Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Turniej - propozycja nagrody.
Komunikaty, zgłoszenia
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maenardil
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 09, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Barad Galen (Bydgoszcz)

PisanieNadesłano: Śr wrz 10, 2003 4:18 pm    Temat wiadomości: Turniej - propozycja nagrody. Odpowiedz cytując

Kupiłem dzisiaj śliczną rzecz z HnG. Jest to zestaw składający się z plastikowego gobanika, czterech ołówków, gumki, notesika do zapisywania partii (ok. 100 kartek) ,zeszytu (16 kartek na oko) i naklejek. Kupiłem wszystkie trzy zestawy jakie mieli w sklepie, ale i tak mi by pieniędzy nie starczyło, żeby wszystkich w Akademii lubiących HnG obdarować Płaczący lub bardzo smutny A zachować tylko dla siebie takiej pieknej rzeczy nie mogę. Jeśli się więcej niż kilku osobom taki zestaw podoba, to czy może to być nagroda w turnieju Akademii? A jeśli tylko kilka osób, to może zrobimy Mini Turniej Maenardila! Drwiący (Oczywiście, nagrodą byłby jeden zestaw. Drugi, wybaczcie, zachowam dla siebie, a trzeci nie wiem jeszcze komu podaruję. Poza kilkoma osobami z Akademii nie znam nikogo, kto by lubił HnG i grał w go) Co o tym myślicie? Najważniejsze co myśli o tym rektor, rzecz jasna.
A teraz skany. Wielkość nie jest do milimetra, ale do centymetra na pewno.

Tutaj widzimy zeszyt, ołówek i gumke. Zeszyt ma tło zielonkawe, poliniowany jest, i ma bladozielone postacie w tle - takie same jak na gobanie poniżej.

Jedna strona gobanu. Nie wiem, jakie jest zastosowanie. Może można pisać flamastrem po nim, i potem zmazać łatwo? Grać raczej nie da się. Druga strona ma taki sam obrazek jak okładka zeszytu. Acha, to jest taka plastikowa, płaska całkiem rzecz.

Naklejki i notes. Na okładce notesu ten sam obrazek co na zeszycie, więc pokazałem środek.
Dziekuję za wysłuchanie m (_ _) m Jeśli ktoś z Was natrafi na coś pięknego i będzie chciał o tym opowiedzieć, może na mnie liczyć ^__^
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Sb wrz 13, 2003 1:14 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jestem absolutnie ZAchwycony. Podpisuje sie wszystkimi konczynami i zaczynam juz obmyslac formule turnieju.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 7:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A powiedz mi tylko, gdzieś Ty to kupił?=^_^=

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Maenardil
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 09, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Barad Galen (Bydgoszcz)

PisanieNadesłano: Wt wrz 16, 2003 3:32 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sayaka wrote:
A powiedz mi tylko, gdzieś Ty to kupił?=^_^=

W Japonii.
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Pn wrz 21, 2003 1:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To kiedy bedzie ten turniej i na jakich zasadach bedzie sie odbywal ?
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Pn wrz 22, 2003 12:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wlasnie zamierzam oglosic zapisy. To bedzie normalna formula naszego turnieju - 4 rundy handicapowe. Zgloszenia przysylajcie do mnie.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaTurnieje i Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy