Niedawne problemy na stronie
02-06-2004 o godz. 18:21:40

Nadesłane przez marcin

Jak widzicie, strony akademii są z powrotem. Zawdzięczamy to intensywnej pracy naszych nieocenionych administratorów: ketchupa i romana, bez pomocy których właściwie startowalibyśmy od zera.

Jak łatwo dostrzeżecie, strony nie są w najnowszej wersji. Wszystkie zmiany, jakie poczyniliśmy w ciągu ostatniego miesiąca niestety przepadły. Myślimy jednak, że stratę tę dość szybko odrobimy. Przez kilka pierwszych dni dostrzeżecie pewne nieprawidłowości w działaniu skryptów, wynika to z tego, że przywracając stronę do życia musieliśmy połączyć ze sobą dwie bazy powstałe w momentach wykonywania kopii tymczasowej. Niestety niektóre statystyki także nie będą funkcjonować poprawnie.

Jeśli macie kopie ogłoszeń, które wstawiliście na stronę, prosimy o ich ponowne przesłanie (o ile są oczywiście aktualne). Już wkrótce powinny się także znależć aktualne wersje listy uczestników, tabele ligi i turniejów. Jeśli dostrzeżecie jakiekolwiek dalsze nieprawidłowości, powiadomcie mnie na priv (marcin@go.art.pl) lub napiszcie na forum 'bugi'.

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl