Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Letniej Szkoły Go historia w pigułce
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 12:39 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Quote::
Method sobie napisal:
Aha i jeszcze jedno:
Mam w planach zorganizowanie wyjazdu na wlasna reke gdzies pod namioty na jakis tydzien, oczywiscie kazdy bierze swoj goban
Nie musze chyba wspominac ze przyjechac moze kazdy.

Czemu by nie, jak bedziesz mial konkretny plan takiego wyjazdu (na pocz. wystarczy data i miejsce:)) to daj znac...


Tak poza tym to maly apel do organizatorow LSG o ile takowy do nich dotrze... Wielu graczy studiuje i w czerwcu ma egzaminy. Tak wiec moze nastepna LSG zrobic w lipcu?

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 12:57 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

okupant wrote:
... i lekko nieziemska muzyczka lecąca ze shackowanego głośnika...
No wlasnie, co to za muza byla? Bo do dzisiaj nie mam pojecia do jakiego gatunku ja zaklasyfikowac - okreslenie "nieziemska" zdecydowanie tutaj pasuje :} (w kazdym razie dekoncentrujaca strasznie, prawie wtopilbym z loopanem na 4 handi :})
Powróć na górę
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 1:50 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

specjalnie dla Tommella, mego czeladnika Uśmiech :

Jan Garbarek / Agnes Boen Garnas - "Rosensfole"
Yat - Kha - tytuł nieznany
The Lounge Lizards - "Queen of all ears"
Świetliki - "Złe misie"
Stephan Micus - "The Garden of mirrors"
Jan Garbarek - "Group"
The middle east
Panthalasa
Portishead "Dummy"
Marie Boine - "Warneth"
Pharaoh's Daughter - "Out of the reeds"
Sainkho Namtchylak - "Stepmother City"

a czy dekoncentrujaca ? hmm ... mnie bardzo koncentruje Uśmiech
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 2:04 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zgadzam sie z methodem slyszalem ja tylko raz ale napewno przy koncetracji dobra :> do tego klimatyczna co do przyszlego lsg mam pytanie to bedzie polaczone z kongresem czy osobno?

Method a moze zrobic zimową szkołke Go w górach? Bardzo szczęśliwy

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Pn lip 13, 2003 11:52 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Skoro się tak podobała to następnym razem wezmę cztery razy więcej Bardzo szczęśliwy
To co napisał Radziol to święta prawda - sesja trwa do lipca (może by tak pomyśleć o nas biednych studentach następnym razem Bardzo szczęśliwy )
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn lip 14, 2003 2:24 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Popieram, lsg mogłoby być tydzień później, to i studentom by pasowało, a tak to tylko możemy sluchać opowieści Smutny

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt lip 25, 2003 10:32 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To wezmy przestanmy gdybac, oka?
Moze bedzie to lsg2, tak juz bardziej nastawione na nie-tylko-gdybanie-ktore-za-nic-nie-wypali.
pierwszy tydzien sierpnia, gdziestamniemaniktpojeciagdziemozna?, koszt okolo 200zl , na tyle to wycenil Method... na 7 dni, tyle bedzie nie za dlugo nie za krotko...
?

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Sb lip 26, 2003 10:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a ja proponuje ZSG (zimowa szkolka GO) poniewaz w lato lsg jest wystarczajace wedlug mnie :>

Najlepiej w wiśle albo zakopcu (zarabiste klimaty gor dadzą się weznaki każdemu goiscie - szczegolnie noce :>)

co do kosztow to okolo 20zl na dzien i noc za nocleg jedzenie by trzebalo by sobie zalatwic samemu jedzenie ale jak bedzie wieksza grupka to z doswiadczenia wiem ze latwiej sobie poradzic Bardzo szczęśliwy

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre


Ostatnio zmienił(a) Nexo dnia Pn lip 27, 2003 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
Vis_Maior
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 09, 2003
Wiadomości: 10
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pn lip 27, 2003 12:48 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

popieram Radziolusa lepiej by bylo gdyby LSG odbywala sie w lipcu bo wtedy i ja bym mogl pojechac:)

_________________
vis_maior
Powróć na górę
roman
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 15, 2003
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Dublin, IE

PisanieNadesłano: Cz sierp 14, 2003 3:08 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nexo wrote:
co do przyszlego lsg mam pytanie to bedzie polaczone z kongresem czy osobno?

raczej nie będzie osobno; będzie kongres i ew. dodatkowe zajęcia, choć imprez na kongresie będzie sporo i myślę, że nikt nie będzie się nudził Bardzo szczęśliwy

_________________
Roman Pszonka
roman.pszonka @ go.art.pl
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Cz sierp 28, 2003 8:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

W sumie mogla by byc i osobno- byla by dluzej(:
A co do nudzenia się na kongresie, nie wątpie, ze czegos takiego nie bedzie:]
a ZSG...dut idea

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn wrz 01, 2003 8:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja bardzo chcialem pojechac do Tucholi, ale niestety nie mialem pieniedzy w tym roku. Moze brzmi dziwnie, w koncu to nie byl jakis wielki majatek, ale neistety nie mialem i tego. Zaluje niewatpliwie. Zalowalem zanim ta impreza sie odbyla, a teraz, gdy czytam Wasze posty to chetke mam jeszcze wieksza by pojechac za rok. Zreszta ostatnio mam takie male marzenie by sobie zagrac na prawdziwym gobanie, a nie tylko przez internet. Trzymac kamienie w dloni, patrzec sie przeciwnikowi prosto w oczy (moze przeciwniczce, hehe). Tego w internecie nie ma. No, ale pocieszam sie, ze przez ten rok mam sznase sie podszkolic nieco, bo jestem graczem poczatkujacym, co mi na pewno wyjdzie na dobre.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn wrz 01, 2003 10:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wcale nie brzmi to dziwnie. To normalna sprawa, ze podczas wakacji bywa sie splukanym, nie ma sie czym przejmowac :}
Co do grania na gobanie - poszukaj innych graczy ze swojej okolicy i sproboj namowic ktoregos do gry - o ile ma goban. Patrzenie na przeciwniczke jest doprawdy swietne, szczegolnie gdy ona jest zajeta mowieniem "ja tu, ty tu, ja tu, ty tu.." cio, Fet-chan? :>
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn wrz 07, 2003 12:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zauwazyłam, że bardziej opłacalną techniką jest " ja tu, ty tenuki, ja atari, Ty tenuki, ja zbijam"
Wiecej mozna zyskac;)

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy