Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Wieści i reportaże: Go i wartośc
Z Polski
W dniach 1-4 kwietnia w Warszawie odbywała się "Konferencja Młodzieży i Nauczycieli z Warszawy, Małych Miast i Wsi" (http://konferencja2004.prv.

Wraz z Bartkiem Nyczem postanowiliśmy skorzystać z okazji i przedstawić młodzieży Go.Chciałem tu podziękować Sławkowi Pieli i Jankowi Lubosowi za pomoc. Wielkie dzięki należą się także Michałowi Parkole i Krzyskowi Rafalskiemu za w trakcie spotkania ( Michał załatwił nam także sprzęt i planszę magnetyczną).
Tematem konferencji były wartości, więc po krótkim przedstawieniu historii, wytłumaczylismy w jaki sposób go łączy się z wartościami. Musze dodać, że go w tej szkole (LO im. Wojciecha Górskiego) nie jest nowe- matematyki uczy tam pani Emilia Grudzińska. Michał krótko objaśnił zasady, po czym wszyscy zasiedli do gry. Zainteresowanie było naprawde duże! Chłopcy pytali się o adresy internetowe, ceny zestawów, turnieje itd. Uważam imprezę za udaną, a efekty - na nie trzeba będzie poczekać Uśmiech Zachęcam wszystkich do organizowania takich spotkań... to naprawdę wielka frajda uczyć ludzi grac w Go Uśmiech
Piotr Wisthal


Nadesłane przez marcin dnia 05-04-2004 o godz. 15:56:57 (1859 wyświetleń)
[ Administracja ]

Pokrewne linki
 Więcej na temat Z Polski

Najczęściej czytany artykuł Z Polski:
z pamiętnika młodego goisty

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 3


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Opcje

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy