Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Artykuły: Stowarzyszenie Meijin
Z Polski
W imieniu Stowarzyszenia Meijin (KRS 0000279330) zapraszam goistów oraz wszystkie osoby sympatyzujęce z go do współpracy.
"Meijin" jest ogólnopolskim stowarzyszeniem (osobą prawną) stawiającym sobie za cel szeroko pojętą popularyzację go w Polsce. Interesują nas wszystkie inicjatywy w tym kierunku - od organizowania prelekcji i wykładów popularyzatorskich czy kursów atari go dla najmłodszych, po działania wspomagające osiągnięcie najwyższej klasy sportowej przez polskich graczy go.
Dzisiaj możemy jeszcze niewiele, chętnie się jednak podzielimy z Wami tym co mamy i co potrafimy:
- profesjonalnie przygotowane prelekcje popularyzacyjne i wprowadzające w świat go,
- wiedzą i praktycznym doświadczeniem organizacyjnym obejmującym całe spektrum aktywności goistycznej, od lokalnych imprez po poważne turnieje,
- wiedzą merytoryczną i pomocą praktyczną nt. jak i skąd zdobyć środki finansowe wspomagające konkretne projekty.

"Meijin" rozpoczął działania w kierunku pozyskania statusu organizacji pożytku publicznego. Wierzymy, że dzięki temu będziemy mogli z czasem służyć również bezpośrednią pomocą finansową i sprzętową.

Członkiem stowarzyszenia może zostać każda osoba, po pisemnym (np. majlowym) zgłoszeniu woli przystąpienia, zawierającej imię, nazwisko i adres oraz opcjonalnie telefon kontaktowy, opłaceniu rocznej składki członkowskiej i zaakceptowaniu (w przeciągu 14 dni) zgłoszenia przez zarząd stowarzyszenia.
Składkę członkowską traktujemy tylko jako minimalne, ale wystarczające potwierdzenie chęci współuczestniczenia w działaniach "Meijina", dlatego została określona w symbolicznej wysokości 12 PLN rocznie. Znacznie cenniejszym wkładem jest i będzie ewentualnie wnoszone przez członków stowarzyszenia inwencja, czas i praca poświęcone realizacji działań statutowych.

Z powodu konieczności podjęcia działań już dzisiaj, zapraszamy Was do współpracy przed przygotowaniem internetowych stron "Meijina".
Będą one zawierały informacje i dokumenty organizacyjne, pewną ilość materiałów promocyjnych do bezpłatnego pobierania oraz zapewnią członkom stowarzyszenia i jego darczyńcom pełną przejrzystość decyzyjną i finansową.
Z tych samych powodów pytania, sugestie oraz zgłoszenia członkowskie proszę (na razie) kierować na mój prywatny adres majlowy.

Serdecznie zapraszam osoby mogące i chcące już dziś wspomóc finansowo promocję go w Polsce o dokonywanie wpłat na konto "Meijina". Każda, nawet najmniejsza kwota będzie cenną pomocą. W opisie ewentualnego przelewu proszę zaznaczyć, czy umieścić Was na publicznej liście darczyńców stowarzyszenia, czy wolicie pozostać anonimowi.

Stowarzyszenie Meijin
ul. Bluszczowa 1
43-300 Bielsko-Biała
Konto:
BISE SA O/Bielsko-Biała
15137010820000170149204600


Nadesłane przez janek dnia 01-07-2007 o godz. 19:13:11 (2158 wyświetleń)
[ Administracja ]

Pokrewne linki
 Więcej na temat Z Polski

Najczęściej czytany artykuł Z Polski:
z pamiętnika młodego goisty

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 4


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Opcje

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy