27.10
27-10-2003 o godz. 14:14:05

Nadesłane przez dede

A. Sprawy ogólne
Zbliżamy się do finału Mini Turnieju. Wyłoniła się dwójka prowadzących i gra między nimi zadecyduje o zwycięstwie. Na naszych stronach wciąż pojawiają się nowe możliwości, które możecie wykorzystywać. Ostatnio dodana została funkcja tworzenia diagramów, która bardzo ułatwia pokazywanie wszelkich sekwencji i problemów.
UWAGA Justyna Tarnowska i Kazimierz Osiński proszeni są o pilny kontakt z adminem IAG.
B. Liga
Pozostało tylko kilka dni do rozliczenia rundy. W związku ze sporą ilością nierozegranych gier zapowiadają się spore zmiany. Przypominam że gracze, którzy rozegrają mniej niż połowę grupowych gier w ramach rundy, będą usunięci z ligi. Przypominam, że każda grupa ligi ma swój własny adres mailowy, na który należy przesyłać gry i kopie maili z prośbami o umówienie się.


C. Turniej
Rozpoczęła się kolejna edycja turnieju IAG. Przypominam, że gry z tego turnieju zaliczane są do listy PSG. Jest to wygodna forma zbierania punktów do przyszłych awansów, bez całodziennego udziału w "żywych" turniejach, na które niektórzy muszą jeździć naprawdę daleko. Dodatkowo, dzieki naszemu sponsorowi, sklepowi www.e-gp.pl, w turnieju przewidziane są nagrody.

Awanse w IAG:

Jakub Zborowski 7k
Andrzej Zieleniewski 6k
Łukasz Fajfrowski 8k
Daniel Olszak 11k
Maciej Dwornicki 11k
Tomasz Grining 12k


GRATULACJE!


Nowi w IAG:

Marek Malinowski 9k
Jarosław Jusiak 17k
Michal Kirczenko 20k
Krzysztof Kuczyński 23k
Artur Paszt 25k
Arkadiusz Pihan 25k
Adam Wojciechowski 25k
Mariusz Klęczar 25k
Michal Napora 25k


Życzę powodzenia w grze!

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl