Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Witam
Hikaru no Go
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 5:18 pm    Temat wiadomości: Witam Odpowiedz cytując

Witam na forum wymyslonym przeze mnie.
Mysle ze wszystko pojdzie sprawnie i dobrze.
Zycze wszystkim dobrej i milej zabawy Wykrzyknik Puszczający oczko
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 6:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wiesz mistrzu, idz na lilu.joint.eu.org/forum albo animeforums.glt.pl i daj nam spokoj, dobrze?


Ostatnio zmienił(a) Tommell dnia Śr kwiet 30, 2003 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 6:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No wiesz, tamte stronki to jedno, a to jest drogie. Watpie zeby np. bylo tam cos na temat HikaruNoGo. Pozatym tutaj sa sami swoi, a tam ... nie znam nikogo Puszczający oczko
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 6:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ha! A widzisz, u mnie na odwrot :} Chociaz juz dawno tam nie bywam.. No, jak sie znajdzie jakis ciekawy temat, np DLACZEGO W GALERII WSZYSTKIE ZDJECIA TOUYI SA BRZYDKIE JAK NOC to bede tez cos pisal :}
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 4:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Czy ty naprawde uwazasz ze Touya ma ldna twarz w anime ? Zastanawia mnie jedna rzecz, ty jestes chlopakiem czy dzieczyna ? Nie wiem czy wiesz ale Touya to chlopak Rozsierdzony
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 6:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tak, Touya to chlopak, ja jestem chlopakiem tez i osobiscie uwazam, ze Touya w anime ma ladna twarz (uprzedzajac wszystkie spekulacje: HETERO :}), a tutaj sa same brzydkie jego screeny. Sam bym zrobil lepsze :} Szczegolnie z pozniejszych odcinkow, chociazby z eliminacji do ligi Honinbou.
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 10:51 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak mowisz ze zrobisz lepsze to zrob i wyslij do Dominika. Jest konkurs avatarow a jak mowisz ze robisz takie super to powinienes wygrac Rozsierdzony
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 11:00 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Twierdze tylko, ze te sa brzydkie i przy odrobinie dobrej woli mozna znalezc odcinki, w ktorych w.w. Touya prezentuje sie _lepiej_. A w konkursie moze i bede uczestniczyl, zaleznie od czasu.
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:08 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeżeli chcecie sobie popisać na o "Hikaru No GO", to zapraszam na forum www.HikaGOyaoi.org Drwiący No, chyba, że nie lubicie yaoi Puszczający oczko
Wesoły

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:35 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Yaoi :} Ble :} Yuri rulez :}
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 4:09 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jeżeli uważacie, że Touya wygląda jak dziewczyna, to różnicy to chyba nie robi Drwiący

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 5:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

1st: nie wyglada jak dziewczyna
2nd: i tak by robilo roznice :}
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Za to Sai wygląda (i zachowuje się Uśmiech )jak kobieta.
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Heeej !!!!! Uuk nie denerwuj mnie ! Sai to jest moja ulubiona postac, jest spoko, spoko wyglada i spoko sie zachowuje i dobrze gra w Go i jak ktos jego obraza obraza i mnie ! Rozsierdzony Bardzo wściekły
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No bo wiecie, Sai to tak naprawde nie facet, tylko kobitka :} No, albo facet taki raczej nie do konca meski (te fioletowe usta.. hmm, kontrowersyjne :})
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy