Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Mam 10 lat, a tam sami dorośli...
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Flieg
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 07, 2003
Wiadomości: 11
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz wrz 04, 2003 10:11 pm    Temat wiadomości: Mam 10 lat, a tam sami dorośli... Odpowiedz cytując

kaisuj wrote:
Strasznie mnie korci, zeby sobie kupic jakis goban i nawet odzalowalbym te 100-150zl. Problem polega na tym, ze nie mialbym z kim grac na tym gobanie. Szukalem na roznych listach kogos, kto mieszkalby niedaleko mnie (nie mowie, ze na tej samej ulicy:P), ale jak do tej pory nie napotkalem na zadnego gracza z Lublina. (...) Dziwi mnie to troche, gdyz jest u nas kilka wyzszych uczelni, cala masa studentow i nikt nie gra w go. Wydac tyle kasy i trzymac goban jako ozdobe? Znajomi by pewnie skomentowali:"jakas dziwna szachownice masz". Poki co skupie sie na dazeniu do 1 dan.

Masz tak jak ja... tyle że niedaleko jest klub (czyt. w tym samym mieście), ale ja mam dopiero 10 lat, a tam sami dorośli...


Ostatnio zmienił(a) Flieg dnia Śr list 05, 2003 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz wrz 04, 2003 10:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Flugzeug napisał:
Quote::
tyle że niedaleko jest klub, ale ja mam dopiero 10 lat, a tam sami dorośli...
I co z tego. Go łączy ludzi w różnym wieku. Nie wydaje mi się, żebyś miał być w tym klubie niemile widziany. A jak rzeczywiście czujesz się źle w towarzystwie samych dorosłych, dokooptuj paru kumpli.
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Cz wrz 04, 2003 10:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

I przypomina mi sie piewszy odcinek Hikaru jak pierwszy raz poszedl z Sai do klubu go w Tokyo i w drzwiach stwierdzil:"tu sa sami starzy ludzie". Lecz juz po chwili dostrzegl Akire...
Starsi ludzie nie gryza (na ogol). Poza tym spojrz na to z tej strony, ze pewnie wielu z nich ma spore doswiadczenie i duzo mozna sie od nich nauczyc. Poza tym dla mlodego czlowieka kontakty ze starszymi moga byc ciekawe. Zreszta ja nie wiem jak jest w klubie go. Nigdy niestety nie bylem. Ale zaimerzam wybrac sie jeszcze we wrzesniu do Warszawy i odwiedzic jakis klub, chodzby po to zeby zobaczyc prawdziwy goban, dotknac kamieni... Czy mozna sobie tak wejsc z ulicy i obejrzec wszystko, popatrzec jak graja inni, nie bedac zapisanym do klubu? Prawde mowiac ja mam takie pojecie na temat klubow, jak zostalo to przedstawione w Hikaru. Na pewno w rzeczywistosci wyglada to inaczej.
Podsumowujac: Flugzeug - naprawde nie powinieens sie tym martwic. Zebym ja tylko mial jakis klub go niedaleko domu to mogliby tam siedziec sami 70-letni sensei'e i bylbym szczesliwym czlowiekiem:)
Powróć na górę
Flieg
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 07, 2003
Wiadomości: 11
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz wrz 04, 2003 11:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

zefciu wrote:
A jak rzeczywiście czujesz się źle w towarzystwie samych dorosłych, dokooptuj paru kumpli.

Tyle, że jak komuś o go wspominam to od razu ta osoba chce zmienić temat Smutny ...
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz wrz 04, 2003 11:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A jak Saya pare miesiecy temu zastanawiała się czy do nas przyjść, też mówiła, że tam sami starzy ludzie... A teraz to wszyscy są kumplami Bardzo szczęśliwy Nie będę mówił ile ma, bo nie wypada rozprawiać o wieku kobiet Puszczający oczko ale jest niewiele starsza od ciebie.

PS. Powiedziałem, i spojrzałem na swojego avatara Uśmiech
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt wrz 05, 2003 3:39 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A kto w ogóle powiedział, że w klubie w Poznaniu są sami dorośli?
Na przykład ja bynajmniej nie czuję się tak do końca dorosły... Drwiący
Poza tym mamy jedną gimnazjalistkę Uśmiech
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt wrz 05, 2003 3:41 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No tak... Marcin wcale nie jest taki stary na jakiego wygląda Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pt wrz 05, 2003 8:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Flugzeug wrote:
Tyle, że jak komuś o go wspominam to od razu ta osoba chce zmienić temat Smutny ...

nie martw sie ja mam to samo tylko ze dotyczy to M&A Smutny
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt wrz 05, 2003 10:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Aaaaaaaa... to ty w Poznaniu mieszkasz. Przychodź bez krępacji. Tylko jak będziesz się do mnie zwracał per "pan" to ci zrobię krzywdę Bardzo wściekły
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb wrz 06, 2003 1:10 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hehe...
Jak sobie wyobraziłem Fecię mówiącą do mnie "proszę pana" to się spłakałem ze śmiechu Wstrząśnięty Wesoły Wstrząśnięty
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Śr wrz 17, 2003 4:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ależ proszę pana...;)
a Ty FlugZeug, przychodz bez jakichkolwiek krępacji, przeciez w naszym klubie wszyscy są bardzo młodzi psychicznie:>
Nie boj sie, 20-30 latkowie Cie nie zabijo:)
( zefciu....?)

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz wrz 18, 2003 1:53 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To Ty, słoneczko, nas tak odmłodziłaś... :).
Z tego co pamiętam, to jak zaczynałem to spotkania u Marcina były zupełnie poważne :|.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Śr wrz 24, 2003 10:23 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak zaczynałes...
Ho, ho kiedy to bylo?;)
Zartujem oczywiscie, młode człeki z Was.
Ale fleugzeug sie nie odzywa, a szkoda...

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Flieg
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 07, 2003
Wiadomości: 11
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr list 05, 2003 6:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mam pomysł, żeby moi kumple zainteresowali się go... Po prostu na urodziny dam im drugi zestaw z go.tuchola.pl/sklep.htm... Może to coś da?
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt list 14, 2003 1:05 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie wiem, czy chcą dostac..
Fleug, co z Ciebie za facet, skoro boisz się bez kolegow przyjsc do klubu?
To przecie miejsce bardzo przyjazne, i nie ma sie czego bac..
"wokol sami dorosli"?
Ja sobie wypraszam.:]

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy