Nowa strona
15-11-2006 o godz. 16:37:24

Nadesłane przez Mandos

Od jakiegoś czasu planowane było "odświeżenie" stron akademii. Oto wyniki naszych starań. Kilka informacji na temat nowej strony w rozwinięciu.

Pierwsza rzecz która się rzuca w oczy to nowy "image" akademii. Dostępne są również inne "skórki", aby je zmieniać wystarczy wybrać jedną z prawego górnego menu. Należy zaznaczyć, że prawie wszystkie "tematy" mają przyciski do poruszania się po starszych artykułach/newsach. Są one umieszczone nad lub pod głównym oknem.

Skompresowaliśmy menu. W tej chwili są tylko dwa bloki: "Menu Główne" z podziałem na kategorie oraz "Kategorie artykułów".

Kilka słów o poszczególnych kategoriach (z menu głównego):
- O Akademii - tutaj właściwie bez niespodzianek, informacje o nas oraz uczestnikach IAG, turnieje, liga, faq.

- Nauka - Z dodatkowych rzeczy doszła opcja "artykuły edukacyjne", właściwie wiadomo o co chodzi.

- Artykuły - to coś nowego, słodkiego i z niespodzianką ;). Zdecydowanie polecam opcje "Dodaj artykuł", pamiętajcie, że to wy współtworzycie te strony. Jeżeli macie jakieś newsy, materiały, przemyślenia którymi chcielibyście się podzielić z innymi goistami to tutaj jest właściwe miejsce.
Drugą rzeczą jest "Archiwum artykułów", niby w poprzedniej wersji było ale działało niezbyt dobrze. W tej chwili wszystko powinno być dobrze.
Nową rzeczą są "Tematy", każdy artykuł jest przypisany do jednego z tematów. Ta opcja daje możliwość sprawdzenia ostatnio dodanych artykułów z każdego tematu.
"Ankiety" to lista archiwalnych ankiet.

- "Społeczność" i "Opcje użytkownika" niby nowe ale doskonale znane, więc nie będę opisywał.

- "Szukaj" - bardzo przydatna wyszukiwarka materiałów zawartych na stronie. Wiele przydatnych opcji takich jak wyszukiwanie w poszczególnych kategoriach czy tematach artykułów.

Co do bloku "Kategorie artykułów" to był on dostępny również poprzednio. Jedyną różnicą jest to że w tej chwili można się łatwo dostać do starszych artykułów poprzez "przyciski stron".

Na koniec link do tematu na forum w którym można składać prośby i zażalenia odnośnie nowej strony

Pozdrawiam wszystkich Mandos

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl