Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Ogłoszenia: Nagrody w turniejach na Kurniku
IAG
Od 20 stycznia w każdy wtorek zwycięzca turnieju na Kurniku będzie otrzymywał nagrodę, jaką jest koszulka z motywem goistycznym albo książka "Graj jak szodan". Nagrody te są częścią kampanii promującej nową książkę dla początkujących "Gra Go" Matthew Macfadyena 6D, wielokrotnego Mistrza Europy.

Ponieważ jedna osoba nie może otrzymać nagrody dwa razy, uprawnienie to będzie przechodzić na kolejną osobę według ostatecznych wyników turnieju. Technicznymi detalami dotyczącymi przyznawania nagród będzie się na Kurniku zajmować osoba o nicku mkaminsk ;), stąd zwycięzcy (lub osoby uprawnione do otrzymania nagrody) proszone są o pozostanie w pokoju turniejowym przez pewien czas po zakończeniu turnieju w celu nawiązania z nimi kontaktu. Nicki zwycięzców pojawią się także na odpowiedniej stronie.

Zapraszamy do uczestnictwa, kiedy czołówka sie wykruszy (nagrodę można zdobyć tylko raz) szanse będzie miało wiele osób. Zdobywanie więcej niż jednej nagrody przez jedną osobę będzie zwalczane przez operatora. Operator gwarantuje anonimowość i prywatność uczestników zabawy.

Sponsorem nagród jest długoterminowy sponsor Internetowej Akademii Go, sklep internetowy e-go.prv.pl.Nadesłane przez marcin dnia 17-01-2004 o godz. 14:13:53 (1395 wyświetleń)
[ Administracja ]

Pokrewne linki

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Opcje

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy