Nagrody w turniejach na Kurniku
17-01-2004 o godz. 14:13:53

Nadesłane przez marcin

Od 20 stycznia w każdy wtorek zwycięzca turnieju na Kurniku będzie otrzymywał nagrodę, jaką jest koszulka z motywem goistycznym albo książka "Graj jak szodan". Nagrody te są częścią kampanii promującej nową książkę dla początkujących "Gra Go" Matthew Macfadyena 6D, wielokrotnego Mistrza Europy.

Ponieważ jedna osoba nie może otrzymać nagrody dwa razy, uprawnienie to będzie przechodzić na kolejną osobę według ostatecznych wyników turnieju. Technicznymi detalami dotyczącymi przyznawania nagród będzie się na Kurniku zajmować osoba o nicku mkaminsk ;), stąd zwycięzcy (lub osoby uprawnione do otrzymania nagrody) proszone są o pozostanie w pokoju turniejowym przez pewien czas po zakończeniu turnieju w celu nawiązania z nimi kontaktu. Nicki zwycięzców pojawią się także na odpowiedniej stronie.

Zapraszamy do uczestnictwa, kiedy czołówka sie wykruszy (nagrodę można zdobyć tylko raz) szanse będzie miało wiele osób. Zdobywanie więcej niż jednej nagrody przez jedną osobę będzie zwalczane przez operatora. Operator gwarantuje anonimowość i prywatność uczestników zabawy.

Sponsorem nagród jest długoterminowy sponsor Internetowej Akademii Go, sklep internetowy e-go.prv.pl.

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl