Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Turniej Drużynowy - przebieg



Regulamin

Turniej drużynowy wygrała drużyna Rzodkiewiczeniuczenka

Drugie miejsce: Zaćmienie Gobanu
Trzecie miejsce: Starzy i glupi, Pokahonte

Finał:

Zaćmienie Gobanu - Rzodkiewiczeniuczenka 0-1 (0-1, !0-1, 1-0)


Pary półfinałowe:

Rzodkiewiczeniuczenka - Starzy i glupi 1-0 (0-1, 1-0, 1-0)

Zaćmienie Gobanu - Pokahonte 1-0 (1-0, 1-0, 1-0)



Grupa A
Nazwa Punkty Małe Pkt.
Rzodkiewiczeniuczenka 2 6
FOZZ 2 5
Młodzi i zdolni 1 3
Mięczaki 1 1


Młodzi i zdolni - Mięczaki 0-1 (!0-0, !0-0, 0-1)
FOZZ - Rzodkiewiczeniuczenka 1-0 (1-0, !1-0, 0-1)

Młodzi i zdolni - Rzodkiewiczeniuczenka 0-1 (0-1, 1-0, 0-1)
FOZZ - Mięczaki 1-0 (!1-0, 1-0, 1-0)

Mięczaki - Rzodkiewiczeniuczenka 0-1 (!0-1, 0-1,!0-1)
FOZZ - Młodzi i zdolni 0-0 (0-1, !0-0, 0-1)

Młodzi i zdolni

1. Andrzej Zyzak - "SadPlayer" - 2 dan
2. Mariusz Pabich - "Reksio " - 2 dan
3. Mateusz Surma -"drakula " - 1 dan

Mięczaki

1. Arkadiusz Kindziuk - "nare" - 1 kyu
2. Tymon Warecki - "lobo" - 2 kyu
3. Marek Maksimczyk -"Mandos" - 6 kyu

FOZZ

1. Piotr Wysocki - "wysek" - 4 kyu
2. Przemysław Wojnowski -"ESPERANTO" - 6 kyu
3. Piotr Radzikowski - "gunsou" - 6 kyu


Rzodkiewiczeniuczenka

1. Sebastian Pawlaczyk - "Nilatarion " - 8 kyu
2. Klaudia Kleczkowska - "Lothus " - 11 kyu
3. Alicja Kawa -"duszka " - 12 kyu

Grupa B
Nazwa Punkty Małe Pkt.
Starzy i glupi 3 8
Trójmiasto 2 6
Centralne przeuje 1 2
Kiki 0 0

Starzy i glupi - Centralne przeuje 1-0 (1-0, 1-0, 1-0)
Trójmiasto- Kiki 1-0 (1-0, 1-0, 1-0)

Starzy i glupi - Kiki 1-0 (1-0, 1-0, 1-0)
Trójmiasto - Centralne przeuje 1-0 (0-1, !1-0, 1-0)

Starzy i glupi - Trójmiasto 1-0 (1-0, 1-0, 0-1)
Kiki - Centralne przeuje 0-1 (!0-0, 0-1, 0-1)


Starzy i glupi

1. Kamil Chwedyna - "Fisz" - 3 dan
2. Mateusz Mieszkowski - "MateuszM " - 1 dan
3. Tomasz Ślązok -"Nexik " - 1 dan

Kiki

1. Kamil Konieczny - "kkamil" - 4 kyu
2. Artur Krzymowski - "Arciu " - 7 kyu
3. Łukasz Zaroda -"Luken " - 17 kyu

Centralne przeuje

1. Łukasz Pater - "fan " - 2 kyu
2. Jarosław Bębenek - "azael " - 4 kyu
3. Bartosz Majsak -"fatjoe " - 4 kyu

Trójmiasto

1. Paweł Noga - "Benerit" - 5 kyu
2. Joanna Rutkowska - "Lsnienie" - 5 kyu
3. Michał Langner -"kangur" - 7 kyu

Grupa C
Nazwa Punkty Małe Pkt.
Pokahonte 2 6
Ekipa remontowa 2 6
o_O 2 6
Koszalin Go Klub 0 0

o_O - Pokahonte 1-0 (1-0, 1-0, !0-1)
Ekipa remontowa - Koszalin Go Klub 1-0 (1-0, 1-0, 1-0)

o_O - Koszalin Go Klub 1-0 (!1-0, 1-0, !1-0)
Ekipa remontowa - Pokahonte 0-1 (1-0, 0-1, 0-1)

o_O - Ekipa remontowa 0-1 (0-1, 0-1, 1-0)
Koszalin Go Klub - Pokahonte 0-1 (0-1, 0-1, 0-1)


Koszalin Go Klub

1. Franciszek Stępień - "sonicyouth" - 7 kyu
2. Konrad Korzeniowski - "jkk" - 11 kyu
3. Dariusz Długopolski -"matman" - 20 kyu

o_O

1. Vit Brunner - "tasuki" - 4 dan
2. Marek Kaminski - "Marek" - 1 dan
3. Katarzyna Mazurek -"kotasia" - 4 kyu

Pokahonte

1. Ewa Moś - "thera" - 1 kyu
2. Jakub Majnusz - "gimlix " - 4 kyu
3. Marcin Tomczyk -"EmTom " - 7 kyu

Ekipa Remontowa

1. Marek Sekuła -"ciem" - 8 kyu
2. Karol Sokół - "korakael" - 9 kyu
3. Szymon Wodecki - "Sasukekun1" - 9 kyu


Grupa D
Nazwa Punkty Małe Pkt.
Zaćmienie Gobanu 3 8
Trójkąt głupiego 2 4
Demokratycznie wybrana nazwa 1 4
Dzikie Chrabąszcze 0 1

Zaćmienie Gobanu - Trójkąt głupiego 1-0 (1-0, 1-0, 1-0)
Demokratycznie wybrana nazwa - Dzikie Chrabąszcze 1-0 (0-1, 1-0, 1-0)

Zaćmienie Gobanu - Dzikie Chrabąszcze 1-0 (1-0, 1-0, 1-0)
Demokratycznie wybrana nazwa - Trójkąt głupiego0-1 (0-1, 1-0, 0-1)

Zaćmienie Gobanu - Demokratycznie wybrana nazwa 1-0 (1-0, 0-1, 1-0)
Dzikie Chrabąszcze - Trójkąt głupiego 0-1 (!0-0, 0-1, 0-1)


Trójkąt głupiego

1. Maciej Lubiński - "maciek " - 1 kyu
2. Katarzyna Bełtowska - "Iskierka " - 6 kyu
3. Marcin Sokół -"kobuz " - 7 kyu

Dzikie Chrabąszcze

1. Lilia Mularczyk - "Tuesday " - 14 kyu
2. Wojciech Dębkowski - "gohf " - 15 kyu
3. Aleksandra Sontowska -"petraboot " - 19 kyu

Zaćmienie Gobanu

1. Krzysztof Bożek - "kamyszyn" - 2 dan
2. Ewelina Czarny - "tecza " - 1 kyu
3. Krzysztof Korzembski -"redrim " - 8 kyu

Demokratycznie wybrana nazwa

1. Monika Krauze - "kartka" - 8 kyu
2. Michał Łukasiewicz - "ouigkmy " - 10 kyu
3. Paweł Piłkowski -"pilek " - 12 kyu


(3943 wyświetleń) Wersja do druku
[ Powrót do Turnieje ]


Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy