1.03
05-03-2004 o godz. 13:54:32

Nadesłane przez dede

A. Sprawy ogólne
Z radością informuję, że liczba uczestników IAG zbliża się do 300 osób. Ten wspaniały sukces zawdzięczamy pracy kilku osób, systematycznie pracujących dla IAG; dbających o wygląd i zawartość naszych stron, publiczne lekcje, przebieg turniejów i ligi. Pomyślcie co moglibyśmy zrobić gdyby tych osób było kilkadziesiąt. Zachęcam wszystkich - włączcie się aktywnie w działalność IAG. Jest już regulamin bractw. Zaprzaszam do organizowania się. Jeśli powstanie kilka bractw, pomyślimy nad formą ich rywalizacji. Wszelkie informacje na stronie dotyczące tego tematu będziemy rozbudowywać w miarę potrzeb.
UWAGA Grzegorz Borys oraz Paweł Filipczuk proszeni są o kontakt z administratorem IAG.

B. Liga
Zakończyła się kolejna runda ligi. Następna runda rozpocznie się wedlug nowych zasad. Runda będzie trwała miesiąc, grupy będą ośmioosobowe i trzeba będzie zagrać 5 gier w rundzie żeby nie wypaść z ligi. Każdy będzie mógł wziąć jednorundowy urlop z rozgrywek, przy czym w następnej rundzie po urlopie będzie grał w niższej grupie.
Przypominam też, że gry z ligi mogą zostać zaliczone do listy promocyjnej PSG liczą się, jeśli różnica siły graczy nie przekracza 3 kamieni. W tym celu oprócz zwykłego wysłania gry do administratora ligi trzeba przesłać jej zapis do administratora IAG.


C. Turnieje
Trwa kolejna edycja naszego turnieju handikapowego. Przypominam że gry z tego turnieju są zaliczane do listy PSG. Sponsorem turnieju jest sklep Slawka Pieli, oferujący sprzęt i literaturę związaną z go, pod adresem http://e-go.pl
Na placu boju turnieju drużynowego zostało 8 drużyn, które rozpoczęły walkę o cwierćfinały.


Awanse w IAG:

Jakub Zborowski 6k
Daniel Olszak 8k
Łukasz Jankowski 9k
Gosia Czaplik 13k
Daniel Fela 15k
Jarosław Jusiak 15k
Lesław Poor 15k
Mateusz Mikołajewski 15k
Dawid Poor 14k
Piotr Andryszek 13k
Maciej Jastrzębski 15k
Joanna Rutkowska 16k
Adam Kostrzewski 19k


GRATULACJE!


Nowi w IAG:

Adam Lubos 2d
Artur Grygorczuk 14k
Paweł Polonis 15k
Mariusz Wyrwa 19k
Przemysław Topolski 25k
Tomasz Łambucki 25k
Piotr Śniady 25k
Marcin Redlicki 25k
Paweł Jurgiel 25k
Michal Jezierski 25k
Karol Kucharski 25k
Andrzej Skiba 25k


Życzę powodzenia w grze!

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl