Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Co mi daje IAG?
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Wt lip 01, 2003 12:19 pm    Temat wiadomości: Co mi daje IAG? Odpowiedz cytując

Witam
W trosce o rozwój naszej Akademii wciaż szukam nowych form, które motywowałyby i zachęcały Was do pracy nad poprawą Waszej gry. Jestem w tym względzie otwarty i chętnie usłyszę Wasze zdanie. Co można usprawnić by IAG dawała ludziom więcej? Co jeszcze zorganizować, żeby wiecej ludzi chciało grać w Go i żeby gracze chcieli pracować nad swoją grą? Chętnie przeczytam Wasze uwagi, pamiętajcie jednak o ograniczeniach IAG. Akademia jest bezpłatna, by wszyscy chetni mogli uczestniczyć. ale to oznacza że nie możemy zapłacić np profesjonaliście za lekcje bo nie mamy pieniędzy. Wszystko co dzieje się w ramach IAG robione jest przez ochotników, którzy Wam poświęcają swój wolny czas (z którym różnie bywa). A zatem, co jeszcze możemy dołożyć, zmienić czy poprawić? Czekam na Wasze konstruktywne uwagi
Powróć na górę
tamina
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: wroclaw

PisanieNadesłano: Wt lip 01, 2003 12:35 pm    Temat wiadomości: Co mi daje IAG.... Odpowiedz cytując

IAG daje mi na przyklad to ze od 18 czerwca czekam na nastepna "partie dnia" i nic.
poza tym "duzo szumu" - caly ten php-nuke obfituje w rozne cuda-wianki - moze by to jakos "okroic"?

niby cos sie dzieje, ale niewiele (nowego) mozna wyniesc z czytania stron IAG

no i klopoty z nawigacja - nie mozna troszke jasniej?

mialo byc "krytycznie" - stad ton mojego posta.

pzdr
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt lip 01, 2003 9:53 pm    Temat wiadomości: Re: Co mi daje IAG.... Odpowiedz cytując

Miało być krytycznie, ale dobrze by jeszcze było, by to była krytyka konstruktywna...

tamina wrote:
IAG daje mi na przyklad to ze od 18 czerwca czekam na nastepna "partie dnia" i nic.
Tu ukłony do dostarczyciela partii, mazupera Uśmiech
tamina wrote:
poza tym "duzo szumu" - caly ten php-nuke obfituje w rozne cuda-wianki - moze by to jakos "okroic"?
Jakoś nie oczekuję, że wyrzucenie np. statystyk, czy Top 10 poprawi nawigację po stronach - co należy "okroić"?

tamina wrote:
niby cos sie dzieje, ale niewiele (nowego) mozna wyniesc z czytania stron IAG

Ale czego od nas oczekujesz? Jakie masz propozycje? Czego brakuje na stronach? Z narzekania niewiele wynika Zdziwiony

tamina wrote:
no i klopoty z nawigacja - nie mozna troszke jasniej?

Jakie masz kłopoty? No a nowy themes Lain jest jaśniejszy (w sensie kolorystyki :))

tamina wrote:
mialo byc "krytycznie" - stad ton mojego posta.

Proszę o posty nie tylko krytyczne, ale i konkretne Uśmiech
Powróć na górę
tamina
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: wroclaw

PisanieNadesłano: Wt lip 01, 2003 10:49 pm    Temat wiadomości: Re: Co mi daje IAG.... Odpowiedz cytując

marcin wrote:
Miało być krytycznie, ale dobrze by jeszcze było, by to była krytyka konstruktywna...

IAG daje mi na przyklad to ze od 18 czerwca czekam na nastepna "partie dnia" i nic.

Tu ukłony do dostarczyciela partii, mazupera Uśmiech


posty beda konstruktywne jesli nie bedzie sie ich zbywalo tak jak powyzej Puszczający oczko

zalatw chociaz to - nad reszta sie zastanowie i "skonkretyzuje", ok?

P.S. a to co mozna okroic od razu widac po statystykach php-nuke'a (chyba sa?) co i ile razy bylo klikane etc.

pozdrawiam
Powróć na górę
kawa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 24, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Śr lip 02, 2003 11:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Trzeba wziasc pod uwage, iz obecnie mmy wakacje wiec trudno oczekiwac wielkich aktualizacji w tym okresie. Nie ma rowniez lekcji, a to jest chyba kluczowe (akademia=lekcje=nauka=wzrost sily gry).
Z IAG zetknalem sie w maju tego roku i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla. Odnosilem wrazenie, ze na stronach duzo sie dzieje.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt lip 11, 2003 2:45 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja chcialam pogratulowac za nowy wystroj strony...Cudo w porownaniu z tym, co bylo kiedys:)
Strona sie rozwija w bardzo szybkim tempie, me nie wie co krytykowac..
Malo sie dzieje?A co ma sie dziac? forumowe imprezy?
Mozna by troche czesciej aktualizowac liste psg, oraz informacje o zblizajacych się turniejach, bo o tym jakos cicho..

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt lip 11, 2003 3:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zły adres. Lista PSG i kalendarz turniejowy są do znalezienia tutaj:
wiki.go.art.pl/index.php/ListaPsg
wiki.go.art.pl/index.php/TurniejeGo
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn wrz 01, 2003 8:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Chcialem zwrocic uwage krytykujacych na pewien fakt, iz inaczej na strony akademii patrza jej stali bywalcy, a inczaej ludzie, ktorzy pojawiaja sie tu po raz pierwszy, ktorzy dopiero wchodza w swiat go. Dla nich ta strona jest pelna milych zaskoczen. Osobiscie nie zdolalem jeszcze jej dokladnie przejrzec w calosci, dlatego wstrzymam sie ze slowami krytyki. Moze za jakis czas...
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Wt wrz 09, 2003 9:35 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Heyo,
przegladajac forum natrafilem na ten temat i postanowilem wrzucic swoje 3 grosze;)

Dla mnie powinno byc tu wiecej artykolow o strategiach, fazach gry. Ostatnio szukalem roznych fuseki. Oczywiscie znalalzlem na sensei library (chociaz tam zbytnio nie lubie) i na gobase.org (ale jeszcze loginu i hasla nie dostalem:/) i tak zostalo mi jedynie sensei library.. mysle, ze np. takie cos powinno sie pojawic na stronie! Nyo i moze jakas baza gier.. i jakos tak fajnie uporzadkowane.. nie chodzi mi tu o gry z akademii, ale tesh i o gry pro!

Moze ktos mnie wyslucha;)
Powróć na górę
mario_orcus
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 04, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Śr wrz 10, 2003 11:26 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

1) Dobrze od czasu do czasu byłoby się spotkać w świecie realnym; dlatego proponuję dodać na stronach jakieś wsparcie dla przekazywania informacji typu: 'mieszkam w krakowie i mam wolną chatę oczekuje na 5-ciu gości ze sprzetem, robimy całonocny turniej'. Co więcej, nie wiem, czy forum 'okrzepło' na tyle, ale może zacząć myśleć o ogólnopolskim zlocie Uśmiech

2) W akademii jest ponad 500 osób, to spora siła, która może rozbudować zasoby forum: np: bibliotekę problemów. Jeśli forum udostępni narzędzia do wprowadzania, komentowania, wyszukiwania, rozwiązywania problemów, to może uda się stworzyć ciekawy i przydatny moduł.
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz wrz 11, 2003 5:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Na stronach jest wsparcie dla przekazywania tego typu informacji - w postaci pola "Skąd" w profilu.
Jaka szkoda, że tak mało osób na forum ma to ustawione... Smutny
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 6:40 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

mario_orcus wrote:
1) Dobrze od czasu do czasu byłoby się spotkać w świecie realnym; dlatego proponuję dodać na stronach jakieś wsparcie dla przekazywania informacji typu: 'mieszkam w krakowie i mam wolną chatę oczekuje na 5-ciu gości ze sprzetem, robimy całonocny turniej'. Co więcej, nie wiem, czy forum 'okrzepło' na tyle, ale może zacząć myśleć o ogólnopolskim zlocie Uśmiech

E, tam...
Po to, żeby się spotykać mamy turnieje... Zawsze mozna na forum się umówic, gdzie kto jedzie, w tym nie widzę zadnego problemu.
Jasne, milo by bylo pojechac na jakichs zlot, ale tez po co się męczyc, skoro co pare tygodni mozna wpasc na turniej:)

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy