Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Turniej Drużynowy - archiwum

Strona: 4/7 

Powrót

III Turniej drużynowy IAG

Wyniki :


Z powodu oddania dwóch walkowerów w jednej grze drużyny Metro byczki oraz Hot Oranges zostały zdyskwalifikowane, a ich wyniki anulowane.
Do dalszych rozgrywek awansowały drużyny:
- The Terror Squad
- Wściekłe Gumisie
- Bloody Stones
- Samiec twój wróg!


W półfinałach zagrały:
- The Terror Squad vs Wściekłe Gumisie 1:0 (0:1, 1:0, 1:0)
- Bloody Stones vs Samiec twój wróg! 1:0 (1:0!, 1:0, 1:0!)
Finał
pojedynek o I miejsce:
The Terror Squad vs Bloody Stones 0:1 (0:1, 1:0!, 0:1)
pojedynek o III miejsce:
- Wściekłe Gumisie vs Samiec twój wróg! 0:1 (0:1!, 0:1, 1:0)

Kolejność po finale:
I - Bloody Stones
II - The Terror Squad
III - Samiec twój wróg!
IV - Wściekłe Gumisie
Grupa A
Nazwa Punkty Małe Pkt.
The Terror Squad 3 8
Algorytm Zagłady 2 5
Go Sheikon's Squad 1 5
Dynamite Go Brothers 0 0

Go Sheikon's Squad - The Terror Squad - 0-1 (0-1,0-1,1-0)
Go Sheikon's Squad - Algorytm Zagłady - 0-1 (0-1,1-0,0-1)
Go Sheikon's Squad - Dynamite Go Brothers - 1-0 (1-0!,1-0,1-0!)
The Terror Squad - Algorytm Zagłady - 1-0 (1-0,1-0,1-0)
The Terror Squad - Dynamite Go Brothers - 1-0 (1-0!,1-0,1-0!)
Algorytm Zagłady - Dynamite Go Brothers - 1-0 (1-0,1-0,1-0!)

Grupa B
Nazwa Punkty Małe Pkt.
Wściekłe Gumisie 3 8
Esencja GO 2 5
Milusińscy 1 3
NG Team 0 1

Milusińscy - Wściekłe Gumisie - 0-1 (0-1,0-1,0-1!)
Milusińscy - Esencja GO - 0-1 (0-1,1-0,0-0!)
Milusińscy - NG Team - 1-0 (0-1,1-0,1-0)
Wściekłe Gumisie - Esencja GO - 1-0 (0-1,1-0,1-0)
Wściekłe Gumisie - NG Team - 1-0 (1-0,1-0,1-0)
Esencja GO - NG Team - 1-0 (1-0,1-0,1-0)

Grupa C
Nazwa Punkty Małe Pkt.
Bloody Stones 1 2
Itsuninai Buntai 0 1
Metro byczki n/d n/d
Hot Oranges n/d n/d

Bloody Stones - Metro byczki - 0-1 (0-1,0-0!,1-0)
Bloody Stones - Hot Oranges - 1-0 (0-0!,1-0,0-1)
Bloody Stones - Itsuninai Buntai - 1-0 (0-1,1-0,1-0)
Metro byczki - Hot Oranges - 1-0 (0-0!,0-0!,1-0)
Metro byczki - Itsuninai Buntai - 1-0 (0-0!,1-0,1-0)
Hot Oranges - Itsuninai Buntai - 1-0 (1-0,0-1,0-0!)

Grupa D
Nazwa Punkty Małe Pkt.
Samiec twój wróg! 2 5
Stare Pierniki 1 1
Bosaki 0 2

Bosaki - Samiec twój wróg! - 0-1 (0-1,0-1,1-0)
Bosaki - Stare Pierniki - 0-1 (0-1,1-0,0-0!)
Samiec twój wróg! - Stare Pierniki - 1-0 (1-0,1-0,1-0)

Lista drużyn :

The Terror Squad
1. Jakub Majnusz - "gimlix" - 6 kyu
2. Szymon Zagajewski - "knives" - 6 kyu
3. Dawid Cichuta - "cichaczem" - 11 kyu

Itsuninai Buntai
1. Jarosław Jusiak - "kaisuj" - 10 kyu
2. Konrad Korzeniowski - "JKK" - 17 kyu
3. Marcin Bałaban - "Oslito" - 20 kyu

Milusińscy
1. Krzysztof Bożek - "kamyszyn" - 1 dan
2. Marcin Byczkowski - "yebisu" - 1 dan
3. Magda Milewicz - "MadziaM" - 19 kyu

Samiec twój wróg!
1. Anna Sośnicka - "sosna" - 6 kyu
2. Ewa Moś - "thera" - 6 kyu
3. Anna Moś - "kida" - 15 kyu

Hot Oranges
1. Wojtek Gertz - "gertzu" - 9 kyu
2. Ewelina Czarny - "tecza" - 10 kyu
3. Malgorzata Palej - "Sh" - 11 kyu

Wściekłe Gumisie
1. Przemysław Wojnowski - "przem" - 6 kyu
2. Adam Biesaga - "adalan" - 9 kyu
3. Monika Przytuła - "Nika" - 13 kyu

Esencja GO
1. Tomasz Ślązok - "Nexo" - 3 kyu
2. Paweł Sroka - "Alchem" - 16 kyu
3. Tomasz Zadrożny - "Zader" - 21 kyu

NG Team
1. Jan Krupka - "Nay" - 9 kyu
2. Szymon Wodecki - "Sasukekun1" - 23 kyu
3. Piotr Matusiak - "Toboe" - 24 kyu

Stare Pierniki
1. Łukasz Pater - "fanmagno" - 7 kyu
2. Ireneusz Pryła - "makaron" - 12 kyu
3. Bartłomiej Żuchowski - "barty" - 13 kyu

Metro byczki
1. Michał Hajduk - "Shuu" - 6 kyu
2. Tomasz Kwiatkowski - "Kyo" - 6 kyu
3. Justyna Klęczar - "Ajka" - 10 kyu

Bloody Stones
1. Wojciech Mącior - "WojtasM" - 5 kyu
2. Piotr Kalwasiński - "Kalwas" - 6 kyu
3. Remigiusz Szymański - "Demokles" - 8 kyu

Dynamite Go Brothers
1. Rafał Wiejacz - "Leekun2" - 18 kyu
2. Dawid Byliński - "Dejw" - 18 kyu
3. Jonasz Wojtylak - "Kabuto16" - 20 kyu

Algorytm Zagłady
1. Mariusz Śliwiński - "copyright" - 8 kyu
2. Krzysztof Dąbrzalski - "Qoryl" - 11 kyu
3. Mariusz Bartosiak - "bartek" - 14 kyu

Go Sheikon's Squad
1. Aleksandra Lubos - "lilavati" - 4 dan
2. Adam Czajkowski - "czaju" - 5 kyu
3. Dawid Jańczak - "gatu" - 17 kyu

Bosaki
1. Andrzej Zyzak - "SadPlayer" - 1 kyu
2. Przemysław Sekua - "Borsuk" - 7 kyu
3. Katarzyna Mazurek - "Kotasia" - 9 kyu







Poprzednia strona Poprzednia strona (3/7) - Następna strona (5/7) Następna strona


(2208 wyświetleń) Wersja do druku
[ Powrót do Turnieje ]


Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy