Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Automatyczny System Ligi - Bugi i Updaty
Komunikaty, zgłoszenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn wrz 19, 2004 10:46 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Code::
BUGFIX:
1. Punkty SOS nie są brane pod uwagę w tworzeniu listy startowej
2. Znacznik MAIL jest wyświetlany tylko przy tej osobie która wysłała maila
3. Dobromila ma już jeden punkt na liście startowej tak jak sobie tego życzyła ( a tak serio to gra była zdublowana w bazie dlatego miałaś dwa punkty - nie powinno to się powtórzyć ;) )

_________________
Powróć na górę
adziu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 17, 2003
Wiadomości: 15

PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 1:28 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zauwazylem wlasnie, ze w grach archiwalnych wynik partii nie jest juz linkiem do jej zapisu. mozna to poprawic?
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 7:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jest to zrobione specjalnie, gdyż partie przechowywane są "na żywca" w polu tekstowym (nie pamietam tylko czy blob czy tez inny bigtext Puszczający oczko ). Stwierdzilem ze z powodow wydajnosciowych lepiej nie przetrzymywac archiwalnych gier w bazie.. dlatego linku do gier nie ma.
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 7:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A można to zmienić tak, że dostępne będą tylko partie z poprzedniej edycji? Wtedy nie będzie problemu z pęcznieniem bazy, a tak jak jest teraz niektóre partie dostępne są nawet krócej niż dzień, co nie ma sensu...

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 7:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Niestety wszelkie poprawki bugfixy updaty pewnie beda musialy poczekac na przyszly rok, bo w tym tygodniu wyjezdzam i pewnie bede mial tylko sporadyczny dostep do kompow i neta.

Reszta bedzie uzalezniona od wolnego czasu oczywiscie :] Ale juz zaczalem myslec nad SystememV2 Puszczający oczko
Powróć na górę
adziu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 17, 2003
Wiadomości: 15

PisanieNadesłano: Śr grud 08, 2004 3:34 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a nie lepiej zamiast blobu nadawac partiom jako nazwe narastajacy numer i trzymac je w osobnym katalogu? a w bazie trzymac tylko numer i generowac link do pliku.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr grud 08, 2004 11:55 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hah, pewnie ze o tym pomyslalem... ale jakos po fakcie... Spoko wszystko bedzie pieknie w ver2.0 Puszczający oczko
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Cz grud 30, 2004 9:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zauważyłem pewną dziwną rzecz :), przez pewien czas grupa oczekująca (K) miała 7 zawodników a jednoczesnie została stworzona grupa (L) w której znalazł sie MirkoT (wczesniej chyba był w grupie K), czyżby zemsta yosha za nieobecność admina w poprzedniej rundzie Pytanie Puszczający oczko

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
MirkoT
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Ruda Śląska

PisanieNadesłano: Śr stycz 05, 2005 1:30 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mandos wrote:
Zauważyłem pewną dziwną rzecz :), przez pewien czas grupa oczekująca (K) miała 7 zawodników a jednoczesnie została stworzona grupa (L) w której znalazł sie MirkoT (wczesniej chyba był w grupie K), czyżby zemsta yosha za nieobecność admina w poprzedniej rundzie Pytanie Puszczający oczko
Nie to nie zemsta y0sha to zemsta mirkota Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr stycz 05, 2005 1:57 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jak tylko zalicze sesje to powinienem sie wziac za ver 2.0 systemu. Wczesniej stworzymy jakas whishliste zeby wszyscy byli zadowoleni Bardzo szczęśliwy Zreszta juz mozecie pisac tutaj jakie macie zyczenia i uwagi a'propos systemu
Powróć na górę
Adellon
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 13, 2004
Wiadomości: 10
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 3:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Cześć,
zauważyłem, że liga niby się rozpoczęła, ale dalej nie ma daty od kiedy do kiedy ona jest oraz (co ważniejsze) nie ma linków aby wysłać sgf'a.

Pozdro
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 6:00 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

MirkoT roliczyl runde ale nie wystartowal nowej. Zrobie to za niego i mam nadzieje ze mnie za to nie zabije Puszczający oczko
Powróć na górę
MirkoT
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Ruda Śląska

PisanieNadesłano: Pn lut 06, 2005 1:20 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

y0shua wrote:
MirkoT roliczyl runde ale nie wystartowal nowej. Zrobie to za niego i mam nadzieje ze mnie za to nie zabije Puszczający oczko
Oczywiście, że Cię zabiję Wesoły
A tak swoją drogą to nie wiem jak to się stało Smutny
Pozdrowienia dla wszystkich MirkoT
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pn May 16, 2005 2:10 pm    Temat wiadomości: Re: Automatyczny System Ligi - Bugi i Updaty Odpowiedz cytując

nowy problem:
uploadowalam grę do ligi, niestety podczas uploadu wyskoczył mi radosny komunikat, że coś jest nie tak.
Na liście gier moja gra bardzo ładnie jest widoczna i niby wszystko jest ok, ale na liscie startowej mam 0 punktów Smutny mimo że tę grę wygrałam.
I co z tym zrobić??
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 16, 2005 2:17 pm    Temat wiadomości: Re: Automatyczny System Ligi - Bugi i Updaty Odpowiedz cytując

ogólnie moduł ligi jest nieprzetestowany z ta wersją PHPNuke'a (w zasadzie jest to Dragonfly)
- zerknę dzisiaj wieczorem - niestety nie mogę nic obiecać -> egzaminy się zbliżają Smutny
- znany jest też mi problem z błędem Javascriptowym występującym w module ligi pod IE (pod firefoxem nie występował) - też postaram się temu przyjrzeć (podobny błąd występuje chyba przy wysyłaniu postów na forum Smutny )

============= UPDATE ==============================
poprawilem to z modulu moderatora ligi, ale błąd może się powtarzać.... będę patrzył na to dzisiaj... Proszę o zgłaszanie wszystkich błędów - najlepiej z opisami jakie wyrzuca przeglądarka
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy