Aktualizacja listy uczestników IAG
25-01-2007 o godz. 01:25:23

Nadesłane przez Mandos

Ponieważ ostatnio w kwestii uczestnictwa w IAG zrobił się mały bałagan, czas na małe porządki. Został stworzony moduł do obsługi listy członków IAG, mam nadzieję, że będzie bardziej funkcjonalny niż dotychczasowa lista. Moduł jest zintegrowany z CMS'em, tak więc każdy uczestnik IAG powinien mieć konto na stronie.

Na początek, w ramach przypomnienia, dwie rzeczy:

- imprezy takie jak liga czy turnieje IAG są organizowane tylko dla członków akademii, jeżeli bierzesz lub chcesz wziąć w nich udział prosimy o rejestracje.

- prosiłbym o przejrzenie swojego profilu na stronie. Warto wpisać miasto, "fałszywy email"(odporny na spam), czy dane dodatkowe. Dobrą opcją jest włączenie "Subskrypcja biuletynu", w tej chwili ten mechanizm wykorzystywany jest do rozsyłania comiesięcznych informacji o akademii, w przyszłości tą drogą będziemy również przesyłać dane odnośnie poszczególnych imprez organizowanych przez IAG (wyniki rund turniejów, podsumowania ligi itp).

A teraz "danie główne", czyli jak będzie wyglądała aktualizacja. Założenie jest takie, że każdy uczestnik IAG będzie równocześnie zarejestrowany na stronie. Login na stronie powinien być taki sam jak nick na KGSie. Ponieważ wiele osób ma już konta o nazwie innej niż KGSowe, istnieje możliwość ich zmiany, tak aby nie utracić ciągłości (posty na forum, komentarze).

Należy wysłać mail na adres iag@go.art.pl z następującymi danymi: imię, nazwisko, siła, nazwa konta na stronie, nowa nazwa konta na stronie (taka sama jak KGSowy nick).
Maila należy wysłać nawet wtedy jeżeli nazwy loginów na stronie i serwerze są takie same.

Na razie dostępne są dwie listy, jak uzupełnimy drugą pierwsza zniknie.
Skargi i zażalenia przesyłać tutaj.

Content received from: Archiwum Internetowej Akademii Go, http://akademia.go.art.pl