13.09
13-09-2003 o godz. 12:32:00

Nadesłane przez dede

A. Sprawy ogólne
Pragnę Was poinformować, że otrzymałem oficjalne zawiadomienie o przyznaniu IAG drugiej nagrody w Iwamoto European Award competition oraz zaproszenie na Fujitsu European Training w celu wygłoszenia wykładu na temat naszej działalności.
Padła propozycja rozegrania Mini Turnieju. Szczegóły znajdziecie na forum, w części poświęconej turniejom i lidze. Czekam na Wasze opinie na temat samego pomysłu, jak i formuły turnieju.

UWAGA Malwina Wiechecka proszona jest o kontakt z administratotem IAG.


B. Liga
Trwa pierwsza w tym sezonie runda. Widziałem już pierwsze gry, są też chętni na liście oczekujących. Jeśli macie problem ze skontaktowaniem się z przeciwnikiem z grupy, napiszcie maila do niego i do administratora ligi z prośbą o umówienie się na grę. Jeśli przeciwnik nie odpowie i gra nie zostanie rozegrana do końca rundy, będziecie mieli na tej podstawie walkowera. Przypominam też, że gracze którzy rozegrają mniej niż połowę gier w ramach rundy będą usunięci z ligi i chcąc się do niej ponownie dostać będą musieli wpisać się na listę oczekujących.


C. Turniej
Pierwsza runda rozpoczyna się 15 września w poniedziałek, zatem ostatni dzień zapisów będzie w niedzielę 14 września. Przypominam, że jest to turniej handicapowy 4 rundowy, runda trwa tydzień, czas gry 10/10. Dla zwycięzców przeznaczone są nagrody w postaci kuponów na zakupy w sklepie naszego sponsora. Parowanie do rundy osoby zainteresowane znajdą w swoich skrzynkach oraz na stronach IAG.


Awanse w IAG:

Radosław Jachym 9k

GRATULACJE!


Nowi w IAG:

Robert Węgrzyniak 25k

Życzę powodzenia w grze!

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl