Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Wieści i reportaże: 30.08
IAG
A. Sprawy ogólne
Wraz z początkiem września IAG wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie.W czasie lata przybyło nam 48 nowych uczestników, zaś awans otrzymało 75 osób. Tak więc wakacje były dość pracowite.
Z przyjemnością ogłaszam, że od 1 września w IAG nastąpią pewne zmiany organizacyjne. Mianowicie powołany został zastępca rektora (ach jak to brzmi) do spraw administracyjnych. Jego zadaniem jest jak wynika z nazwy administrowanie IAG. Zadania tego podjął się Krzysztof Bożek. Jego uprawnienia decyzyjne są takie jak moje - ma prawo do przyjmowania nowych uczestników, zmian w regulaminie, tworzenia nowych przedsięwzięć, doboru osób prowadzących przedsięwzięcia itd.
Zmianie ulega też mail, na który należy przysyłać wszelkie zmiany danych, propozycje itp. Od 1 września będzie to iag@go.art.pl

B. Liga
Od września wracają rozgrywki naszej ligi. Niestety Mirkot chyba wciąż jest na wakacjach i na stronach nie ma na razie nowego podziału na grupy. W przypadku opóźnienia rozgrywki rundy zostaną zapewne przedłużone.

C. Turniej
Już można zacząć zapisywać się do pierwszej, powakacyjnej edycji naszego turnieju. Turniej rozpocznie się w połowie września. Przypominam, że gry z turnieju są zaliczane do listy PSG, zaś sklepik Sławka, http://e-go.pl/sklep/ funduje nagrodę dla jego zwycięzcy w postaci bonu na zakupy. Zapraszam wszystkich do udziału i życzę powodzenia.


Nadesłane przez dede dnia 31-08-2004 o godz. 12:28:32 (1680 wyświetleń)
[ Administracja ]

Pokrewne linki

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0
Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Opcje

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy