15.10
16-10-2003 o godz. 09:56:24

Nadesłane przez dede

A. Sprawy ogólne
Pamiętajcie, że zarejestrowanie nicka na stronach IAG NIE oznacza stania się uczestnikiem. W tym celu trzeba skontaktować się z administratorem. Szczegóły znajdziecie w menu 'Zapisy' na naszych stronach. Trwa druga runda Mini Turnieju. Nagrodę dla zwycięzcy mozecie obejrzeć na forum, w części poświeconej turniejom.
Sponsor IAG, Sławek Piela, otworzył nową witrynę swojego sklepu ze sprzętem i literaturą do go. Zajrzyjcie na www.e-go.pl - warto.B. Liga
Już tylko nieco ponad 2 tygodnie do rozliczenia rundy. Jeszcze wiele gier nie zostało rozegranych. Przypominam że gracze, którzy rozegrają mniej niż połowę gier w ramach rundy, będą usunięci z ligi.


C. Turniej
Zdecydowałem się na zmianę formuły turnieju. Od tej pory warunkiem rozpoczęcia kolejnej edycji jest zgłoszenie się minimum 16 chętnych osób. Turniej będzie rozpoczynał się w najbliższy poniedziałek po zgłoszeniu się minimalnej liczby osób. Zmiana spowodowana jest nikłym zainteresowaniem turniejem. IAG i nasz turniej to jedyne miejsce gdzie możecie zdobyć punkty do listy promocyjnej i ewentualnego awansu bez jeżdżenia na turnieje. Jeśli nie chcecie z tego korzystać - trudno.

Awanse w IAG:

Michal Rams 3d
Krzysztof Bożek 4k
Marek Majer 5k
Jakub Gołębicki 11k
Marta Piekarczyk 13k


GRATULACJE!


Nowi w IAG:

Bartłomiej Nycz 15k
Mateusz Mikołajewski 24k
Michal Izydorski 25k
Aleksander Zielony 25k
Michał Kulibaba 25k

Życzę powodzenia w grze!

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl