Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Wieści i reportaże: 13. DNI KULTURY JAPOŃSKIEJ w Poznaniu
Z Polski
W ramach 13. DNI KULTURY JAPOŃSKIEJ został rozegrany turniej Atari Go. Odbyło się to w niedzielę 20.06.2004 w ODK Wiktoria.

Dnia poprzedniego tj w sobotę 19. Wojtek wygłosił prelekcje na temat Go, która to spotkała sie ze sporym zainteresowaniem, natomiast Marta udzieliła krótkiego wywiadu telewizyjnego:). Rozegrano też kilka gier pokazowych i towarzyskich.
W niedzielny poranek zgłosiło sie szcześcioro początkujących (niektórzy z nich dowiedzieli o Go poprzedniego dnia z prelekcji Wojtka) i zagrali systemem każdy z każdym. Turniej w wygrała Krysia i jako obiecujący talent poznańskiego Go została nagrodzona kompletem szklanych kamieni Uśmiech a każdy z uczestników dostał jakiś japoński upominek ;), osoba która zajęła miejsce 1 od końca ma szansę przeczytać 'spacer z Go';). Moim zdaniem impreza będzie udana jeżeli choć jedna z tych osób chwyciła bakcyla Puszczający oczko
niniejszym pragnę podziękować za współpracę członkom Wielkopolskiego Ośrodka Go, gościnnemu ODK Wiktoria i prezesowi wielkopolskiego oddziału Towarzystwa Polsko-Japońskiego.


Nadesłane przez seweryn dnia 21-06-2004 o godz. 15:46:52 (1620 wyświetleń)
[ Administracja ]

Pokrewne linki
 Więcej na temat Z Polski

Najczęściej czytany artykuł Z Polski:
z pamiętnika młodego goisty

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Opcje

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy