Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


słowa krytyki
Zgłoszenia błędów na stronach i sugestie
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
method
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 57
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 4:51 am    Temat wiadomości: słowa krytyki Odpowiedz cytując

No no. Bardzo ładna i przyjemna stronka. Jeśli tylko mogłaby być na bieżąco aktualizowana byłoby super (chodzi m.in. o wyniki ligowe).

Tylko tak dalej!

pozdrawiam, Bartek Sulerz
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 9:07 am    Temat wiadomości: Re: słowa krytyki Odpowiedz cytując

Nic tak nie buduje jak konstruktywna krytyka. Jak rozumiem Bartkowi zależy na tym, żeby Akademia działała sprawnie, skoro poświęcił czas na dawanie nam uwag. Bardzo będzie mi miło, gdy zobaczę zgłoszenie Bartka Sulerza do pracy w Akademii. Pracy jest tu dużo - można zacząć choćby od dawania komentarzy lub prywatnych lekcji.
method wrote:
No no. Bardzo ładna i przyjemna stronka. Jeśli tylko mogłaby być na bieżąco aktualizowana byłoby super (chodzi m.in. o wyniki ligowe).

Tylko tak dalej!

pozdrawiam, Bartek Sulerz
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 10:02 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja bede zajmowal sie pierdolami Puszczający oczko bo swiezo na stronke sie dostalem ]:-> i jedyne co mi sie jak dotad nie podoba to... ze opcja z avarkami (avatarami czy jak wy to tam nazywacie ;p chodzi o obrazek przy nicku) czy bylo tak trudno zrobic zeby mozna bylo wyslac obraz z kompa a jak juz nie z kompa to przynajmniej z ftp`a zawsze bylo by urozmaicenie Puszczający oczko i troche skomplikoane jest to ciagle wpisywanie hasla i kodu :\ czy trzeba az tyle "zabawy"? Dobra wiecej zrzedzic nie bede licze na jakas odpowiedz Puszczający oczko
PS. PRoblemy z wysylaniem --" czyli komunikat "invalid sesion" __-__
PS2 Zegar! Chyba jakas dziwna data jest automatycznie ustawiona
PS.3 Nadmierne floodowanie Puszczający oczko (nie powiem gdzie i przez kogo Puszczający oczko i tera dostane w leb za donos ;p )
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 10:23 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jeśli chodzi o avatarki (czy avarki, jak wy to tam nazywacie ;] ) to szukamy rozwiązania i wkrótce powiemy co i jak. Co do pozostałych uwag, proszę o dokładny opis problemu z zaznaczeniem kiedy się pojawił. Strefę czasową można ustawić w profilu.

BlackOmen wrote:
Ja bede zajmowal sie pierdolami Puszczający oczko bo swiezo na stronke sie dostalem ]:-> i jedyne co mi sie jak dotad nie podoba to... ze opcja z avarkami (avatarami czy jak wy to tam nazywacie ;p chodzi o obrazek przy nicku) czy bylo tak trudno zrobic zeby mozna bylo wyslac obraz z kompa a jak juz nie z kompa to przynajmniej z ftp`a zawsze bylo by urozmaicenie Puszczający oczko i troche skomplikoane jest to ciagle wpisywanie hasla i kodu :\ czy trzeba az tyle "zabawy"? Dobra wiecej zrzedzic nie bede licze na jakas odpowiedz Puszczający oczko
PS. PRoblemy z wysylaniem --" czyli komunikat "invalid sesion" __-__
PS2 Zegar! Chyba jakas dziwna data jest automatycznie ustawiona
PS.3 Nadmierne floodowanie Puszczający oczko (nie powiem gdzie i przez kogo Puszczający oczko i tera dostane w leb za donos ;p )
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 10:42 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To ja jeszcze z usterka jezeli mozna Puszczający oczko
"Skocz do" nie dziala :\ ilekroc go uzyje wyskakuje napis "Sorry, you can't access this file directly..."
Dobra tyle mojego zawracania d*** innym bo do szkoly sie spoznie Puszczający oczko
See ya^^
Powróć na górę
ketchup
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 02, 2003
Wiadomości: 66
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 11:07 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

BlackOmen wrote:
To ja jeszcze z usterka jezeli mozna Puszczający oczko
"Skocz do" nie dziala :\ ilekroc go uzyje wyskakuje napis "Sorry, you can't access this file directly..."
Dobra tyle mojego zawracania d*** innym bo do szkoly sie spoznie Puszczający oczko
See ya^^

Dzieki za feedback Uśmiech
To jest known bug tej wersji Forums. Zrobie patcha jak bede mial wolna chwile.

Przepraszam za moja polszczyzne Puszczający oczko

pozdrawiam
Jacek

P.S. Chyba zalozymy nowe forum na pomysly/usterki/deklaracje pomocy Uśmiech
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 5:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wystarczy ze ten temat sie bardziej wyeksponuje Puszczający oczko po co tak rozgaleziac Puszczający oczko takie cos ma swoj klimat^^
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 5:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sorry ze tera fooduje ale sadze ze mozna przeniesc ten temat do działu Bugi ne? Uśmiech to bylo by odpowiednie miejsce Uśmiech
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt kwiet 25, 2003 9:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Czy za kazda galez odpowiada mod? Bo na Hyde Parku nie moge kasowac postw ani ich zminic i przpadkiem zacytowalem swoj post a nie zmienilem ;(
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 6:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hej mistrze, a co by bylo, jakby mozna bylo dac linka do swojego avatara? Bo te Touye sa albo z pierwszego odcinka, albo ten brzydki z czolowki, ktorego mam aktualnie. A tak byloby dobrze.
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 6:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Moim zdaniem kazdy powinien miec prawo do jednego avatara, tak kazdy bedzie mial swojego ulubionego, a tutaj niektorzy moga miec takie same, a niektorym nic z tych rzeczy nie pasuje.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt kwiet 29, 2003 6:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jakie tam uploadowanie - tylko zeby mozna bylo podac wlasnego linka, przeciez to nie obciaza serwera!
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 1:20 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Odnośnie avatarów: patrz strona główna, ogłoszenie o konkursie. Co do zmieniania postów - autor może to robić, może także usuwać własne posty. Wystarczy się rozejrzeć po ekranie...
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 9:56 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Bosko, co jednak nie zmienia faktu, ze miloby bylo, gdyby kazdy mogl zrobic sobie WLASNEGO avatara i samemu go podlinkowac, a nie polegac na innych ==" Nie rozumiecie prostego faktu, ze komus moga sie inne NIE PODOBAC? Bo o gustach sie nie duskutuje jak to mawiali juz starozytni. Wiec moj postulat o mozliwosc podlinkowania wlasnego avatara nadal aktualny.
Powróć na górę
Lain
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 19
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 11:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Sądzę, że z tymi avatarkami to troche przesadzacie, bo to jak ktoś wypada na forum nie zależy od fajowego avatarka ale od tego jak i o czym pisze (zauwazyłam też że niektórych wiadomości są mniej ważne niż ich "obrazkowe " podpisy - po co one muszą być takie wielkie, to jakiś kompleks ??)

Taki mam pomysł na te avatarki, i na niejednym forum się sprawdza Bardzo szczęśliwy
- niech prywatne avatarki przysługują tylko zasłużonym uzytkownikom forum, takim którzy naprawdę zrobią coś dla forum (admini tez wliczeni), to troche zmotywuje ludzi do pracy i pomocy adminom.

A teraz poniewaz to temat krytykancki to chcę zgłosić parę robaczków:
- w motywie DrmWeb brakuje loga "witaj w internetowej akademii go", po prostu go nie wyświtla
- w kolumnach menu z lewej i prawej strony w tym samym motywie padło zawijanie wierszy w nagłówkach, tzn zawija wiersze (::Menu <E>użytkownika:: ) a chyba nie powinno

_________________
The enemy's key play is my own key play.


Ostatnio zmienił(a) Lain dnia Śr kwiet 30, 2003 11:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy