Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Ogłoszenia: Komunikat w sprawie LOGO
Z Polski
Organizatorzy Letniego Obozu GO (LOGO) informują, że w dniu 30 maja br. zamknięta została lista zgłoszeń dzieci chętnych do udziału w LOGO. Na listę wpisanych zostało zbyt mało dzieci i dlatego zmuszeni jesteśmy LOGO odwołać.

Przypominamy, że tak, jak co roku, obóz Go planowany był na przełom czerwca i lipca. Innowacją było przedłużenie czasu trwania obozu do dwóch tygodni, nowa lokalizacja (atrakcyjny przyrodniczo i wypoczynkowo ośrodek) oraz zapewnienie pełnej opieki nad dziećmi. Niestety, po raz pierwszy również – niezależnie od nas – nie mogliśmy podać istotnej informacji: o ulgowej odpłatności za obóz. Jak obliczamy, przy dofinansowaniu na poziomie zeszłorocznym, trzydzieścioro dzieci mogło wyjechać na obóz płacąc nie więcej, niż 730 zł od osoby. Ofertę dofinansowania obozu im. Jurka Sacharewicza złożył, jak co roku, p. Włodzimierz Grudziński. Zarząd PSG, na nasze dwa pisma w tej sprawie, nie udzielił oficjalnej odpowiedzi.

Organizatorzy przepraszają dzieci i ich rodziców za zawód w związku z odwołaniem LOGO. Jednocześnie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tegoroczne LOGO było przygotowane na przyjęcie dzieci.

Lubomir KlukowskiNadesłane przez marcin dnia 07-06-2004 o godz. 21:05:11 (1386 wyświetleń)
[ Administracja ]

Pokrewne linki
 Więcej na temat Z Polski

Najczęściej czytany artykuł Z Polski:
z pamiętnika młodego goisty

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Opcje

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy