Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


serwery
Komunikaty, zgłoszenia
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sheena
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 19, 2004
Wiadomości: 30

PisanieNadesłano: Wt lut 22, 2005 5:22 am    Temat wiadomości: serwery Odpowiedz cytując

Czemu gry do ligi moga byc rozgrywane tylko na kgsie, aurorze albo wingu? Nie moznaby bylo zaliczac gier do ligi granych na kurniku?
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Wt lut 22, 2005 8:34 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie znam przyczyn formalnych, ale nasuwaja mi sie 3 powody.
1. Po pierwsze przy zapisywaniu parti z kurnika nie zostaje zapisana tresc rozmowy, a wiec nie da sie zapisac formulki wpisywanej na poczatku gry. Trzeba by to edytowac recznie.
2. Na kurniku obowiazuja zasady amerykanskie, a wydaje mi sie, ze w Polsce gra sie japonskimi, lub ewentualnie inga.
3. Na kurniku jest tak nieprzejrzysty interface duzej planszy, ze ja bym sie nie zgodzil na gre tam. Nie widzac wyraznie co sie dzieje na planszy gralbym slabiej niz potrafie.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Wt lut 22, 2005 11:28 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

odpowiedz numer dwa jest poprawna Puszczający oczko Na kurniku obowiązują zasady amerykańskie - do ligi gramy japońskimi
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy