Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Gdzie lubicie grac ??
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Gdzie najczesciej grasz w Go
Aurora
13%
 13%  [ 14 ]
Aurora
13%
 13%  [ 14 ]
Kurnik
14%
 14%  [ 15 ]
Kurnik
14%
 14%  [ 15 ]
Kgs
16%
 16%  [ 17 ]
Kgs
17%
 17%  [ 18 ]
IGS
1%
 1%  [ 2 ]
IGS
1%
 1%  [ 2 ]
NNGS
0%
 0%  [ 0 ]
NNGS
0%
 0%  [ 0 ]
Yahoo
0%
 0%  [ 0 ]
Yahoo
0%
 0%  [ 0 ]
Dashn
0%
 0%  [ 1 ]
Dashn
0%
 0%  [ 1 ]
Gram tylko w klubie na prawdziwych gobanach :P
2%
 2%  [ 3 ]
Gram tylko w klubie na prawdziwych gobanach :P
2%
 2%  [ 3 ]
Wszystkich głosów : 105

Autor Wiadomość
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Cz sierp 21, 2003 12:48 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja grywam na kurniku. przyjemna atmosfera. troche znajomych (takze z innych serwerow). tam zaczynalem.

probowalem tez na kgs ale troche mialem lagi i sobie dalem spokuj
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn sierp 31, 2003 2:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja zaczynalem na kurniku, choc kiedys, dawno temu mialem krotki epizod na cronixie, ale wtedy to ja w kropki gralem. Dopiero jak zamkneli kropki to sie pojawilem na kurniku i namietnie katowalem 9x9. Potem byly pierwsze kroki na 13 no i wreszcie zaczalem cos probowac na duzej planszy. Obecnie staram sie grac tylko na 19 i najczesniej na KGS. Na kurniku mi sie nie podoba przede wszystkim interfejs, na 19 nic nei widac, naciapane strasznie i niewyrazne wszystko jest. Niestety na KGS mam duze lagi, przez co czesto mnie wywala i mam wiele niedokonczonych partii.
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 10:37 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja tam gram sobie na kurniku !!! I nie obchodzi mnie co inni o tym mysla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURNIK JEST FAJNY bo duzo ludzi na planszy 9x9 chetnych !!! jak sie podszkole do Zagram na jakims serverze
I WTEDY ZOBACZYMY ! Wesoły Rozsierdzony Fajny

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Cz paźdź 16, 2003 11:00 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja tam wiekszosc czasu na kgsie przesiaduje;) Najwiecej ludzi tam jest i sa 'najbardziej towarzyscy' Bardzo szczęśliwy Tak chociaz mi sie wydaje, ale czesto sobie jeszcze z kims z kim gram pogadam po grze i wogole:)
Ale jak chce pograc, pocwiczyc to ide na IGS i Dashn. A tak wogole to Dashn jest super:) Nawet z 1p tam mi sie udalo zagrac.. i to nie, ze go prosilem, tylko sam mi zaproponowal:)
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy