3.02
04-02-2004 o godz. 00:26:15

Nadesłane przez dede

A. Sprawy ogólne
Rozpoczynamy turniej drużynowy. Osoby zainteresowane zostaną powiadomione o parowaiu przez administratora tego turnieju. Obsługuje on wszelkie sprawy tego turnieju. Proszę wszystkich o weryfikację swoich danych w IAG i powiadomienie mnie o wszystkich nieścisłościach. Polecam wszystkim odwiedzenie działu plików na naszych stronach. Znajdziecie tam tłumaczenie 10 przykazań go w postaci pdf i zbiór zapisów moich lekcji. Wkrótce też pojawi się uproszczony zbiór joseki, łatwiejszy do przeglądania niż pełny słownik.
Anna Zamorska oraz Rafał Krzak proszeni są o pilny kontakt z administratorem.

B. Liga
Przypominam, że gramy ostatnią rundę w systemie dwumiesięcznym. Od przyszłej rundy rozgrywki będą trwały miesiąc i będą odbywać się w mniejszych, ośmioosobowych grupach.
Przypominam też, że gry z ligi mogą zostać zaliczone do listy promocyjnej PSG liczą się, jeśli różnica siły graczy nie przekracza 3 kamieni.

C. Turniej
Mimo że turniej wciąż trwa, znany jest juz jego zwycięzca, którym został Dawid Poor. Gratulacje!!! Zapraszam do udziału w następnej edycji. Nowy turniej rozpocznie się, gdy liczba chętnych przekroczy 16 osób. W turnieju przewidziane są nagrody, ufundowane przez sponsora IAG, sklep e-go.pl. Turniej jest też swietną okazją do punktowania na liście PSG bez wychodzenia z domu.

Awanse w IAG:

Jakub Zborowski 6k
Daniel Olszak 8k
Łukasz Jankowski 9k
Gosia Czaplik 13k
Daniel Fela 15k
Jarosław Jusiak 15k
Lesław Poor 15k
Mateusz Mikołajewski 15k
Dawid Poor 14k
Piotr Andryszek 13k
Maciej Jastrzębski 15k
Joanna Rutkowska 16k
Adam Kostrzewski 19k


GRATULACJE!


Nowi w IAG:

Artur Grygorczuk 14k
Paweł Polonis 15k
Mariusz Wyrwa 19k
Przemysław Topolski 25k
Tomasz Łambucki 25k
Piotr Śniady 25k
Marcin Redlicki 25k
Paweł Jurgiel 25k
Michal Jezierski 25k
Karol Kucharski 25k
Andrzej Skiba 25k


Życzę powodzenia w grze!

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl