12.04
13-04-2003 o godz. 02:56:29

Nadesłane przez marcin

A. Sprawy ogólne

Liczba uczestników naszej szkoły przekroczyła już 150 osób. Oczywiście wiele osób nie jest zbyt aktywnych na polu Go, ale trudno oczekiwać cudów:) Proszę wszystkich o weryfikację...A. Sprawy ogólne

Liczba uczestników naszej szkoły przekroczyła już 150 osób. Oczywiście wiele osób nie jest zbyt aktywnych na polu Go, ale trudno oczekiwać cudów:) Proszę wszystkich o weryfikację swoich danych na liście uczestników i przysyłanie mi na bieżąco wszelkich korekt. Przypominam, że nauczyciel może mieć maksymalnie 5 uczniów na raz. W tym tygodniu mamy wyjątkowo wieli nowych uczestników, proszę starych wyjadaczy o cieple ich przyjęcie na serwerze.

B. Turniej szkoły

Trwa kolejna edycja turnieju szkoły. Parowanie do drugiej rundy Chris jak zwykle roześle pocztą. Stałym sponsorem turnieju jest sklep Sławka Pieli, a nagroda to 2 kupony po 30 zł na zakupy w sklepie.

C. Liga

Od dziś rozpoczyna rozgrywki kolejna grupa szkolnej ligi, oznaczona jako 'C'. Przypominam, że terminem rozliczeniowym ligi jest dzień 1 maja. Biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy nie rozegrali dotychczas ani jednej gry, zostało juz naprawdę niewiele czasu. Aktualne nagrody w lidze to: Dla zwycięzcy grupy A zakup do 25$ w sklepie Sławka Pieli, ufundowany przez Włodka Grudzińskiego, dla zwycięzcy grupy B zestaw Włodka Malinowskiego za 80 zł. Poszukujemy następnych sponsorów.


Awanse:
Tomasz Ostrowski 13k

Nowi w szkole:

Piotr Kielb 23k
Bartosz Dominiak 25k
Marta Fijak 25k
Piotr Śliwiński 25k
Maciej Rozalski 25k
Marcin Koziński 25k
Jakub Zborowski 20k
Anna Bagińska 25k
Marek Pupel 25k
Liam Kaloy 25k
Życzę powodzenia w Go!

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl