie strasz, tylko tnij

Wylosowalem pierwsze z brzegu, jak nad tym popracowac moze byc smieszne.

P.S.
Quote::
Kocham Go
jest niezle Puszczający oczko
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 8:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zefciu wrote:
"Goistki mają najładniejsze kształty"
Boskie Drwiący Jak dla mnie ten cytat wygrywa :}
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Pn May 25, 2003 11:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zgadzam sie z przedmowca Uśmiech "Kocham GO" tez zaczypiste... a tak wogole to mozna by bylo zrobic jakis odrebny "znaczek firmowy" polskiego GO czy tam akademii, bez roznicy... moze po maturze nad tym posiedze i splodze cos... Uśmiech

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pn May 26, 2003 11:00 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mnie sie przypomniala koszulka wydzialowa wydzialu matematyki i informatyki z ostatnmiej kortowiady Bardzo szczęśliwy Mozna bylo by walnac podobna lache z anime pod pacha zamiast klawiature to goban i tatuazyk zrobic pod jakies kanji a nie liczbe pi Bardzo szczęśliwy i na plecach mozna dac jakies haselko 1 majowe Puszczający oczko
Pozdrawiam zaraz lece na biwak =^__^=
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy