Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Nie mam z kim grać
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt wrz 02, 2003 3:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nexo wrote:
1dan drogą nie chodzi :>
Wesoły Rozbawilo mnei to niezmiernie Wesoły

Strasznie mnie korci, zeby sobie kupic jakis goban i nawet odzalowalbym te 100-150zl. Problem polega na tym, ze nie mialbym z kim grac na tym gobanie. Szukalem na roznych listach kogos, kto mieszkalby niedaleko mnie (nie mowie, ze na tej samej ulicy:P), ale jak do tej pory nie napotkalem na zadnego gracza z Lublina. Oczywiscie o klubie go to nie ma co nawet marzyc. Dziwi mnie to troche, gdyz jest u nas kilka wyzszych uczelni, cala masa studentow i nikt nie gra w go. Wydac tyle kasy i trzymac goban jako ozdobe? Znajomi by pewnie skomentowali:"jakas dziwna szachownice masz". Poki co skupie sie na dazeniu do 1 dan. Moze do tego czasu srodowisko goistyczne we wschodniej czesci kraju rozwinie sie nieco.
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt wrz 02, 2003 3:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Na stronach zarejestrowanych jest poza tobą dwóch ludzi z Lublina. Sprawdź na liście użytkowników. Przy okazji - zauważcie jak ważne jest podawanie miejsca swojego zamieszkania przy rejestracji lub potem.
Powróć na górę
pedro
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt wrz 02, 2003 7:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Na stronach zarejestrowanych jest poza tobą dwóch ludzi z Lublina.
A co najmniej jeden z nich ma nawet goban ;-)
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 12:45 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wprawdzie ja nie mam gobanu bo nie mam pieniędzy by go kupić ale myśle nad zrobieniem sobie go, ale do tego potrzeba chęci, a z każdym dniem jest coraz bardziej nieciekawie, każdy mówi mi żeby inny materiał zastosować więc pozostanie czekać na klub. Znaczy klub jest gobanu jeszcze nie ma. Zobacze go na własne oczy Wstrząśnięty to zabiore sie do tworzenia gobanu. Prawde mówiąc nie jest to to samo co prawdziwy goban ale lepiej sie człowiek czuje jak sobie sam coś zrobi. Puszczający oczko
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 12:12 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dlaczego kazdy, kto zaczyna przygode z go, planuje sobie sam zrobic goban. zawsze tak jest, pozniej jednak konczy sie na maliniaku lub e-go.

tak mi sie przypomniala moja "mlodosc" goistyczna i wogole ludzi ktorych ostatnio wkręcilem tez juz szukaja dobrych stolarzy co im zrobia goban, moge sie jednak zalozyc ze i tak zamowia w ego....
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt paźdź 21, 2003 12:21 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

mi nawet przez myśl nie przyszło, żeby samemu robić... Drwiący
Powróć na górę
tlone
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): list 18, 2003
Wiadomości: 52
Skąd jesteś: Rybnik

PisanieNadesłano: Sb grud 06, 2003 12:29 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a ja sobie gobana zrobilem ... a co
prawdą jest, ze wiekszosc ludu, jak zaczyna, to chce sobie gobana zrobic, bo wychodzi z zalożenia, że to deska z kreskami,ale to nie takie latwe :]
nie bede sie rozwodzil, bo nie ma nad czym, ale troche sie napracowalem ... dobrze ze pracowalem w warsztacie szkutniczym ...
ps. nie macie pojecia jaka to przyjemnosc grac na samorobionym gobanie ... Uśmiech
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Wt grud 16, 2003 8:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja chyba miesiac szukalem odpowiednich rzeczy do zrobienia gobanu i tak sie zakoczylo, ze wystukalem w okienku swojej przegladark internetowej www.e-go.pl .... Uśmiech
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Śr grud 17, 2003 1:49 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po co nam e-go ?? Robmy gobany ze skleiki i kamienie z nakretek po muszyniance !!! Ludzie o czym my wogule rozmawiamy Bardzo szczęśliwy Rozsierdzony

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Śr grud 17, 2003 10:57 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mam pytanko . Gdzie sa lepsze gobany u Maliniaka czy w e-go ???

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Śr grud 17, 2003 11:59 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kaisuj wrote:

Strasznie mnie korci, zeby sobie kupic jakis goban i nawet odzalowalbym te 100-150zl. Problem polega na tym, ze nie mialbym z kim grac na tym gobanie. Szukalem na roznych listach kogos, kto mieszkalby niedaleko mnie (nie mowie, ze na tej samej ulicy:P), ale jak do tej pory nie napotkalem na zadnego gracza z Lublina. Oczywiscie o klubie go to nie ma co nawet marzyc. Dziwi mnie to troche, gdyz jest u nas kilka wyzszych uczelni, cala masa studentow i nikt nie gra w go. Wydac tyle kasy i trzymac goban jako ozdobe? Znajomi by pewnie skomentowali:"jakas dziwna szachownice masz". Poki co skupie sie na dazeniu do 1 dan. Moze do tego czasu srodowisko goistyczne we wschodniej czesci kraju rozwinie sie nieco.

Gwarantuje Ci, ze nie rozwinie sie tak szybko jak bys chcial. Niestety jest tak, ze ktos jednak musi byc tym pierwszym co kupi goban. Bedzie pierwszy goban - beda pierwsi gracze. Zagraja chocby z ciekawosci, by zobaczyc co to za dziwna gra. Kilku z nich moze by przy GO zostalo - z tego moglbys miec grupe do zakladania klubu. Zwarzywszy, ze u waz tyle uczelni macie spore szanse na zdobycie pomieszczenia.

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Śr grud 17, 2003 12:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Post masz troche spozniony Puszczający oczko Kai juz znalazl wspolgraczy i udalo mu sie zalozyc klub (maja pomieszczenie, jakies gobany (?) i graczy - wystarczy Uśmiech )
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Śr grud 17, 2003 12:27 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Parn wrote:
Post masz troche spozniony Puszczający oczko Kai juz znalazl wspolgraczy i udalo mu sie zalozyc klub (maja pomieszczenie, jakies gobany (?) i graczy - wystarczy Uśmiech )

Fakt. Nie spojrzalem na date :). Wczesniej watku nie sledzilem.

Tak czy inaczej, gdybym sobie nie kupil gobana to nie byloby u mnie w sumie szesciu graczy, z czego dwoch na tyle zapalonych do GO, ze chetnych jezdzic do klubu. IMO nie ma co sie zastanawiac tylko jesli chce sie grac to nalezy kupic lub zrobic. Aczkolwiek, po przeliczeniu, komplet wychodzi taniej kupic niz zrobic - piony sa zdecydowanie tansze niz guziki (pomijajac wygode uzytkowania), z kolei goban wymaga sprzetu i umiejetnosci, ktore nie kazdy posiada.

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Śr grud 17, 2003 1:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tez musze sobie kupic goban (mam juz kilka osob u mnie w miescie zainteresowanych Go, a nie chce im sie jezdzic do klubu do Łodzi). Tylko kase trzeba jakos skombinowac.
Powróć na górę
johnkelly
Keima
Keima


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 99
Skąd jesteś: Ożarów Mazowiecki

PisanieNadesłano: Śr grud 17, 2003 2:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Parn wrote:
Tez musze sobie kupic goban (mam juz kilka osob u mnie w miescie zainteresowanych Go, a nie chce im sie jezdzic do klubu do Łodzi). Tylko kase trzeba jakos skombinowac.

Nie chce im sie osiem kilometrow przejechac? 10-15 minut srodkami komunikacji miejskiej? Pewnie srednio ze trzy razy w tygodniu sa w Lodzi, jesli nie codziennie? Przypomina mi to graczy u mnie. Uwazaj, zebys sie nie stal sponsorem GO w Zgierzu. Moi tez sa zainteresowani, ale pod warunkiem, ze im sie kupi gobany, a przede wszystkim wszysto zalatwi. Jako jedyny posiadam goban juz trzy lata - pozostali na sugestie kupna zareagowali "zrobie sobie sam" i "nie mam kasy" - juz pol roku robia. Na sugestie zakladania klubu zareagowali najpierw aplauzem, potem, gdy zaczalem z nimi rozmawiac o konkretach coby ze mna ktos pochodzil i porozmawial o lokalu, aplauz zamienil sie w "nie mam czasu" oraz "klub dla szesciu osob? nikt sie nie zgodzi, a poza tym w W-wie sa kluby" - nikt do W-wy nie jezdzi.

_________________
--
Blog: maciejrozalski.eu
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy