2.11
02-11-2004 o godz. 21:59:59

Nadesłane przez chris

A. Sprawy ogólne
W dniach 11-14 listopada odbędą się w Biłgoraju Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Juniorów. Jest to rzadka okazja zobaczenia całej krajowej czołówki w grze. Dla pozostałych przybyłych osób przewidziany jest turniej towarzyszący. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie http://go.art.pl/klub/lublin/mp2004.html.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przybyło nam 31 nowych uczestników, zaś awans otrzymało 50 osób.

Wszelkie zmiany danych, propozycje, zapytania itp. należy przesyłać na adres iag@go.art.pl

B. Liga
Trwa kolejna runda ligi. Od momentu wprowadzenia systemu automatycznego, znacząco zwiększyła się liczba uczestników. W chwili obecnej jest już 8 grup ośmioosobowych. Informację o możliwości zapisania się do ligi i jej regulamin można znaleźć na stronach akademii.
Gry z ligi mogą zostać zaliczone do listy promocyjnej PSG, jeśli różnica siły graczy nie przekracza 3 kamieni. W tym celu oprócz zwykłego wysłania gry trzeba przesłać jej zapis na adres do_psg@go2.pl .

C. Turniej
Pierwszą powakacyjną edycję turnieju IAG wygrał Damian Gogosz. Gratulacje. Trwa kolejna. Można się już zapisywać się do następnej edycji, która powinna rozpocząć się 21 listopada.
Przypominam, że gry z turnieju są zaliczane do listy promocyjnej PSG, zaś sklep Sławka, oferujący sprzęt i literaturę związaną z go http://e-go.pl/sklep/ funduje nagrodę dla jego zwycięzcy w postaci bonu na zakupy.
Zapraszam wszystkich do udziału i życzę powodzenia.

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl