Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Tabele Turniejów IAG (0-18)



Inauguracyjny Turniej IAG
(16 II - 15 III 2002) handicapowy

Pl.NameStrPtSOSSODOS1234
1Celejewski, Romuald14k31195+2+7-!3+
2Gogosz, Dominik16k37412+1-10+9+
3Tracichleb, Mirosław17k374++8+6+1-
4Celejewski, Paweł10k3646-11+12+!7+
5Morawiecki, Paweł15k3631-14+8+10+
6Celejewski, Piotr12k2944+7-3-13+
7Mazurek, Marek8k29311+6+1-!4-
8Zientak, Michał16k27114+3-5-11+
9Majeran, Tomasz6k25110-15+!13+2-
10Piela, Sławomir6k1929+13-!2-5-
11Dąbkowski, Dariusz7k1707-4-14+8-
12Kamiński, Wojtek17k1602-++4-!14-!
13Bojar, Andrzej2k15015+!10-!9-6-
14Gogosz, Damian16k0708-5-11-12-!
15Kober, Piotr5k03013-!9-!----
I Turniej IAG
(18 III - 14 IV 2002) handicapowy

Pl.NameStrMMSPtSOSSOSOS1234
1Dąbkowski, Dariusz7k33968+6+5+2-
2Celejewski, Piotr12k338312+5-8+1+
3Gogosz, Dominik12k33645-12+11+7+
4Mazurek, Marek8k33506-15+10+9+
5Sulerz, Bartłomiej11k221163+2+1-6-!
6Celejewski, Paweł8k221054+1-7+5-!
7Biernacki, Krzysztof12k227213+11+6-3-
8Grygo, Wiesław7k22701-14+2-11+
9Gogosz, Damian16k225110-!16+13+4-
10Zientak, Michał14k11719-!13+4-12-!
11Dziubiński, Marcin25k117016+7-3-8-
12Celejewski, Romuald12k11602-3-15+10-!
13Morawiecki, Paweł12k11507-10-9-14+
14Bojar, Andrzej2k003015-!8-16-!13-
15Piela, Sławomir6k004014-!4-12-16-!
16Pyżalski, Szymon18k003011-9-14-!15-!
II Turniej IAG
(20 IV - 17 V 2002) handicapowy

Pl.NameStrPtSOSSODOS1234
1Morawiecki, Paweł12k3954+11+3-5+
2Gogosz, Dominik12k37510+5-!9+3+
3Tracichleb, Mirosław16k37412+8+1+2-
4Bożek, Krzysztof14k3631-14+11+6+
5Grygo, Wiesław7k2829+2-!8+1-
6Majer, Krzysztof25k2428-13+7+4-
7Bogdański, Mariusz30k23113-!12+6-10+
8Pyżalski, Szymon18k1826+3-5-9-!
9Mazurek, Marek8k1715-10+2-8-!
10Biernacki, Krzysztof10k1602-9-12+7-
11Zientak, Michał14k13014+1-4-13-!
12Gogosz, Damian16k0603-7-10-14-!
13Gogosz, Dorota28k0507-!6-14-!11-!
14Musiał, Piotr12k04011-4-13-!12-!
III Turniej IAG
(18 V - 14 VI 2002) handicapowy

Pl.NameStr.PtSOSSODOS1234
1Majer, Marek22k4887+10+5+2+
2Bożek, Krzysztof12k31284+6+3+1-
3Mazurek, Marek7k3859+11+2-5+
4Tracichleb, Mirosław14k3742-12+10+6+
5Jaworski, Robert23k210313+8+1-3-
6Morawiecki, Paweł9k28212+2-11+4-
7Bogdański, Mariusz20k2701-++8+10-!
8Tracichleb, Piotr16k26214+5-7-11+
9Biernacki, Krzysztof8k2413-15-!15+13+
10Papis, Robert30k190++1-4-7--
11Dąbkowski, Dariusz5k17015+3-6-8-
12Celejewski, Piotr11k1606-4-14-15+
13Majer, Krzysztof23k1505-14-!++9-
14Buczkowski, Tomasz20k1418-13-!12+
15Bojar, Andrzej2k05011-9-!9-12-
IV Turniej IAG
(15 VI - 12 VII 2002) handicapowy

Pl.NameStr.PtSOSSODOS1234
1Celejewski, Paweł6k4885+2+8+4+
2Bożek, Krzysztof11k3959+1-6+5+
3Mazurek, Marek7k34413-!9+10+7+
4Jankowski, Łukasz21k2938+6+5-1-
5Biernacki, Krzysztof8k2921-13+4+2-
6Buczkowski, Tomasz20k27210+4-2-9+
7Chodun, Paweł25k25111+12-!11+3-
8Jaworski, Robert20k1814-10-!1-11+
9Morawiecki, Paweł9k1802-3-13+6-
10Tracichleb, Mirosław14k1506-8-!3-13+
11Papis, Robert25k1307-14+7-8-
12Majer, Marek22k12014+7-!

13Kober, Piotr4k0703-!5-9-10-
14Dems, Maciej25k02012-11-

V Turniej IAG
(7 IX - 4 X 2002) handicapowy

Pl.NameStr.PtSOSSODOS1234
1Tracichleb, Piotr14k49912+3+6+2+
2Tracichleb, Mirosław13k310615+8+4+1-
3Majer, Marek18k39514+1-7+8+
4Celejewski, Romuald12k3859+13+2-6+
5Morawiecki, Paweł9k3757-9+14+10+
6Dąbkowski, Dariusz5k211410+7+1-4-
7Biernacki, Krzysztof7k2945+6-3-12+
8Zientak, Michał14k29311+2-12+3-
9Bożek, Krzysztof8k2824-5-16+13+
10Celejewski, Paweł6k2726-17+13+5-
11Kijanka, Bartłomiej15k2418-12-18+16+
12Buczkowski, Tomasz20k11021-11+8-7-
13Mazurek, Marek7k18117+4-10-9-
14Majer, Krzysztof20k1703-18+7-15--
15Jankowski, Łukasz14k1612-16-17+14--
16Straszewski, Kuba14k151
15+9-11-
17Celejewski, Piotr7k14013-10-15-18+
18Chodun, Paweł25k040
14-11-17-
VI Turniej IAG
(5 X - 8 XI 2002) MacMahonowy

Pl.NameStrCl.MMS12345PtSOSSOSOS
1Celejewski, Paweł2kCho153+8+6+!5+4+560307
2Kijanka, Bartłomiej11kWar149+7+10+8+3+557296
3Piela, Sławomir7kBie131-9+8+6+!2-363299
4Celejewski, Piotr4kCho127+6-5-9+1-262298
5Majeran, Tomasz5kWro128-10+4+1-7-260295
6Dąbkowski, Dariusz5kGda1210+4+1-!3-!--260288
7Bożek, Krzysztof8kKat124-2-9-11+5+258283
8Biernacki, Krzysztof7kWar115+1-3-2-12-!162283
9Gogosz, Damian9kCho112-3-7+4-11-!160284
10Morawiecki, Paweł9kKie106-5-2-12-!13-!053257
11Tracichleb, Mirosław13kRud913-!12+15+!7-9-!244233
12Tracichleb, Piotr14kRud815-11-13+10+!8-!243231
13Straszewski, Kuba14kWro711-!15-!12-16+10-!137199
14Wojciechowski, Jacek17kPoz718+19+16+15-17+41799
15Majer, Marek17kŁód612+13-!11-!14+16+335165
16Osiński, Kazimierz18kWar420+17+14-13-15-224113
17Dems, Maciej20kŁód322+16-21+19+14-31473
18Siekierski, Maciej20kPoz314-20+19-!22+21+31159
19Chodun, Paweł20kKie121+14-18-!17-20-!11561
20Ostrowski, Tomasz20kMal116-18-22+21-!19-!11067
21Jarzyna, Łukasz20kGło119-22+17-20-!18-1958
22Gogosz, Dorota20kCho117-21-20-18-++1852
VII Turniej IAG
(9 XI - 13 XII 2002) MacMahonowy

Pl.NameStrCl.MMS12345PtSOSSOSOS
1Celejewski, Paweł2kCho1412+5+2-4+3+464312
2Bażyński, Michał4dWar1415+9+1+3+6-!462309
3Kamiński, Marcin1kPoz134+13+!8+2-1-364305
4Gogosz, Dominik3kCho133-10+11+1-7+363309
5Tarnowska, Justyna9kLeg1313+1-7+6-10+362302
6Bojar, Andrzej3kPoz138-15+9+5+2-!361306
7Mazurek, Marek7kByt1210+8-5-9+4-262310
8Celejewski, Piotr4kCho126+7+3-10-11-262306
9Gogosz, Damian9kCho1211+2-6-7-12+262304
10Kijanka, Bartłomiej7kWar127-4-12+8+5-261310
11Bożek, Krzysztof7kKat129-12-!4-15+8+258306
12Majeran, Tomasz5kWro111-11-!10-13+9-161299
13Biernacki, Krzysztof7kWar115-3-!15-!12-18+!154286
14Majer, Marek12kŁód1123+21-17-!16+19+!330162
15Straszewski, Kuba6kWro102-6-13-!11-17-!058279
16Wojciechowski, Jacek15kPoz919+17+18+!14-20+439184
17Tracichleb, Mirosław12kRud818-!16-14-!19-!15-!044209
18Tracichleb, Piotr13kRud717-!19-!16-!20-!13-!041206
19Kucharczyk, Adam14kKra716-18+!20-!17-!14-!141182
20Siekierski, Maciej17kPoz622+24+19+!18-!16-328149
21Ostrowski, Tomasz20kMal428+14+23-!22+!25+41884
22Dems, Maciej20kŁód320-28+27+!21-!24+!31382
23Jaworski, Robert18kCzę214-27-!21-!24-!26-!02079
24Majer, Krzysztof20kŁód226+20-25+23-!22-!21577
25Majer, Zuzanna20kŁód227-26+!24-28+!21-2961
26Jarzyna, Łukasz20kGło224-25-!28-!27+23+!2765
27Gołębicki, Jakub20kLid125+23-!22-!26-28-!1961
28Zamorska, Anna20kJar021-22-26-!25-!27-!01256
VIII Turniej IAG
(14 XII 2002-18 I 2003) handicap zredukowany o 3

Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Kamiński, Marcin1kPoz46+7+5+2+499
2Osiński, Kazimierz18kWar34+10+11+!1-395
3Gogosz, Dominik3kCho35-6+7+8+386
4Jankowski, Łukasz14kGło32-14+9+5+363
5Bożek, Krzysztof7kKat23+8+1-4-2125
6Majer, Jędrzej6kWro21-3-12+9+292
Mazurek, Marek7kByt29+!1-3-11+!292
8Gołębicki, Jakub18kLid214+!5-10+3-261
9Biernacki, Krzysztof7kWar17-!12+4-6-181
10Dems, Maciej16kÓód113+!2-8-12-!171
Ostrowski, Tomasz17kMal112+13-!2-!7-!171
12Jarzyna, Łukasz20kGło111-9-6-10+!151
13Wojciechowski, Jacek15kPoz110-!11-!14+!--120
14Siekierski, Maciej17kPoz08-!4-13-!--060
IX Turniej IAG
(19 I 2003 - 22 II 2003) MacMahonowy

Pl.NameStrCl.MMS12345PtSOSSOSOS
1Gogosz, Dominik3kCho198+!3+2+4+5+583406
2Pszonka, Roman4dWar187+9+1-3+4+483405
3Kijanka, Bartłomiej6kWar176+1-5+2-7+!384404
4Bożek, Krzysztof6kKat1711+7+9+!1-2-380392
5Celejewski, Piotr4kCho169-8+!3-6+1-282396
6Mazurek, Marek7kByt163-11+!7+5-10+375382
7Dąbkowski, Dariusz5kGda152-4-6-11+!3-!181390
8Kamiński, Marcin1kPoz151-!5-!------077375
9Majer, Jędrzej6kWro155+2-4-!10-!12-!177359
10Gogosz, Damian9kCho1413+!12-11+!9+!6-367317
11Biernacki, Krzysztof7kWar134-6-!10-!7-!15-!068341
12Jankowski, Łukasz13kGło1215+10+14+16+9+!547234
13Majer, Marek11kŁód1110-!--------050247
14Osiński, Kazimierz16kWar720+15-12-17+18+326135
15Dems, Maciej16kŁód612-14+16-!19+11-!238186
16Gosztyła, Paweł18kTyc517+18-!15+!12-19+326139
17Gołębicki, Jakub18kLid516-19+18+!14-20+316105
18Jarzyna, Łukasz20kGło219+16-!17-!20+14-219102
19Milian, Piotr20kLes118-17-20+15-16-119114
20Chodun, Paweł20kKie114-++19-18-17-11595
X Turniej IAG
(23 II - 29 III 2003) handicapowy

Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Ostrowski, Tomasz15kMal413+7+3+2+499
2Gogosz, Damian9kCho314+5+8+1-395
3Majer, Marek9kŁód316+!6+1-8+!384
4Celejewski, Paweł1dCho36-15+10+5+353
5Dabkowski, Dariusz5kGda210+2-6+4-293
6Gogosz, Dominik1kCho24+3-5-15+!283
7Sojnek, Petr18kPra212+!1-11+9-282
8Bożek, Krzysztof6kKat215+11+2-3-!271
9Ślązok, Tomasz19kByt211-16-!12+!7+243
10Celejewski, Piotr4kCho15-13+4-12-!171
11Milian, Piotr18kLes19+8-7-16-!162
12Jarzyna, Łukasz20kGło17-!14+9-!10-!161
13Gołębicki, Jakub18kLid11-10-15+14-!160
14Jankowski, Łukasz11kGło12-12-16+!13-!150
15Mazurek, Marek7kByt08-4-13-6-!080
16Osiński, Kazimierz16kWar03-!9-!14-!11-!070
XI Turniej IAG
(30 III - 10 V 2003) handicapowy
Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Gogosz, Damian9kCho47+18+2+3+41010
2Majer, Jędrzej6kWro38+9+1-4+3117

Ślązok, Tomasz16kByt314+10+6+1-3117
4Parys, Paweł20kWar313+12+5+2-3107
5Wojnowski, Przemysław20kOls317+13+4-10+385
6Gołębicki, Jakub16kLid322+!11+3-12+374
7Herms, Robert9kJar31-21+18+!8+373
8Bożek, Krzysztof6kKat22-16+9+7-2104
9Celejewski, Piotr4kCho216+2-8-15+294
10Ostrowski, Tomasz11kMal219+3-11+5-293
11Jachym, Radosław18kTyc215+6-10-17+283
12Lubiszewski, Krystian20kOls220+4-17+6-271

Warecki, Tymon20kWło24-5-22+!18+271
14Czaplik, Gosia20kWro23-17-20+19+!251

Jastrzębski, Maciej20kLub211-20+19+!9-251
16Kamiński, Marcin1kPoz29-8-21+!20+240
17Jarnot, Piotr20kOsw15-14+12-11-192
18Majer, Marek9kŁód121+1-7-!13-190
19Osiński, Kazimierz16kWar110-22+!15-!14-!160
20Krupiński, Marcin20kOls012-15-14-16-080
21Kucharczyk, Adam10kKra018-7-16-!22-!060

Sojnek, Petr18kPra06-!19-!13-!21-!060
XII Turniej IAG
(11 V - 7 VI 2003) handicapowy

Grupa "A"

Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Ślązok, Tomasz14kByt412+13+9+2+455
2Kamiński, Krzysztof12kGdy313+!4+5+1-395
3Wojciechowski, Jacek9kPoz39-!6+11+5+!365
4Pyżalski, Szymon12kPoz314+2-10+9+352
5Gogosz, Damian8kCho26+9+2-3-!293
6Zientak, Michał9kLub25-3-13+!10+261
7Majer, Jędrzej5kWro210-8-!12+11+!252
8Nadejczyk, Wojciech6kŁód211-7-!14+12+!241
9Kurasz, Grzegorz12kRze13+!5-1-4-1123
10Bożek, Krzysztof6kKat17+11-!4-6-182

Mazurek, Marek6kByt18+10-!3-7-!182
12Milian, Piotr18kLes11-14+7-8-!180
13Osiński, Kazimierz16kWar02-!1-6-!14-!090
14Dwornicki, Maciej15kPot04-12-8-13-!060

Grupa "B"

Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Wojnowski, Przemysław20kOls312+!4+8+2-!396
2Zborowski, Jakub13kWro311+5+7+1-!385
3Czaplik, Gosia19kWro35-!13+10+8+375
4Grining, Tomasz20kPol315+1-5+6+374
5Pleskot, Piotr18kElb23+!2-4-16+!293
6Parys, Paweł15kWar214+7-9+4-283

Lubiszewski, Krystian18kOls213+6+2-10-!283
8Krupiński, Marcin20kOls29+16+1-3-282
9Jastrzębski, Maciej20kLub28-14+6-12+262
10Łukaszewski, Mariusz20kSus216-!15+3-7+!252
11Jachym, Radosław18kTyc12-12-!14+13-!161
12Piłkowski, Paweł20kBia11-!11-!15+!9-160

Sobański, Grzegorz20kPoz17-3-16+11-!160
14Rozalski, Maciej20kWar16-9-11-15+!150
15Jarnot, Piotr20kOsw04-10-12-!14-!070

Kudybiński, Grzegorz20kWar010-!8-13-5-!070
XIII Turniej IAG
(14 IX - 12 X 2003) handicapowy
Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Slazok, Tomasz11kByt414+!2+4+3+41010
2Grining, Tomasz14kPol35+1-10+7+3117
3Tracichleb, Magdalena13kRud313+6+8+1-3106
4Pietrzak, Jarosław10kSzc312+7+!1-8+395
5Wojnowski, Przemysław12kOls32-14+12+10+374
6Andryszek, Piotr17kSzc316+3-13+!9+363
7Zientak, Michał8kLub29+!4-!11+2-2104
8Dabkowski, Dariusz5kGda211+15+3-4-293
9Bażyński, Jan8kWar27-!12+15+6-272
10Jastrzębski, Maciej18kLub218+!16+2-5-260
11Jachym, Radosław6kTyc28-17+!7-13+!251
12Ostrowski, Tomasz11kMal14-9-5-15+!191
13Czaplik, Gosia15kWro13-18+!6-!11-!180
14Tracichleb, Piotr11kRud11-!5-16-!17+!170
15Nadejczyk, Wojciech6kŁód117+8-9-12-!150
16Dwornicki, Maciej15kPot06-10-14-!18-!060
17Mazurek, Marek6kByt015-11-!18-!14-!040
18Jarzyna, Łukasz17kGło010-!13-!17-!16-!030
XIV Turniej IAG
(26 X - 29 XI 2003) handicapowy
Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Rehman, Andrzej15kKra49+16+3+2+499
2Grining, Tomasz10kPol36+7+5+1-3117
3Moroz, Marcin13kSki317+8+1-9+395
4Nycz, Bartłomiej15kKęt314-!12+!8+10+386
5Wojnowski, Przemysław10kOls318+15+2-6+374
6Ciesla, Kacper12kSta22-11+7+5-2104
7Karbownik, Piotr13kŁód211+2-6-13+294
8Tracichleb, Magdalena12kRud212+3-4-16+!293
9Jastrzębski, Maciej18kLub21-22+16+3-281
10Mazurek, Marek6kByt213+19-!15+4-273
11Slusarczyk, Wojciech13kSzc27-6-20+18+262
12Czaplik, Gosia15kWro28-4-!++21+261
13Jachym, Radosław5kTyc210-21+19+7-251

Dwornicki, Maciej11kPot24-!17-21+15+251
15Slazok, Tomasz8kByt120+5-10-14-181
16Czaplik, Grzegorz20kZab122+1-9-8-!180
17Gołębicki, Jakub11kLid13-14+18-!19-!172
18Olszak, Daniel11kPol15-20+17-!11-171
19Zientak, Michał8kLub121+10-!13-17-!150
20Pyżalski, Szymon11kPoz115-18-11-++140
21Malinowski, Marek9kGda019-13-14-12-070
22Krawczyk, Krzysztof20kOst016-9---030
XV Turniej IAG
(30 XI 2003 - 3 I 2004) handicapowy
Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Rehman, Andrzej11kKra418+20+9+3+477
2Jusiak, Jarosław17kLub38+9-13+4+3108
3Olszak, Daniel10kPol323+7+14+1-3106
4Kwiatkowski, Tomasz14kKol317+5+10+2-396
5Poor, Leszek18kOle315+!4-17+9+385
6Slusarczyk, Wojciech13kSzc311-19+12+14+375
7Wojnowski, Przemysław10kOls322+3-20+10+374
8Jastrzębski, Maciej18kLub32-25+19+17+352
9Kubik, Marcin16kGło219+2+1-5-2114
10Karbownik, Piotr11kŁód213+11+!4-7-2104
11Piekarczyk, Marta13kPoz26+10-!21-!20+274
12Grining, Tomasz9kPol216-!22+6-18+272

Jarzyna, Łukasz13kGło210-18+2-21+272
14Bożek, Krzysztof3kKat226+21+3-6-271
15Poor, Dawid19kOle25-!17-++22+262
16Slazok, Tomasz6kByt212-!23+24-!25+241
17Kostrzewski, Adam20kRyb14-15+5-8-1112
18Stożek, Jan11kWar11-13-23+12-191

Krupiński, Marcin14kOls19-6-8-24+!191
20Tracichleb, Magdalena11kRud1++1-7-11-190
21Kaczorowska, Gosia8kWar124+14-11-!13-171
22Jankowski, Łukasz11kGło17-12-25+15-170
23Malinowski, Marek9kGda13-16-18-++160
24Mazurek, Marek6kByt121-26+!16-!19-!140
25Zychowicz, Piotr14kByt0--8-22-16-060
26Dabkowski, Dariusz4kGda014-24-!----030
XVI Turniej IAG
(11 I 2004 - 7 II 2004) handicapowy
Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Poor, Dawid17kOle48+12+9+2+499
2Jankowski, Łukasz11kGło37+!3+!4+1-3128
3Piekarczyk, Marta9kPoz311+2-!7+!9+396
4Grining, Tomasz6kPol315+10+2-6+385
5Kostrzewski, Adam20kRyb36-18+13+8+364
6Wyrwa, Mariusz20kRac25+8-12+4-2105
7Wojnowski, Przemysław9kOls22-!11+3-!10+2104
8Jastrzębski, Maciej17kLub21-6+14+5-2103
9Tracichleb, Mirosław11kRud217+14+1-3-292
10Slazok, Tomasz6kByt216+!4-15+7-272

Tracichleb, Magdalena9kRud23-7-16+15+272
12Poor, Leszek17kOle218+1-6-14+271
13Krupiński, Marcin14kOls214-17+5-18+251
14Pruszyńska, Emilia14kŁód113+9-8-12-182
15Bożek, Krzysztof2kKat14-16+10-11-181
16Kaczorowska, Małgosia8kWar110-!15-11-++150

Stożek, Jan11kWar19-13-18+!--150
18Nycz, Bartłomiej15kKęt012-5-17-!13-080
XVII Turniej IAG
(8 II 2004 - 6 III 2004) handicapowy
Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Piekarczyk, Marta9kPoz310+2+!4+6-!397
2Kaczorowska, Małgosia8kWar39+!1-!6+8+396
3Reducha, Marcin12kGdy311+13-5+4+376
4Mikołajewski, Mateusz14kWis25+15+1-3-293
5Jusiak, Jarosław15kLub24-11+3-13+283
6Kamiński, Marcin1kPoz222+7+2-1-!282
7Grining, Tomasz6kPol216+6-10+9-!273

Tracichleb, Mirosław11kRud212+14-!21+!2-273
9Rehman, Andrzej7kKra22-!16+17+7-!272

Tracichleb, Magdalena9kRud21-18+!7-17+272

Nycz, Bartłomiej15kKęt23-5-13+14+!272
12Slusarczyk, Wojciech10kSzc28-20-!18+15+252
13Jastrzębski, Maciej15kLub115-3+11-5-183
14Poor, Dawid14kOle121+!8-!15-!11-!161

Pruszyńska, Emilia14kŁód113+4-14-!12-161
16Slazok, Tomasz6kByt17-9-22-!20+!151
17Lubos, Jan3dWod119-22+9-10-150

Olszak, Daniel8kPol120-!10-!12-22+150
19Lubos, Adam2dRyb117+------141
20Jankowski, Łukasz9kGło118-!12-!++16-!140

Grygorczuk, Artur14kBia114-!++8-!--140
22Kober, Piotr4kWar06-17-16-!18-050
XVIII Turniej IAG
(14 III 2004 - 17 IV 2004) handicapowy
Pl.NameStrCl.MMS1234PtSOSSODOS
1Tracichleb, Magdalena8kRud419+!7+6+!3+477
2Reducha, Marcin12kGdy317+13+3-4+385
3Poor, Dawid8kOle320+12+2+1-384
4Więcek, Cezary15kOsw321+8+13+2-363
5Grining, Tomasz6kPol311-!19+18+12+331
6Rehman, Andrzej6kKra222+14+1-!9-!271

Piekarczyk, Marta8kPoz218+1-10-!14+271
8Jusiak, Jarosław15kLub224+4-12+10-!261
9Lubos, Jan3dWod215-!++14+6-!252

Tracichleb, Mirosław10kRud212-20+!7+!8-!252
11Jachym, Radosław5kTyc25-!18+!16-!13+251
12Karbownik, Piotr11kŁód110+3-8-5-1102
13Pruszyńska, Emilia14kŁód123+2-4-11-180
14Bożek, Krzysztof2kKat116+6-9-7-171
15Kamiński, Marcin1dPoz19+!------152
16Kober, Piotr4kWar114-22+!11-!18-!130

Kwiatkowski, Tomasz14kKol12-23-!21+20-!130
18Slazok, Tomasz6kByt07-11-!5-16-!080
19Slusarczyk, Wojciech10kSzc01-!5-20-!24-!070
20Dominiak, Bartosz10kNow03-10-!19-!17-!060
21Dyszczyk, Przemysław18kLub04-24-!17-23-!040
22Kaczorowska, Małgosia6kWar06-16-!----030
23Mikołajewski, Mateusz14kWis013-17-!24-!21-!020

Jastrzębski, Maciej15kLub08-21-!23-!19-!020


(1003 wyświetleń) Wersja do druku
[ Powrót do Turnieje ]


Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy