Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Artykuły: Pamiętnik Znaleziony w Gosu
Z Polski
"Leżę cicho w misce przywalony kilkoma kamieniami. Wczoraj upuścili mnie na podłogę i ukruszył mi się kawałek ..."

17:15
Leżę cicho w misce przywalony kilkoma kamieniami. Wczoraj upuścili mnie na podłogę i ukruszył mi się kawałek, przez co teraz robię rysy od wewnątrz miski. Mam nadzieję że nie będę miał przez to problemów.

17:44
Rozmawiałem z kimś o życiu i śmierci. Nie wiem nawet jakiego był koloru bo nie mogłem się obrócić. Ja pamiętam tylko dwie partie, więc skoro on mówi że brał udział w pięciu to może to całe gadanie o reinkarnacji ma jakiś sens.
Leżę na samym wierzchu i trzy razy otarłem się o czyjąś rękę. Kontempluję fragment sufitu i czekam aż mnie ktoś podniesie.

17:56
Wyciągnęli mnie trochę za szybko i zrobiło mi się niedobrze. Mam słabe krążenie i problemy z cisnieniem. Do tego uderzyłem o planszę zdecydowanie zbyt mocno. Nie wiem czy kogoś to obchodzi, ale leżę "do góry nogami". Czy ktoś mógłby mnie poprawić?

17:58
Obróciłem się na właściwą stronę kiedy nikt nie patrzył. Jestem gdzieś w okolicach 7-8. Trudno się dokładnie zorientować. Po lewej mam wielką czarną ścianę i czuję taką presję że chyba oszaleję. Wydaje mi się że dwa przecięcia w stronę bandy byłoby mi o wiele lepiej.

18:15
Nuda. Od kilkunastu minut w tej części planszy nic się nie dzieje. Jeden z czarnych braci który zabiera mi oddech twierdzi że złamałem drabinkę. Niczego takiego nie zrobiłem. Czekam na odrobinę akcji.

18:32
No, to wykrakałem sobie. Jestem w samym środku walki o życie wielkiej grupy. Czuję się jak pod ostrzałem. Od tego stukania dookoła znowu rozbolała mnie głowa. Mam tylko jeden oddech, więc jeśli [...]

(tu tekst się urywa)

Kamil B.


Nadesłane przez Qz dnia 26-02-2004 o godz. 11:54:13 (1999 wyświetleń)
[ Administracja ]

Pokrewne linki
 Więcej na temat Z Polski

Najczęściej czytany artykuł Z Polski:
z pamiętnika młodego goisty

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.72
Głosów: 36


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Opcje

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy