Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Hikaru no Go
Hikaru no Go
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaninbo
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 26, 2003
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Cz czerw 26, 2003 5:38 pm    Temat wiadomości: Hikaru no Go Odpowiedz cytując

Witam,
wie moze ktos z Was, gdzie mozna sciagnac tomy HnG od pierwszego? Wiem, ze na wiki.go.art.pl jest tom 1 i 3 w calosci przetlumaczony, ale to troche malo. Jak by bylo po angielsku to nawet lepiej.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 11:06 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dotychczas bylo toriyamaworld.com, ale zdjeli HnG bo w usa na ta mange zostala wykupiona licencja.. Nie wiem, moze jakis mily kolega wrzuci na swoj serwer? :>
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 7:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hehe, cale ma 500mb, troche duze Bardzo szczęśliwy

Ale jak ktos jest z okolic poznania, to możemy się dogadać.

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 7:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

520mb to nawet pasuje na jedna plytke.. hmm Drwiący Jak ktos z okolic Szczcina to mozemy sie dogadac :}
Powróć na górę
kawata
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 27, 2003
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Sb czerw 28, 2003 1:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Witam,
mam ten sam problem. Jestem z okolic Katowic, wiec daleko do Was. Moge liczyc tylko na to, ze ktos z Was bedzie tak mily i wrzuci to na swoj serwer. Ewentualnie nagra plytke i wysle do mnie.
Powróć na górę
Szafa
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 05, 2003
Wiadomości: 6

PisanieNadesłano: Sb czerw 28, 2003 6:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jest taki serwer.... babylon.myftp.org,port:888,user:manga, password:manga, tam są wszystkie tomy, ale trudno będzie sie wam dostac bo działa w nie wszystkich godzinach i ma limit 5 userów.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt lip 11, 2003 1:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kilka pierwszych tomow w jezyku polskim znajdziecie na stronie www.hikarunogo.prv.pl
Uśmiech

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb lip 12, 2003 2:16 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No.. jak ktos chce sie posmiac z jakosci tlumaczenia to polecam mangi z www.projekt-manga.prv.pl , maja tam tez hng.. :} A jak ktos sie chce posmiac z magicznej syrenki pichi pichi pitch to polecam akazukin.prv.pl :}
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Sb lip 12, 2003 1:54 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a co myslicie o zakonczeniu Hng?

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb lip 12, 2003 2:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie podobalo mi sie zakonczenie ani mangi, ani anima. Chetnie poczytalbym sobie jeszcze / poogladal cosik o Go, nawet jezeli glownym bohaterem bylby ten (brrr) Shindou..
Powróć na górę
shindou
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 29, 2003
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: z mangi ;p

PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 4:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zakończenie mangi było wg mnie wystarczające, ale nie doskonałe... bo manga jest za dobra, żeby ją w ogóle kończyć Zdziwiony (cyt: go nigdy się nie kończy)
ale w ogóle przecież nie jest do końca pewne, czy HnG się skończyło Puszczający oczko jak to powiedział dr hab. od komiksu Fajny różne są sposoby na reklamę i wzrost zainteresowania komiksem, było już kilka przypadków w historii, kiedy zapowiadany koniec serii byl wciąż odkładany... mam nadzieję, że tak się stanie i tym razem Zdziwiony
a na razie trzeba poczekać co będzie w tym dodatkowym rozdziale w wakacje Drwiący bo że twórcy są zalewani mailową petycją o kontynuację mangi, to wiadomo Bardzo szczęśliwy

Quote::
nawet jezeli glownym bohaterem bylby ten (brrr) Shindou..
tyllko nie brr Wykrzyknik Rozsierdzony
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Pn lip 27, 2003 10:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Pewnie i tak już to wiecie, ale napiszę Uśmiech Ostatnio na stronie głównej wydawnictwa JPF (www.jpf.com.pl) jest nowa ankieta, w której pytają o tytuły, jakie odpowiadałyby polskim fanom. Nie ma tam co prawda HikaGO, ale można wpisać własną propozycję Przewracający oczami Jej, pomyślcie tylko, ilu by się nowych graczy GO pojawiło, gdyby manga została wydana w Polsce! ech, pomarzyć zawsze warto... Drwiący

Co do zakończenia... zależy, o czym mówicie - o zakończeniu "Sai saga" czy ogólnie całej mangi? Jeżeli chodzi o to pierwsze, to mnie się bardzo podobało :> Szkoda tylko, że zlicencjonowali HnGO zanim udało mi się przeczytać resztę Drwiący Podobno w listopadzie ma się ukazać jeszcze jeden tom! Taki "pożegnalny", ale traktujący o czymś innym. "Podobno"... Puszczający oczko

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
yebisu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lip 31, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Cz lip 31, 2003 6:28 am    Temat wiadomości: ... Odpowiedz cytując

ta w wakacje bedzie tomik special Zdziwiony
co do mangi brak mi czterech chapterow (gdzies kolo 165) ale spoko znajdzie sie i te Bardzo szczęśliwy
i co wy macie za jakosc ze wam zajmuje 500mb? Drwiący mi zajmuje juz 650 a jeszcze ze 20mb do dogrania Uśmiech akurat na 700mb ^^
co do zakonczenia - ble sux fu ja chcem wiecej Drwiący

i tak Ranma i Rurouni Kenshin rox ;d

_________________
Elite Team
Powróć na górę
Anako
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: z Warszawy :D

PisanieNadesłano: Cz lip 31, 2003 12:52 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

hmm, wszystkie brakujące rozdziały powinny się wkrótce ukazać na www.hngo.net, a dokładniej - na ich kanale IRC. Więc nie ma się czym martwić Puszczający oczko
A ostatnio w ogóle w ShounenJump ukazały się dwa chaptery special - pierwszy to drugi mecz pomiędzy Akirą a Sai (narysowany jeszcze raz i nastawiony raczej na myśli Sai niż na samą grę), a drugi jest zupełnie o czymś innym, jeszcze nie przeczytałam Drwiący

_________________
"At spes non fracta."
Powróć na górę
Slago
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 05, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: z Warszawy

PisanieNadesłano: Cz sierp 07, 2003 3:42 am    Temat wiadomości: to znowu jaaaaaaaaaa :):):) Odpowiedz cytując

Anako napisał:
Quote::
hmm, wszystkie brakujące rozdziały powinny się wkrótce ukazać na www.hngo.net, a dokładniej - na ich kanale IRC. Więc nie ma się czym martwić



No tak fajnie tylko ja mam na ircu k-line za neostrade ... jednym słowem mam przerąbane... Płaczący lub bardzo smutny

_________________
Mały Wielki Wojownik Puszczający oczko
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy