Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Turniej Drużynowy - lista drużyn



Lista drużyn:

1. Ekipa Remontowa

1. Marek Sekuła -"ciem" - 8 kyu
2. Karol Sokół - "korakael" - 9 kyu
3. Szymon Wodecki - "Sasukekun1" - 9 kyu


2. Trójmiasto

1. Paweł Noga - "Benerit" - 5 kyu
2. Joanna Rutkowska - "Lsnienie" - 5 kyu
3. Michał Langner -"kangur" - 7 kyu

3. Koszalin Go Klub

1. Franciszek Stępień - "sonicyouth" - 7 kyu
2. Konrad Korzeniowski - "jkk" - 11 kyu
3. Dariusz Długopolski -"matman" - 20 kyu

4. FOZZ

1. Piotr Wysocki - "wysek" - 4 kyu
2. Przemysław Wojnowski -"ESPERANTO" - 6 kyu 3. Piotr Radzikowski - "gunsou" - 6 kyu


5. Trójkąt głupiego

1. Maciej Lubiński - "maciek " - 1 kyu
2. Katarzyna Bełtowska - "Iskierka " - 6 kyu
3. Marcin Sokół -"kobuz " - 7 kyu

6. Mięczaki

1. Arkadiusz Kindziuk - "nare" - 1 kyu
2. Tymon Warecki - "lobo" - 2 kyu
3. Marek Maksimczyk -"Mandos" - 6 kyu

7. o_O

1. Vit Brunner - "tasuki" - 4 dan
2. Marek Kaminski - "Marek" - 1 dan
3. Katarzyna Mazurek -"kotasia" - 4 kyu

8. Młodzi i zdolni

1. Andrzej Zyzak - "SadPlayer" - 2 dan
2. Mariusz Pabich - "Reksio " - 2 dan
3. Mateusz Surma -"drakula " - 1 dan

9. Dzikie Chrabąszcze

1. Lilia Mularczyk - "Tuesday " - 14 kyu
2. Wojciech Dębkowski - "gohf " - 15 kyu
3. Aleksandra Sontowska -"petraboot " - 19 kyu

10. Centralne przeuje

1. Łukasz Pater - "fan " - 2 kyu
2. Jarosław Bębenek - "azael " - 4 kyu
3. Bartosz Majsak -"fatjoe " - 4 kyu

11. Pokahonte

1. Ewa Moś - "thera" - 1 kyu
2. Jakub Majnusz - "gimlix " - 4 kyu
3. Marcin Tomczyk -"EmTom " - 7 kyu

12. Rzodkiewiczeniuczenka

1. Sebastian Pawlaczyk - "Nilatarion " - 8 kyu
2. Klaudia Kleczkowska - "Lothus " - 11 kyu
3. Alicja Kawa -"duszka " - 12 kyu

13. Starzy i glupi

1. Kamil Chwedyna - "Fisz" - 3 dan
2. Mateusz Mieszkowski - "MateuszM " - 1 dan
3. Tomasz Ślązok -"Nexik " - 1 dan

14. Zaćmienie Gobanu

1. Krzysztof Bożek - "kamyszyn" - 2 dan
2. Ewelina Czarny - "tecza " - 1 kyu
3. Krzysztof Korzembski -"redrim " - 8 kyu

15. Demokratycznie wybrana nazwa

1. Monika Krauze - "kartka" - 8 kyu
2. Michał Łukasiewicz - "ouigkmy " - 10 kyu
3. Paweł Piłkowski -"pilek " - 12 kyu

16. Kiki

1. Kamil Konieczny - "kkamil" - 4 kyu
2. Artur Krzymowski - "Arciu " - 11 kyu
3. Łukasz Zaroda -"Luken " - 17 kyu


(3048 wyświetleń) Wersja do druku
[ Powrót do Turnieje ]


Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy