Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Undo
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek85
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 19, 2003
Wiadomości: 27
Skąd jesteś: Szczecin

PisanieNadesłano: Sb paźdź 04, 2003 6:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja robie duzo blędów ale wlasciwie nigdy nie cofam ruchów, taki juz jestem i czasem zaluje ale wygrana po kilku undosach wogole mnie nie satysfakcjonuje. Missclicki to inna sprawa, ale wyznaje jedna zasade, postawiony kamien jest nienaruszalny(chyba ze mi go ktos zbije :D).
Wiele partii przegrałem po glupim bledzie na koncu wygranej partii i zamiast prosic o undo walilem glową o sciane Drwiący
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Sb paźdź 04, 2003 7:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

co do glupich bledow to ja jak zrobie taki blad to potem zaczynam sie na siebie wsciekac w miejscu w ktorym gram. czasami zdarza mi sie ze przeciwnicy powoduja mi undo (dziekuje im) ale ja sie na nie nie zgadzam bo za slepote trzeba placic. zaznaczam ze to sa gry towarzyskie Uśmiech
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy